За комедиите...

  • 2 439
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
"Маската" също харесвам

# 16
  • София
  • Мнения: 4 895
"Зелевата супа" ,ако се не лъжа, беше филм с Луи дьо Финес - смешен и тъжен едновременно. Но иначе всички негови филми са страхотни, особено за полицая.
А най-добрият писател на фентъзи, според мен, е Роджър Зелазни, следван от Дж. Мартин.
Препоръчвам на фенове "Хрониките на Амбър" на Зелазни и "Песен за огън и лед" на Мартин.

# 17
  • Мнения: 6 164
Аз се попиках на "Луда надпревара" - с Роланд Аткинс и сериала "Приятели" ми е любим.

Ааа и "Hot Chicк" - "Горещо маце"... малиии... смях!!!

# 18
  • Мнения: 1 775
Peace Уникално смешен филм!

# 19
  • Мнения: 3 562
Харесвам комедиите.
Понякога имам нужда от комедия тип "Борат" за да заспя разсмяна  Mr. Green

Току що за пореден път гледах "Дюс Бигалоу - европейско жиголо"
По HBO COMEDY късно вечер дават едно сериалче - голям смях пада  Laughing

# 20
  • Мнения: 803
И аз харесвам комедии,но някакси напоследък не гледам. Причината е, че не е излязло нещо наистина смешно. Американските комедии са ми тъпички, всички филми ми се сливат в един.
Последната комедия на която се смях е "Балкан-кан". Много е смешен Laughing
Харесват ми Бг комедиите - "С деца на море", "Топло" са ми любими!
Иначе от сериалите: "Ало,ало" и "Семейство Симпсън" - харесва ми, че осмива американския начин на живот.

# 21
  • Мнения: 3 562
А какво ще кажете за  "какво ще кажат хората" и Хиацинт Букет  hahaha

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Винаги когато ми е гадно или тъжно си пускам ТВ сериал "Гордост е предразсъдъци" Сериала, не игралните филми. Направен е точно по книгата със страхотен англииски хумор.
Понякога си пускам също и "Приятели". 100000 пъти съм го гледала, но винаги когато си го пусна се смея на глас.
По принцип предпочитам да гледам комедии защото смятам че новините са достатъчно депресиращи за да си пускам тежки и трудносмилаеми филми.

# 23
  • Мнения: 1 277
Харесват ми Бг комедиите

И на мен- "Топло", "Дами канят"...

Общи условия

Активация на акаунт