APTAMIL 3 изтеглен от пазара????

  • 1 984
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Не 2 а Аптамил 3 който е 600гр. кутията.

# 16
  • Мнения: 481
аз тъкмо си мислех къде го продават толкова евтино Laughing, ато било 3-ката

# 17
  • Мнения: 2 908
Мдааа,заради вдигането на цената и затова не го зареждат толкова-а вторият вариант е заради това ,дето Блонди казва-ще ставаме европейци накрая CrazyАми на мен ми е по-изгодно да съм европеец,не африканец(като бях в Щатите ме питаха дали България не била в Африка Laughing)-минавам направо на прясно или на някакво друго детско мляко...

# 18
  • Мнения: 1 701
Аз тук в София купувам двойката м/у 23-25лв.

 #Crazy #Crazy #Crazy

Какви са тези цени? И аз го взимам, но над 15лв не съм го срещала никъде.


За двойката иде реч...  Wink

# 19
  • Мнения: 27 524
За двойката иде реч...  Wink

Разбрах, за нея писах и аз.  Peace
Тройки не давам  Wink

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Блонди защо не даваш тройки? Просто чисто любопитство.
Аз тройката я почнах преди седмица.

# 21
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Истината е че от 2 октомври има официална нова цена на всички млека с марките Милупа,Нутрилон и Аптамил както и кашите на Милупа. За сведение ще кажа базовите цени на млеката Милумил 1,2 -18,40, а Милумил 3 на 14,50.. Нутрилон 1,2 -8,60 а на Нутрилон 3 - 9,30.
За Аптамил трябва да проверя защото не го помня иначе Аптамил комфорт за 0,400 гр. 14.06

# 22
  • Мнения: 27 524
Блонди защо не даваш тройки? Просто чисто любопитство.

Защото са винаги допълнени с някакви гъсти неща, които правят лепкави буци на дъното. Освен това са подсладени много. Двойката според мен е иделаният вариатн. Ако искам да сгъстявам млякото, просто ще сложа каша в него.
Тук поддържат тезата, че единицата се дава до 6 навършени месеца и двойка, докато пие АМ. Или прясно, след годинката.
Взимах тройка, правих я, не я изпиваше веднага и на дъното се получаваше огромна, тлъста, лепкава и сладка буца... от каква консистенция... нямам представа  Thinking

Истината е че от 2 октомври има официална нова цена на всички млека с марките Милупа,Нутрилон и Аптамил както и кашите на Милупа.

Явно следват цените в Европа. Тук млеката са от 10 до 15-17 евро. Аптамил-ът има средна цена от 15 евро, което са 30лв  Confused

# 23
  • Мнения: 191
Ще го пуснат в нова опаковка. Бях миналата седмица в чужбина и видях новата опаковка на Аптамил 3. така беше и когато смениха грамажа - ако си спомняте. В Метро и в Люлин има Аптамил 3. 

# 24
  • Мнения: 27 524
Ще го пуснат в нова опаковка. Бях миналата седмица в чужбина и видях новата опаковка на Аптамил 3.

Къде?

# 25
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Много отдавна имаше реклама в кутиите за новата опаковка на Аптамила, но аз се съмнявам че скоро ще дойде в България. Този път увеличенията са много големи, а и памперсите Хъджис и Либеро също са с нови цени.

# 26
  • Мнения: 27 524
Много отдавна имаше реклама в кутиите за новата опаковка на Аптамила, но аз се съмнявам че скоро ще дойде в България. Този път увеличенията са много големи, а и памперсите Хъджис и Либеро също са с нови цени.

Аз мисля, че просто ще започнат да внасят оригинали, а не произведени такива за източния пазар, съответно и цените ще са като на запад...  Rolling Eyes
Нови опаковки на Аптамила не знам да има  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 753
Използвам Аптамил 3 доста време вече, не съм имала никакви проблеми с гъстота или буци до момента, спазвала съм винаги указанията за приготвяне.
детето ми страшно много го харесва и незнам дали скоро ще успея да го откажа от него...

и да има нов Аптамил 3 с различна опаковка от тази която е тук у нас разбира се, моя позната си беше лятото в града и донесе от Германия, от чисто любопитство я помолих да разгледам 'вносния' Аптамил...за мен лично никаква разлика на мирис, вид и гъстота...но не съм химик, видимо изглежда като нашият тук...тя сподели, че бил нов, преди използвала друг, но и тя не знаела каква е разликата му със стария, който е използвала преди това...

много скъпо в София, момичета как се справяте - 20 - 25 лева са почти двойна цена за кутия..

# 28
  • Мнения: 107

Истината е че от 2 октомври има официална нова цена на всички млека с марките Милупа,Нутрилон и Аптамил както и кашите на Милупа.

Явно следват цените в Европа. Тук млеката са от 10 до 15-17 евро. Аптамил-ът има средна цена от 15 евро, което са 30лв  Confused

Аз днес купих Лактана 1 и цената не е променена. Аптамила беше 25 лева. Явно не се качват всички АМ, а само Аптамил и Милумил. Ама Блонди сигурно е права, че след като всичко се качва и се изравнява с европейските цени може и другите марки да увеличат цените.
Блонди
а при вас опаковките не са ли малко по различни отколкото в България.

Общи условия

Активация на акаунт