А тези ботушки?

  • 4 932
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 541
Аз бих ги носила (първите от първата порция линкове) в дъждовните почивни дни с голям кеф! Харевсам ги още от Англия и съжалих, че не си домъкнат до тук едни, ама защо ли се бях заблудила, че модните тенденции стигат до нашата Замунда на време..... Crossing Arms Прави ми впечатление, че тук нещата винаги са със закъснение средно от по една година  Crazy

# 31
  • Мнения: 1 952
Какво да се прави като не ходя на село и не извършвам такива дейности.
На мен не ми пука за мнението на околните като цяло .. с изкл. на това на близките ми, разбира се.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 235


The same myself, носи си ги, защо ти е мнението на околните?
И аз това се чудя, щом ти харесват  може и на дискотека с тях да си отидеш какво ти пука другите дали ги харесват. Аз ги харесвам, но казах за каква цел

# 33
# 34
  • Мнения: 2 161
The same myself,носи ги,щом ти харесват.Обуй ги и по Витошка се разходи.На мен просто не ми стиска да обуя такъв ботуш.А иначе веднага си ги представям в една-две комбинации с подходящи дрехи.

# 35
  • Мнения: 1 952
The same myself,носи ги,щом ти харесват.Обуй ги и по Витошка се разходи.На мен просто не ми стиска да обуя такъв ботуш.А иначе веднага си ги представям в една-две комбинации с подходящи дрехи.

Сподели за подходящите дрехи Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4 496
Харесват ми,готино са нарисувани,но не бих се престрашила да нося такива.
labrex,не се отваря! Sad

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
О, ужас!  Wink
Не ми харесват нарисуваните рибарски ботуши!

Щом те кефят, носи си ги със здраве. Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 4 867
И аз ходя на работа с токчета, а ми се иска да имах повече поводи да обувам такива ботушки.... Карат ме да се усмихвам...
Каква ли е цената на онези с черепите? Дали пък Виктория няма да им се зарадва повече, отколкото на така мечтаните кубинки  newsm78

# 39
  • Мнения: 2 161
Ами с дънки,тънко поло,може и пуловер с V-образно деколте и груба жилетка,с огромна яка,може и с качулка.А може и с пончо или голям шал,дебел.С една огромна чанта на рамо.Всичко трябва да е много грубо,пък същевременно елегантно.

# 40
  • Мнения: 1 952
И аз ходя на работа с токчета, а ми се иска да имах повече поводи да обувам такива ботушки.... Карат ме да се усмихвам...
Каква ли е цената на онези с черепите? Дали пък Виктория няма да им се зарадва повече, отколкото на така мечтаните кубинки  newsm78

100лв и нагоре, зависи от кой магазин. Но в БГ няма къде да ги намериш.

# 41
  • Мнения: 1 541
Ами с дънки,тънко поло,може и пуловер с V-образно деколте и груба жилетка,с огромна яка,може и с качулка.А може и с пончо или голям шал,дебел.С една огромна чанта на рамо.Всичко трябва да е много грубо,пък същевременно елегантно.

 newsm74 Определено имаш вкус! Сега  разпали още повече въображението ми.....съвсем ми стана криво, че не мога да си купя от тук такива  Crossing Arms
Ама защо не ви стиска да ги носите?!? Според мен е много секси добре подбраното "неглиже", ама това си е мое мнение де  Rolling Eyes

# 42
# 43
  • Мнения: 2 161
Първо,тук ги няма.На детето мъжът ми му ги донесе не мога да се сетя точно откъде.Второ,пак казвам,харесвам ги,но не знам защо не бих имала смелост да ги сложа.

# 44
  • Мнения: 1 952
Мен пък може би това ме кара да ги нося, че тук ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт