Рамки и ФотоШоп 42

  • 26 484
  • 568
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз нямам против, но не ми стана ясно каква точно е идеята ти  Blush Във всяка тема има в първия пост линкове към другите теми, скрапове, сайтове и прочие.Ти искаш да направим още една като библиотека на ФШ - така ли  newsm78

Малкият е болен  Sad и до като спи се възползвам да творя малко  Embarassed


http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/9/229?xurl=%2Fphotos … 2Fphoto%2F9%2F229

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Дамаянти, бързо да оздравявате!  Hug Рамките ти са много хубави!
Малена, може. Аз съм - ЗА!
Ето една направена, тъй да се каже набързо.

# 17
  • Мнения: 1 884
Аз също съм за, защото когато постваме нещо - линкове например или интересни сайтове, така си остават в старата тема, без да се поместват линковете в началото на новата.  Peace

# 18
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз пък ще поспамя: Днес прекарах целя си ден в сън и изобщо не разбирам какво предлага  Биляна, като се разсъня, ще прочета пак!!! newsm78 Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 4 025
И аз не разбрах съвсем, само дето мойто май е от недоспиване Laughing

Тед, последната е много , много хубава!!!

Имам въпрос , как се обработват снимките като на тази рамка, личицата да са белички, а иначе да е в оранжево?
[img=http://img512.imageshack.us/img512/3700/orangebt9.th.jpg]


# 20
  • Мнения: 858
MadGirl-на мен ми харесва само бих заменила част от пеперудите с някакви четки Peace-госпожицата е страхотна с тази рокля Heart Eyes
Тоз мъж с биберона е страхотен  love001Игуанка бих махнала белите цветенца от снимката и бих заменила сърцата с нещо друго-малко бледички ми идват Hug
Ted_cat- Peace-надписа шрифт ли е ли готов елемент newsm78
Дамаянти-втората е много хубава-на първата нещо снимката не ме кефи-и този крак отзад newsm78
mle4ko-харесва ми-но понеже си падам по четките бих сложила още някоя на листа с малката снимка Blush

# 21
  • Мнения: 4 116
Eли   bouquet  И аз си я харесвам, нали съм по розовото! И сега ми краси десктопа.
За въпроса ти - Дамаянти беше обработвала така снимки, може тя да пусне урок.
Чучу, шрифт е.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Имам въпрос , как се обработват снимките като на тази рамка, личицата да са белички, а иначе да е в оранжево?
[img=http://img512.imageshack.us/img512/3700/orangebt9.th.jpg]

На мен ми се вижда, че самите дечица са червенокоси  ooooh! , особено по-големичкото  Whistling

Чучу, имам безброй много четки, но не ги ползвам, понеже все не ми се получава  Rolling Eyes На тази няма нито една четка.  Embarassed
Тед-кат, дай го тоя шрифт насам  Praynig Рамката ти е стра-Отна!Наистина много ми хареса!

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 18:22 от mle4ko

# 23
  • Мнения: 1 941
Идеята на Биляна е да си имаме собствена библиотека. Извън онази общата .... Аз отдавна си го мисля, още повече че линковете в началото са много натоварващи. В другата тема всеки ще пуска елемент, който иска да сподели, фрийби което е намерил, интересен сайт. А тук ще се постват рамките и коментарите по тях. Подкрепям идеята с две ръце! Само не се наемам с изработката  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 143
Здравейте от мен!  Simple Smile
Чета редовно, въпреки че почти не ми остава време за Фотошоп. Засега работя по две рамки, но и двете са много далече от това, което си представям.
Може ли някой (съвсем накратко) да ми обясни как да си сложа сянка на снимката, на която правя рамка? Предварително благодаря  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 858
mle4ko-червените листенца не са ли четки newsm78
valentina_db-маркираш слоя със снимката-долу има буквичка f-чукваш на нея и избираш опция drop shadoy.после избираш цвят и големина на сянката-ок и си готова Peace

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 18:57 от чучулигата

# 26
  • Мнения: 4 116
Сянка- при лаерите - в дясно и долу има едно кръгче f - от там избираш drop shadow, inner shadow или което ти хареса!
Млечко, пратих ти шрифта. Ама не е кирилизиран.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Млечко, харесва ми  Hug
Ели, това което правих аз е по този урок http://www.photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=1400 НО специално за това което показа ми се струва е заигравка с цветовите настройки, левълси, баланси и прочие  Hug Там Лулуто може да помогне  Grinning Peace

# 28
  • Мнения: 2 271
И аз съм за идеята на Биляна.Ако я пуснем до утре ,мога да изтрия линковете от първия ми пост.

Ели за рамката,която питаш...Може да се направи като се дублира снимката.Горния слой се оцветява в оранжево(с Hue/saturation или Color balans).После с мека гума( с намалено опасити) триеш онези части,които искаш да са с нормалния цвят.Може да поиграеш и с блендига.

# 29
  • на село
  • Мнения: 1 028
Има един въпрос, който сигурно ще випрозвучи глупаво. Как сменяте цвета на елементи, така че да си личат светлосенките? Пробвала съм по няколко начина, но винаги долният цвят прозира  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт