Нещо лично

  • 2 509
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 911
дай Боже!  Praynig пък ку има брат-близнак самотен...да се обадиш, значи  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 9 990
нЕмаш грижи Laughing
Оспамихме на момичето темата  Blush

# 17
  • Мнения: 911
 Blush пардон!

# 18
  • Мнения: X
абе като е за спама
и на 26 и на 46 - ако се обичаме - ше се вземем  Laughing
ма предпочитам младичките аз .. по гореспоменати заключения
 Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 280
Искам да ви попитам за вашите методи за справяне с влюбванията ..........................То само туй ми трябваше след зверския развод, който преживях!....................... Laughing
   

        За жалост или за щастие и аз не знам, но според мен няма метод за справяне с влюбванията, като дойде не пита.  Wink
        А за другото, според мен ТОЧНО това ти трябва след зверския развод. Едно разтърсващо и отърсващо влюбване  Mr. Green  И какво като е по-млад?! Я сваляй задръжките и предразсъдъците и с рогата напред в нова авантюра  Wink  Hug 
 
     P.S. Пропуснах да кажа... "И аз искаааам"  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 660
Та какво като е на 26,я не се коси,хващай го за ушите и айде да се забавлявате,пък може да се окаже и зрял и да стане нещо много хубаво Hug Peace

# 21
  • Мнения: 604
Ма то има едни такива младинки, пък с едни мъдри и зрели души!

Извинявай, но колко е голяма разликата в годините ви?
Сещам се за една от жените в "Пълна промяна" /не съм о следала, но писаха по вестниците/, с 4 брака жената, последния с по-млад мъж.

Наслаждавай се на мига и бъди себе си и смелооооооо  Peace Hug    bouquet

# 22
  • Мнения: 424
какво те спира?че е по-млад? ако има нещо към теб, давай, няма да се жениш за него, я! просто никакво даване на сърцето, все пак не си страдала толкова, за да затънеш като пате в калчища в чувствата и това е.
звучи много добре на теория ... Thinking

# 23
  • Мнения: 357
Уффф, тоз набор 81, вярно сте хубави хора, ама ... при мен се оказа, че не е достатъчно пораснал набора, нищо, че аз съм по-малка! Wink
Но пък, ако е за тръпката, действай, какво като е по-малък? Може пък да е на място човека, те годините не са определящ фактор, както вече са казали по-горе и на 46 пак не е гаранция!
Като се обичат младите да се вземат!!! Hug

# 24
  • Мнения: 157
Като прочетох неподходящ и реших, че не съм единствения случай дето се влюбва все в неподхдящи... Ама да ти кажа това твойто си е направо влюбване в подходящ... тамън ще има откъде да черпиш повече енергия....   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт