Кажете какво да /ги/ правя ?

  • 1 697
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 397
ма как да ги попитам разсеяно, като ми иде не знам какво да направя... Утре на слънчева светлина ще я снимам да ви покажа за какво става на въпрос, щото сега със светкавицата нищо не става. Знаете ли как ми се обърна сърцето просто!!! Б...си това ми е слънчицето дето си го гледам като писано яйце /извинявам се, не си падам много по възклицателните постове, ама си е така/ и да го видя със зверски насинена ръка, направо не ме свърта на едно място. Утре ще започна завоалирано - ще ги питам има ли някое по-агресивно дете евентуално, щото вижте какво й има на ръчичката... и ако чуете по новините нещо, значи не ми е харесал отговора  Grinning
Ох, мерси и дано няма такива хора, каквито подозирам, че лошо ни се пише на всичките тогава.
Ако ги питаш за агресивно дете,направо ще им дадеш отговора в устата.Просто ги питай как е станало и защо са го премълчали.
 

# 16
  • Мнения: 5 877
Сега.
Идете и говорете с директорката. Тя е обща на яслата и градината.
Поискайте да ви сменят групата... не знам. Може да е по-добре.
Дъщеря ми е в 62ОДЗ - градината. След 1 месец в сборната група миналата година ми бяха настръхнали косите - посягане нямаше, но имаше плашене с мечки, с оставяне долу, когато всички деца спят горе в спалните помещения, с операция, ако не си яде обяда...
Говорих с директорката (цитирах учителката, която сама ми се похвали как била плашела детето, че да яде, иначе нямаше да ми повярва може би) и смених екипа. Сега предишната учителка и прилежащата лелка ме гледат на кръв, но детето ходи спокойно на градина.

Не е идеален и новият екип, но поне с плашене си нямам работа. Опитайте,  общо взето удовлетворяват такива искания. От сборната група пет-шест деца гледам, че се бяха преместили едновременно с нас  Laughing

# 17
  • Мнения: 5 877
Dvakare, за коя госпожа става въпрос?

Аз детето го преместих от групата на Буновска.

Общи условия

Активация на акаунт