за обръщението.....

  • 3 897
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
 С тате и мамо. Понякога аз се обръщам към него с галено име, а той с  chibi. От там ми е и ник-а.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
Той ми вика "Мац" често, или по име , аз - по име. Пред приятелите ме нарича мило "моята вещица" Twisted Evil
Не ме влекат "скъпи", "мило" и тем подобни, звучат ми като в латино сериал Laughing

# 17
  • Мнения: 1 554
ние сме на писи,писко,татенце Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Различни са били обръщенията с всеки Mr. Green
пилета, мечки, зайци /и съответно умалителните им не са ми допадали никога/

# 19
  • Мнения: 3 929
В съвсем самото начало ми казваше "Слънце", което ужасно ме дразнеше. Така се обръщаха повечето мъже, които не гледаха сериодно на мен. Помолих го да не ми вика така. Попита ме как тогава. И от Чоре, както се обръща към мен майка ми, той започна да ми вика Чочи. И аз така на него, та до ден днешен.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 555
Имаше едно анимационно филме, май Играчките ли беше... newsm78 и в него се споменаваше обръщанието "Буболече-мече". И така аз си го присвоих, но с времето малко се измени на Бубу или Буболече. Той ме нарича Зузу (от заек  Mr. Green) или Зузулече, а сега си имаме една малка Шушулка или Шушулече.  Joy Пък, когато бяхме 2в1 бяхме Зузчета или Зузита.  hahaha hahaha hahaha

Иначе често сме и на "мило", че пред хората тези прякори как звучат.  Blush

# 21
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Писи, писанка, пили, буболинка ,(вси4ко това аз съм го нау4ила), а също и тапанарка  Joy Joy.....(не с лоши 4увства) и аморе...

# 22
  • Мнения: 375
Слънце, Тезоро ( идва от "съкровище" ), а аз понякога като много ме нерви му викам "темерутче"

# 23
  • Мнения: 753
 Grinning тигърче  Grinning

# 24
Амо той е Живко и му викам Жико,Жики,Жикче,пък аз съм Райна и ме нарича Райо,Райчо

# 25
  • Мнения: 127
И аз и той се обръщаме един към друг с МУЦА , или на галено име( пак наши измислици.)

# 26
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Aз му викам Мишо , той на мене Писе  Laughing

# 27
  • Мнения: 4 407
прасчо,а ако ще ми се кара е нещо от сорта:
абе прасуняк....пак ли....
от както се роди беб  аз му викам татенце

# 28
  • Мнения: 93
Мило,Мечо,Пиле и Пухи.И аз и той се обращаме един към друг с тези нарицателни Heart EyesМного рядко се наричаме по имена,но в никакъв случай не мога да кажа,че сме разлигавена двойка.Просто така ни идва от вътре Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 29
  • Мнения: 47 994
той ми вика бебчо, и аз почнах така

Общи условия

Активация на акаунт