контрацептивна спирала

  • 4 603
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 040
Боцване,не-боцване,утре отивам Mr. Green...с док се разбрахме,прегледа ме,дойде ми нормално и утре ми е 4-ти ден.Ще пиша,ако оживея Joy Joy Joy

# 16
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157
Боцване,не-боцване,утре отивам Mr. Green...с док се разбрахме,прегледа ме,дойде ми нормално и утре ми е 4-ти ден.Ще пиша,ако оживея Joy Joy Joy
успех!!! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 040
Здравейте,мацки,ей ме на-сложих Купърчето,пък да видим.... а за боленето,абе не е като боцване,да ви кажа,сериозна болка си е,ама се преживява Mr. Green...но после 2-3 часа ме болеше и кръста и корема,все едно ще ми идва...после ме поотпусна,но корема още ме наболява...Но това при положение,че не обичам да пия обезболяващи Rolling EyesТа така.Сега ще видим как ще е нататък,притесняват ме малко тия конци обаче...не знаех,че са толкова дълги..при секс не се ли усещат?Малко гадичко ми се струва newsm78

# 18
  • Мнения: 10
честито!!!

# 19
  • Мнения: 1 180
Ха, честито! Не се усещат никакви конци, или каквото и да било. Само дето цикълът ми се удължи - вместо 3-4 дена, стана почти седмица  Sad... Иначе си е удобство. На мен ми казаха, че ако няма проблеми, трябва да се смени след 5 години, а всяка година - един път на преглед.

# 20
  • Мнения: 1 949
Здравейте,мацки,ей ме на-сложих Купърчето,пък да видим.... а за боленето,абе не е като боцване,да ви кажа,сериозна болка си е,ама се преживява Mr. Green...но после 2-3 часа ме болеше и кръста и корема,все едно ще ми идва...после ме поотпусна,но корема още ме наболява...Но това при положение,че не обичам да пия обезболяващи Rolling EyesТа така.Сега ще видим как ще е нататък,притесняват ме малко тия конци обаче...не знаех,че са толкова дълги..при секс не се ли усещат?Малко гадичко ми се струва newsm78

Ама конците виждат ли се  ooooh!  #Crazy  Shocked

# 21
  • Мнения: 3 036
Всеки организъм е различен и реагира по различен начин на "чуждо тяло".
При мен проявата беше, че 3,4  дена след цикъл леко прокървявах пак.

# 22
  • Мнения: 1 040
Мерси Wink
Не конците не се виждат,нито напипват,но в опаковката ги видях,че са доста дългички,та затова...въпреки,че док,каза,че ги е поскъсил Thinking не знам,още не сме я изпробвали Joy,дано не се усещат по някакъв начин newsm78

# 23
  • Мнения: 4 709
 hahaha
От май 2006 съм със спирала, и да - поставянето не мога да го нареча бодване ама иначе оживях  Embarassed Цикъла ми се удължи и сега е 1 седмица вместо 4дни. Но мъжа ми не е споменавал конци или каквото и да е там нещо си. Така че явно не си усеща нищо нито от моя страна нито от на мъжа ми.

# 24
  • Мнения: 1 949
А за това дето боли при слагане, няма ли начин да се обезболи и да не боли  Embarassed Някакво от тия обезболяващите спрейчета дали няма да свърши работа  newsm78  Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 040
Е,да бе,спрейче по шийката на матката,няма как...ама,айде  ся,не сме за 2минути болка...но поне след това всичко да е наред...аз още си усещам корема странно,но може и да си въобразявам,трудно свиквам с мисълта просто...За секса още не знам Thinking

# 26
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157
Е,да бе,спрейче по шийката на матката,няма как...ама,айде  ся,не сме за 2минути болка...но поне след това всичко да е наред...аз още си усещам корема странно,но може и да си въобразявам,трудно свиквам с мисълта просто...За секса още не знам Thinking
и мен така ме болеше - все едно ще ми идва, след 2-3-4 дена болката изчезна...тогава някъде , започнахме секса...
...а за конците - преди няколко дена , моите се бяха скрили някъде навътре в шийката на матката, доста се бях изплашила , но слава Богу излезнаха си сами...

# 27
  • Мнения: 1 040
Непокорна,какво искаш да кажеш,че обикновено си ги напипваш ли?!И при секс мъжа усеща ли ги ooooh!това ще е ужасно newsm78

# 28
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157
...ми незнам - на мен ми казаха, след цикъл да проверявам , дали е там - можело да изпадне ...трябвало веднъж месечно да проверявам конците...отначало го правех стриктно/даже не веднъж месечно/ , но с времето се успокоих и не го правя въобще ... до преди няколко дена...
макар, че едва ли може да изпадне , без да усетя newsm78
мъжа ми, казва , че ги усеща , отвреме на време...но една позната отиде на лекар , да й махат спиралата , и гинеколожката й обяснила , че не е възможно мъжа да ги усеща...казала й , да му каже /т.е. да го излъже/, че са й я махнали ...и мъжа й  останал доволен, вече не я усещал Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 040
На мен пък ми казаха,изобщо да не ги пипам,защото попитах изрично,дали да я проверявам,бях прочела упътването...ама и аз си мисля,че няма къде да иде и няма да ги търся  Mr. Green...А за мъжа ми,изобщо не мисля да му казвам,че има конци (аз също не знаех,преди да я сложа)супер гадничко звучи newsm78

Общи условия

Активация на акаунт