Варна - 28

  • 12 482
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 376
    bouquet Честит рожден ден Либра, да си много обичана и много щастлива    bouquet

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 15:16 от Пижулинка

# 32
  • Мнения: 758
Привет Варненски мами!
Аз не съм от Варна, но търся една мама, която трябва да е родила в началото на тази година. Казва се Снежина, бяха й казали че ще има момиче, а с нея бяхме заедно в Белгия през 2004 г. Ако тя или някой от вас я познава моля да се свърже с мен!
Извинете, ако ви притеснявам с тези писания "издирва се"  Grinning

# 33
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
здравейте
за жалост и ние сме изтървали една толков хубава срещичка,на която е имало толкова много моми!!Край нас има само мъже и може да се ориентираме към някоя кака:))) Joy

# 34
  • Мнения: 1 554
хоп и аз в новата тема Flutter

# 35
  • Мнения: 381
И да използвам да питам мамите с голееми бюстове - от къде си взимате хубави сутиени?
Аз си купувам сутиени за кърмачки от магазин за бременни срещу бинго Мустанг, не са кой знае какво, но са удобни по 25 лв са и има всякакви размери и за  големи bombs

# 36
  • Мнения: 1 488
Къде е този магазин Беболино?
Не съм много сигурна трябва и другите мамчета да кажат,но мисля че е по дрин малко след пикадили център посока чаталджа от лявата страна.Не съм ходила,но там има някакав детски магазин и мисля,че е той!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 893
DVV чорапките са 23/26 всичките (май) щото като гледах пише един номер пък са различни по големина. аз обаче нещо съм разочарована  Confused много лесно се изхлузват,ластика им е слаб Crossing Arms сега се чудя как да ги стегна Thinking

"Беболино" е срещу "Терранова" на центъра , срещу парфюмерията.

Iv4ok, Ger4e вчера много ни ареса гостито ,само дет го проспахме половината Rolling Eyes
качвам снимките в албума Hug

# 38
  • Мнения: 109
здравейте май4ета!
най-сетне и аз се появих-намерих време и компютър.../свободен;-)/
Моята малка госпожица ходи и на 7.10 й правихме прощъпулник-а...на 30.09 направихме кръщенето и после рожден ден и вси4ко многогоооо бързо и детенцето изведнъж си тръгна само...4е се ядосва ако я спреш и не си е взела това,което иска..характер;-)))

# 39
  • Мнения: 3 971
здравейте май4ета!
най-сетне и аз се появих-намерих време и компютър.../свободен;-)/
Моята малка госпожица ходи и на 7.10 й правихме прощъпулник-а...на 30.09 направихме кръщенето и после рожден ден и вси4ко многогоооо бързо и детенцето изведнъж си тръгна само...4е се ядосва ако я спреш и не си е взела това,което иска..характер;-)))

Радвам се да те видя Hug  bouquet
Ники също проходи Mr. Green следващия път като се видим щи има да се гонят Joy

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте момичета. След около месец и половина ще се местим да живеем във Възраждане, защото ще си купуваме там апартамент. Много ще ми е приятно да се запозная с някои от вас, живеещи в района. Моля ви пишете ми и много ще съм ви благодарна. Имам нужда от някоя компания, че много ми е непознат района и никой не познавам там.

# 41
  • Мнения: 125
О, добре дошли на Мирела и майка и!  bouquet
 Ние сме коч-компания и ще лапнем веднага момата! Тук има 3 "батковци" на по 10 месеца. Ходим всеки месец на кухнята на пазарчето до аптечен склад "Хигия" и МЦ"Санита" и после пием кафе на "Джулито".
Герче, качи снимки, че си грамотна, да ни познае жената!Че аз... Embarassed

# 42
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
iv4ok браво бе, много сте важни, само веднъж в месеца на кухня, за цял месец ли ви дават храна  Mr. Green

# 43
  • Варна
  • Мнения: 893
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145423&photo=11

ей ги снимките от вчера. сложих ги в Декемврийския албум, ще ги сложа и във Варненския,но друг път че сега ме мързи  Tired

# 44
  • Мнения: 274
Ивеее, оправи си времевата ориентация моля ти се  hahaha То с баки трябва да ходим веднъж месечно  Joy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145423&photo=20
ето ни за разпознаване. Ако врътнеш напред ще видиш Ива в по-добър план  Wink

Общи условия

Активация на акаунт