Какво или кой ви отърва от синузит!

  • 6 467
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
се слагат пак тампончета, но напоени в адреналин.

адреналин?!??! Rolling Eyes как така?

# 16
  • Мнения: 2 922
се слагат пак тампончета, но напоени в адреналин.

адреналин?!??! Rolling Eyes как така?


Течен  Laughing Продава се в ампули в аптеките.

# 17
  • Мнения: 455
Майка ми си излекува синузита с едра сол и чесън-счукани до хомогенна смес в равни количества.Получената смес в една марля и на синусите докато и припари.После пак и така докато изтече гнойта.Само внимавай да не си изгориш кожата.
А аз се излекувах от синузит с едни пури-има ги по хомеопатичните аптеки и по магазините Здраве.Казват се СУ-ДЖОК!Успех!

# 18
  • Мнения: 413
Майка ми си излекува синузита с едра сол и чесън-счукани до хомогенна смес в равни количества.Получената смес в една марля и на синусите докато и припари.После пак и така докато изтече гнойта.Само внимавай да не си изгориш кожата.
А аз се излекувах от синузит с едни пури-има ги по хомеопатичните аптеки и по магазините Здраве.Казват се СУ-ДЖОК!Успех!
Пушат ли се тия пури Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 13 206
Аз мога да ти кажа, ама не знам дали ще го направиш... newsm78
Когато бях на 5 г. страдах от страхотни ангини, отити и разбира се синузит. Сливиците ми ги извадиха, а по предписание на лекар майка ми ми излекува синузита. С мед! Подчертавам, обаче че е много гадно и ако имаш дори най-малък риск от алергии към меда изобщо не го прави. Всяка вечер в продължение на 1 месец найка ми ми слагаше мед в носа. Лягаш така че главата ти да виси от края на леглото, за да може меда добре да се стече и слагаш по една кафена лъжичка във всяка ноздра. Гадно е, щипе на лигавицата, но после се запасяваш с топче тоалетна хартия и започваш да издухваш секрета. Така един месец. От тогава 30 г. не съм страдала никога. Разбира се, иам значение и че ми махнаха сливиците, т.е. трябва да се елиминират и всички други предпоставки за възпалението. Изпитана е тази рецепта  Grinning

# 20
  • Мнения: 455
Майка ми си излекува синузита с едра сол и чесън-счукани до хомогенна смес в равни количества.Получената смес в една марля и на синусите докато и припари.После пак и така докато изтече гнойта.Само внимавай да не си изгориш кожата.
А аз се излекувах от синузит с едни пури-има ги по хомеопатичните аптеки и по магазините Здраве.Казват се СУ-ДЖОК!Успех!
Пушат ли се тия пури Crazy
Simple SmileМоже да стават и за пушене,не знам,  newsm78не съм пробвала,но за да ти помогнат да се избавиш от синузита е необходимо да си нагряваш синусите-отстрани на двете ноздри и над началото на веждите,ако мога така да го обясня.Или по-точно там,където чувстваш напрегнатост.

Общи условия

Активация на акаунт