За мъжът-мечта...оптимистично

  • 10 492
  • 184
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 809
Прибирам се аз вчера от работа и Мъжът мечта в банята, на 4 крака, по боксерки и мие една позагоряла тава, която не се побира в мивката... Даже го и снимах Simple Smile
Ама и ти ли  JoyИ аз вчера се прибирам Мъжът мечта с пристилка,целия в брашно ..правел вечерята милия Simple SmileЗнае ,че обичам мекички та замесил тестото  chefТа посреща ме той с целувка,подава ми чехлите,казва ми колко съм му липсвала през деня..После ми предложи,докато той довършел вечерата аз да си направя душчето и да заповядам на масата да хапнем....А да не ви казвам в къщи блести от чистота,детето написало домашните,мъжът мечта естествено ги е проверил,завел го е и на на аглийски...и навръщане ми купил букет,защото знае колко обичам цветята..Мога още да ви разкавам,ама ще ми завидите  Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 6 477
Ще разваля темата за мъжете-мечти. Към Фру-Фру - всеки знае себе си, аз за себе си отговарям, че съм затворила файла с мъжете и то с оооогромно облекчение!
Приеми, че съм невероятно егоцентрична и самодостатъчна, за да не съм нещастна от факта, че нямам и не искам в бъдеще никакви мъже било в къщи (това вече е фантастика и няма да ми се случи Naughty) или само за ей така!
Имам доволно много занимания, приятели, с които мога да бъда в празниците....ако те не могат тогава - не е болка за умиране, ще се измисли друго нещо!
Но да прави ежедневните компромиси на съвместното съществуване само заради "модела" на мъж в къщи - ааааа, не Naughty Naughty Naughty Аз съм била сама през цялата бременност, по-голямата част от живота сама съм вземала всички отговорни решения и нямам никакви намерения и желания друг да го прави вместо мен! Оспамих темата..... Embarassed Embarassed

# 47
  • Мнения: 2 327
Malvina, аз вчера наистина това сварих вкъщи. Embarassed Имам и доказателства.
Не бих казала че е идеален, но понякога прави и такива неща Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 682
........................................................................................
Мога още да ви разкавам,ама ще ми завидите  Joy

Няма бе, няма ти завиждам...ама нали може да ти се порадвам, примерно Simple Smile


..................................................................................................
Не бих казала че е идеален, но понякога прави и такива неща Simple Smile

И на тебе, Стън, и на тебе, че най-накрай заприлича на себе си тая тема.
А то идеални няма, все тая мъже или жени, както е казал Уайлд - самото понятие е погрешно Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 737
Тази тема ме накара да се позамисля: напоследък, търчейки на сто места, нямам никаква друга мечта по отношение на мъжете, освен тази, един ден синът ми да стане за някоя мъж-мечта  Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 6 999
...един ден синът ми да стане за някоя мъж-мечта  Laughing

Гаранция, че въпросната 'някоя' няма да е снаха-мечта  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 737
 Thinking А, аз тогава в най-добрия случай ще съм на преклонна възраст и ще имам да си изчитам библиотеката - те да си се оправят

# 52
За мен мъжът мечта е просто Мъж с главно "М" .Допълнение,нуждата към моето женско "АЗ" !!!
 Grinning

# 53
  • Мнения: 1 809

Няма бе, няма ти завиждам...ама нали може да ти се порадвам, примерно Simple Smile
А...казваш да продължавам да мечатя  Simple Smile
Stun,само това да се чува. PeaceИ ако питаш мен по-добре че не  идеалнен ,то много хубаво не е на хубаво ....пък и е скучно Wink

# 54
  • Мнения: 116
Stun покажи я тази снимка де - Що лиги потекоха, изцапахме клавиатурите.

Sissi_82 - Те такова животно нема - то бива научна фантастика, а ма чак пък толкоз.
Виж това с престилката - може
това с детето  - също се случва
Това с цветята - еее по някога
Ама това с душа ... да те остави сама да се къпеш, е тук вече не го вярвам, това направо идва в повече  Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 604
Дали ще е удобно да ме запишете в списъка на чакащите Мъж-Мечта Simple Smile

Напълно ме устройва определението на Фру-Фру, надявам се, че не греша и тя повдигна темата  Hug
Оптимист съм по душа и по убеждение, ако не мъжа-мечта, то поне брат му, ако е свободен  Joy
Правя разлика между Мъж-Мечта и Идеален мъж... май  newsm78 #Crazy Blush
Стън, евала, качеството на мъжа, говори за уменията на жената!  bouquet

# 56
  • Мнения: X
Само дето си чешем езиците - щото той появи ли се - пита те някой мечта ли е или не е мечта....

# 57
  • Мнения: 2 336
Дано някоя скоро да се похвали, а пък другите да повярваме, че и това може да се случи след всичко негативно.

# 58
  • Мнения: X
Е пък доста от момичетата във форума са с гаджета.
Ние останалите - може би проблема е в нашия телевизор. То и това си е умение.  Laughing Wink

# 59
  • Мнения: 911
Каси, престани! Нищо ни няма на телевизора, просто....искаме да гледаме само HBO, а не някакви тъпи кабеларки, дето са ги пуснали повсеместно  Sunglasses

Така че...като се яви нещо на нашите честоти, може пък и ние да получим и звук, и картина  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт