Бременна на сватбата си

  • 2 022
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 929
При мен първите 3 месеца бяха ужасни, но веднага щом влязох в 4-я, всичко спря. И започнаха най-хубавите ми моменти. без съмнение бих казала, че един от най-хубавите периоди от живота ми е бременността. Сключихме брак - граждански и църковен в 6-я месец. Сватбата беше вечерна. Бях по-натоварена, отколкото някога съм била. Аз организирах сватбата ни - почти 90%. Едновременно с това ходех на работа, като пътувах всеки ден с маршрутка отиване и връщане през цяла София. В деня преди сватбата буквално бях на автопилот. Трябваше дасвърша толкова много неща и така до късно през нощта, а сутринта - рано пак на крак. Уморих се единствено от високите обувки. Иначе се чувствах прекрасно. Може да ме упрекнете, но си пийнах и порядъчно добре. В смисъл, изпих си шампанското в чашата, и малко вино после. Танцувах почти непрекъснато. Абстрахирай се от всякакви отрицателни подмятания от страна на когото и да било. Това ще бъде твоят ден!

# 16
  • Мнения: 221
Колко прекрасни моменти ти предстоят Hug
Моята сватба също беше, когато бях в 18 седмица  Rolling Eyes В ритуалната приспах бебо с чашата шампанско, а в ресторанта го успах тотално с втората чаша шампанско и с люлеенето на танците Peace През целия ден си спа човека, а на другия ден ми отмъсти достойно - нарита ме като за световно  Shocked Сигурно е бил махмурлия  newsm78
Всичко ще бъде наред, отпусни се и се наслаждавай на този ден   bouquet

# 17
  • Мнения: 31
Еййй, ама много ви Благодаря момичета!
с моето въображение вече се виждам как танцувам на дансинга с младоженца - нещо от рода на валс може би или танго  Grinning  като в старите филми от 60-те
но честно си признавам се разплаках от вашите окуражителни отговори....
принципно си мислех  да се откажа тъй като имах риск от спонтанен аборт , но с док изчислихме , че за 17.11 . Бебо ще е напълно готов за сватбата на мама и тати Simple Smile
а и родителите казаха - как?!? всички роднини знаят- не можеш да отложиш сватбата, и аз съм понеже инат, нямаше да има сватба само заради това тяхно изказване...
 #2gunfire
ама се окопитих....всъщност откакто съм бременна , май съм малко по-добър и разбран човек Simple Smile
така че наистина ще се забавлявам! това ще е Моя ден!

PALECHKA - аз също съм с отлепена плацента, която "уж" вече се оправя....кажи ми моля те нещо повече относно този въпрос  newsm78, защото лекарите на които ходих - единия му вадих думите с ченгел, а на другия - платения - не спря да му звъни телефоа и по разсеян човек не бях виждала...


Ами аз получих отлепването след един летен грип...мислех си че просто ми се гади от бременността и понеже беше късно вечерта не се обадих на моята лекарка. Но цялата нощ бях много зле - повръщах през 15 минути с давене защото всъщност не бях приемала храна от следобяд и нямаше какво да повръщам освен стомашни сокове. На сутринта отидохме в болницата за да ме сложат на системи за да ме стабилизират и тогава получих кървене. Престоях 1 седмица в патологична бременност/Света София,бившата Тина Киркова/ на системи и специална диета без почти никакво движение. След това ме изписаха и трябваше месец и половина да си лежа основно в къщи без разходки и много движение, което беше ужасно досадно, защото работата ми е доста интензивна и направо се побърквах от това неразположение, повръщане и лежане...но за доброто на бебенцето си почивах. През това време ме гледаха на ехограф през две седмици и постепенно плацентата започна да се оправя. Моята беше със задно отлепване ако това има значение/казаха ми че това е по-лекият вариант/. В 12-13 седмица ходих на 3-Д и да разгледат подробно органите на бебето и плацентата. Бях много доволна,защото на този апарат всичко се вижда много по-ясно отколкото на обиковен ехограф. Там се вижда колко добре е кръвоснабдена плацентата, дали има участъци които са по-рехави и всичко друго. Затова бях спокойна, а и имам пълно доверие на моята лекарка защото е много добър специалист особено в 3 и 4Д ехографията. Тя ми каза пола на бебето с 90% сигурност в 13 седмица....и естественослед това се потвърди. Така че бях напълно спокойна. На сватбата както ти казах танцувах много и на другия ден отидох на преглед - всичко беше наред.

