Хубави пантофи

  • 10 410
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
САмо от метро си купувам пантофки.
Имат голям и хубав избор.
Също така има и качествени.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 800
"Дефонсека" са хубави, по 18 лв. в Метро.

И нашите са такива  Peace

"Дефонсека"  Peace
 

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
Още един глас за Defonseca - имам почти същите, като тези от сайта на Виктория Сикретс, включително с подобна подметка. Ще ги нося втора година, а като ходих преди няколко дни в Четро, все още имаше остатъчни бройки. Става дума за чехли обаче.
Прилични пантофи /от плат/ съм гледала, и то скоро /за този сезон/ в писания по-горе магазин "Пантофи" на "Дондуков" /в дясно от кръстовището с Раковски/, както и в един магазин за кожени изделия на Алабин, почти срещу входа на Съдебната палата /там вече са кожени/.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз не нося пантофи. Ходя си с джапанки обикновено. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
Това в каква връзка е с въпроса по темата?

# 20
  • Мнения: 2 000
"Дефонсека" са хубави, по 18 лв. в Метро.
и аз само на тях си купувам Peace

# 21
  • Мнения: 880
Убедихте ме за Дефонсека Simple Smile Само в Метро ли ги продават?Ще отскоча и до магазина на Дондуков,дано си намеря най-накрая.

# 22
  • Мнения: 1 906
Обичам от големите пантофи с животни-топлят много,но за съжаление и не издържат много Sad
Peace Съгласна съм.

# 23
  • Мнения: 1 149
На Метро имаше чудесни моделчета.Не бяха от ноа-евтините,но пък цяла зима си гъ тъпъркам Laughing

# 24
  • Мнения: 4 176


Тези ми харесват. Peace

# 25
  • Мнения: 7 947
Дондуков Peace
Магазина се намира почти до кръстовището с Раковски, по диагонал на Операта. От няколко години си купуваме за вкъщи чехлички само от там! До сега не се е случвало да се разлепят или скъсат и са страшно удобни!

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Defonseca!

# 27
# 28
  • Мнения: 1 149
Много са красиви,но адски неудобни.Ще обясня.Изглеждат пухкави и меки  и наистина е така,но след като ги поносих два дни се амортизираха Mr. Greenизкривиха се на една страна и ми станаха много неудобни.Другият недостатък че пухчетат се сплескаха и станаха като мокри мишки CryА пък след като ги изпрах Sad
Това е от мен дано да  помогна с нещо. Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 727
"Дефонсека" са хубави, по 18 лв. в Метро.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт