спортно-елегантен костюм, от къде

  • 10 417
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
На Шишман към Радисън има много приятни магазинчета-бутици с точно този тип дрехи - спортно-елегнтни. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 11 711
А цени случайно да знаеш?

# 17
  • Мнения: 8 917
А цени случайно да знаеш?
Ами обикновено са по-скъпи от тези на Кенсол - т.е. костюм може да ти излезе и към 300-400 лв. Но пък са оригинални. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 11 711
Благодаря! Peace

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
А цени случайно да знаеш?
Ами обикновено са по-скъпи от тези на Кенсол - т.е. костюм може да ти излезе и към 300-400 лв. Но пък са оригинални. Peace

Ами те и тези на Кенсол са оригинални... нали те си ги правят.
Ти какво имаш предвид под "оригиналност"? Нещо необичайно ли?

# 20
  • Мнения: 8 917
А цени случайно да знаеш?
Ами обикновено са по-скъпи от тези на Кенсол - т.е. костюм може да ти излезе и към 300-400 лв. Но пък са оригинални. Peace

Ами те и тези на Кенсол са оригинални... нали те си ги правят.
Ти какво имаш предвид под "оригиналност"? Нещо необичайно ли?

На Кенсол са ми по-"обикновени" откъм цветове, кройки и материи. "Оригиналността" на тези, за които казах е по-странни като модели, използване на материали като тафта /и разбира се други материали също, това го казах като пример/ и т.н. - т.е. не толкова разпространени облекла Peace

# 21
  • Мнения: 231
На кенсол костюмите са хубави оригинални но наистина този сезон скочиха доста
миналата година есенните им костюми бяха 170 лв сега цените са по високи
като качество са добри,макар,че лятото си купих костюм обшит със синци които при
първото обличане се разпадаха и не ми признаха рекламацията , с големи скандали
ми изпратиха резервни синци които връчих на мама да шие защото нямам нерви а и толкова
им бях ядосана но пак им купувам нещата какво да се прави.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Не е много по темата, но да ви кажа от 2 седмици обикалям да си търся костюм за работата, страшно са им вдигнали цените на всички, не само на определени марки. Може би е повлияно от общото вдигане на цените на стоките - горивата се вдигат, хлябът скочи, кашкавалът и сиренето също, така и дрехите на свой ред се вдигнаха. Блузки, които преди купувах по 20 лв, сега са по 30 лв. Костюм 3 части беше към 120 лв преди година, сега пола със сако - 170 лв, сако с панталон - 176 лв, блузите в ДИКА са по 69,99 лв, полите също. Костюм не съм смятала колко излиза, но там по принцип си беше скъпо и ходя само като има разпродажба. Peace

Общи условия

Активация на акаунт