# 18
  • Мнения: 8 917
Всяко нещо, което не те притеснява по някакъв начин е позволено Hug Аз бях в началото на 6-я месец на сватбата си и така си отиграх, че сега не се чудя бебка като започен да се кълчи - пее и танцува, на кой прилича Mr. Green Весело изкарване ти желая и честито Hug

# 19
  • Мнения: 1 715
Аз също бях бременна на сватбата си - в началото на 5-ти месец. Чувствах се чудесно - с бяла рокля и обувки с висок ток. Танцувах много. Дано и ти се чувстваш така добре. Grinning
Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
Честито! Аз също съвсем наскоро бях булка и сега като се сетя и ме обхваща носталгия. Искам пак да се оженим. Heart Eyes Аз не бях бременна де. Ние изчакахме да се роди малкият. Heart Eyes
Пожелавам ти много весело и незабравимо изкрване! Hug

# 21
  • Мнения: 983
Аз бях в петия месец като се омъжвах. Първите 3,5 месеца повръщах, даже бях в болница, заради това, но след това спря. Въпреки, че бременността ми беше рискова, ударих 2-3 хорца, ама то с дълга рокля е лесно, само си върти6 дупето и никой не разбира дали наистина играеш или не. Важното е на теб да ти е хубаво.

# 22
  • Мнения: 353
Честито!  bouquet
Аз също бях бременна на нашата сватба. Бях в 6месец. В този ден забравих че съм бременна, това беше най- красивият и изпълнен с любов ден в живота ми, е не на последно място  и раждането на синовете ми, но това е др. тема. Сватбата ще бъде такава каквато Вие си я направите. Аз не седнах, нямам думи просто беше красиво Hug

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз също бях бременна на сватбата си - в началото на 5-ти месец. Чувствах се чудесно - с бяла рокля и обувки с висок ток. Танцувах много. Дано и ти се чувстваш така добре. Grinning

И аз бях така,само че се омъжих в 6-тия месец.

# 24
  • Мнения: 229
Моятя сватба бе6е 5 дни преди раждането Grinning Роклята си я правих сама,zа6тото във всичко иzгеждах като кораб ;-)3а бременна в деветия месец мина супер,но бяхме поканили само семейството...Най важно е с каква нагласа си.като мисли6 поzитивно,всичко 6те е наред Peace Честито и много късмет  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 427
Аз бях в 22-ра седмица като правихме сватба. Но на мен не ми прилошаваше. Всичко протече нормално, гледах да не прекалявам с танците, защото получавах контракции.
Честито, много късмет и весела сватба!

# 26
  • Мнения: 3 069
Миличка, снаха ми беше бременна в 6-я месец когато с брат ми се бракуваха Grinning
Кумата и беше бременна в 7-я месец и по време на едно хоро и прилоша...
Важното е да няма вихрене на ръченици от твоя страна, само някой по-бавен танц.Гледай да не се натоварваш.
Мисли повече за бебо Peace
Пожелавам ти най-прекрасната сватба   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз също бях бременна в началото на 4м.,цялата организация по сватбата легна на мен,защото всички ходеха на работа,само аз си бях в къщи по цял ден.По цял ден обикалях София.На мен ми прилошаваше предимно след обед и вечер и много се притеснявах това да не ми развали празника,но точно в деня на сватбата,а и от там на татък спря да ми се гади.На самата сватба,почти не съм  пропуснала танц,забавлявах се от сърце и дори вечерта до 2ч неможахме да заспим с мъжа ми от вълнение и хубави емоции.Неприятни роднини не съм канила,въпреки че бяха 100човека,но дори и да имаше не бих ги забелязяла.Това беше най-хубавия ден в живота ми,до тогава  Crazy.Пожелавам ти да бъде наистина незабравимо преживяване,и дълъг и щастлив семеен живот  bouquet

# 28
Честито ! Много щастие и късмет във всичко!
И аз бях бременна на сватбата си - 2-ри месец само че това беше преди дооооста време . Спомням си че беше най-щастливия ми ден - танцувахме и се забавлявахме от сърце.

# 29
  • Мнения: 2 407
Честито!
И аз бях бремена, танцувах,веселях се,даже пинах една чашка, ако усетиш, че се уморяваш си почини.
Весело изкарване!
Бях в 6 месец!

Общи условия

Активация на акаунт