Граждански протест, 09 октомври 2007 г., от 13.00 ч., пред МТСП

  • 6 453
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Вероятно и аз ще успея да дойда

# 16
  • Мнения: 3 835
Момичета, благодаря! Hug Мога само да кажа, че всеки човек, абсолютно всеки е важен, защото стана ясно, че трябва да сме поне 500 човека. Shocked Мога само да се моля, да се съберем достатъчно. Иначе няма да ни обърнат внимание, и не е толкова важно, че усилията на всички ни ще отидат на вятъра. Страшното е, че няма да успеем да помогнем на децата. Целта ни е да ни чуят, да ни видят, и да разберат, че не сме равнодушни, че не сме безразлични. Целта ни е да се размърдат и притеснят, да се задействат най-накрая и да си свършат работата.

# 17
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Да,подкрепям и ще дойда  Hug

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Да,подкрепям и ще дойда  Hug

на линия съм Peace

моми4ета,филма го дават и утре по ББС4 от 23.00

# 19
  • София
  • Мнения: 5 190
Момичета, кажете кои медии ще отразяват протеста. Да се постараем за останалите.

Настоятелно ви моля, кажете осъществи ли се обратна връзка с хората подписали Петицията? Там има много повече от 500 ! Какъв е начина? Как да помогнем?

Страх ме гони , че сме малко! Поканих Фондация "Милосърдие" основана от Донка Паприкова и с голяма горчивина споделиха, че са се убедили колко са сами в мисията си... Пожелаха ни УСПЕХ!  но просто на българина му е безразлично...

# 20
  • Мнения: 4 447
Подкрепям ви с шест ръце!  Hug Hug Hug

Няма да мога да дойда, защото няма кой да гледа малчун!  Tired

# 21
  • Мнения: 950
Пуснах своят глас ,отивам в други чужди  форуми да правя такава тема  Hug  дано научат още хора така  Praynig

# 22
  • Мнения: 1 924


Няма да мога да дойда, защото няма кой да гледа малчун!  Tired

Взимай го с теб! Мен моето Ясенче ще ме придружава,няма на кого да го оставя Crazy

# 23
  • Мнения: 4 447


Няма да мога да дойда, защото няма кой да гледа малчун!  Tired

Взимай го с теб! Мен моето Ясенче ще ме придружава,няма на кого да го оставя Crazy

Трябва да го помисля!  Hug Thinking

# 24
  • Мнения: X
Ще има ли учителски протест в понеделник пред МС? Защото е близо...могат да се присъединят учителки?!  Thinking
Или пък да ни объркат с тях хората...
Как точно ще протече протеста?
Мълчаливо с плакати?
Шумно с лозунги?
Подписка? Идеята за подписване на петицията на място от граждани не ми се струва лоша!
Музика за привличане на вниманието?
Някакви малки листовки, които да съдържат линкове към филма, за да могат повече хора да го видят?

# 25
  • Мнения: 3 835
Ще има ли учителски протест в понеделник пред МС? Защото е близо...могат да се присъединят учителки?!  Thinking
Или пък да ни объркат с тях хората...
Как точно ще протече протеста?
Мълчаливо с плакати?
Шумно с лозунги?
Подписка? Идеята за подписване на петицията на място от граждани не ми се струва лоша!
Музика за привличане на вниманието?
Някакви малки листовки, които да съдържат линкове към филма, за да могат повече хора да го видят?

Майките масово ще са с децата. Ако не работи градината, аз също. Искам да ви кажа, че на децата най-вероятно ще им е доста весело. Grinning

С учителите е говорено, предполагам и се надявам, че ще се присъединят към нас.
Мълчаливо......., съмнявам се, ще импровизираме, ама толкова жени на едно място и мълчание, нещо не ми се връзват.
Плакати, ДА!!! Подготвени са и официални обръщения!
Петицията ще бъде разпечатана, ще се вижда колко хора са я подписали, и ще има тетрадки на място, за да могат да се подписват всички желаещи.
Плакати, флаери и лентички, които ще си закачаме! Всичко е направено! Hug
Музика, беше обсъждано, но все пак, повода е повече от трагичен и тъжен, не правим концерт, мисля, че песните няма да подхождат много. Но мисля, че ще има известни личности. Wink
Друго, друго......................................засега не се сещам, освен, че .......НИЕ СМЕ МОМИЧЕТА!!!

 Hug  bouquet Hug

# 26
  • Мнения: 1 924
Уау,гледам,че сте се потрудили добре за организацията!Поздравления!

# 27
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Дали няма да можете да вземете с вас лаптопи, на които да върви филма - поне там, където ще се подписва петицията. Това е най-достъпното прожекционно средство за което се сещам.
защото гражданите има да се чудят за какво иде реч! newsm78

и още веднъж да попитам, нали направихте връзка с авторката, няма ли възможност филма да се излъчи и по нашите ТВ? или поне преди това трябваше да излязат статии със снимки в пресата. вестниците ще го отразят ли? досега най-много се говори в нета...

# 28
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Ще има ли учителски протест в понеделник пред МС? Защото е близо...могат да се присъединят учителки?!  Thinking
Или пък да ни объркат с тях хората...
Как точно ще протече протеста?
Мълчаливо с плакати?
Шумно с лозунги?
Подписка? Идеята за подписване на петицията на място от граждани не ми се струва лоша!
Музика за привличане на вниманието?
Някакви малки листовки, които да съдържат линкове към филма, за да могат повече хора да го видят?

Майките масово ще са с децата. Ако не работи градината, аз също. Искам да ви кажа, че на децата най-вероятно ще им е доста весело. Grinning

С учителите е говорено, предполагам и се надявам, че ще се присъединят към нас.
Мълчаливо......., съмнявам се, ще импровизираме, ама толкова жени на едно място и мълчание, нещо не ми се връзват.
Плакати, ДА!!! Подготвени са и официални обръщения!
Петицията ще бъде разпечатана, ще се вижда колко хора са я подписали, и ще има тетрадки на място, за да могат да се подписват всички желаещи.
Плакати, флаери и лентички, които ще си закачаме! Всичко е направено! Hug
Музика, беше обсъждано, но все пак, повода е повече от трагичен и тъжен, не правим концерт, мисля, че песните няма да подхождат много. Но мисля, че ще има известни личности. Wink
Друго, друго......................................засега не се сещам, освен, че .......НИЕ СМЕ МОМИЧЕТА!!!

 Hug  bouquet Hug

Кои медии ще контактнете?

# 29
  • софия
  • Мнения: 495
И аз ще дойда със сигурност Hug

Общи условия

Активация на акаунт