Oktoberfest ни зове, мамите в DE- тема 47

  • 12 062
  • 303
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 677
Сердика, видя ли че не маркирах всичко?
Мамуни, данке, бейби!

# 226
  • Мнения: 911
Тони, душо, не раzбрах нещо? Embarassed

# 227
  • Мнения: 677
Тони, не ти трябва да го zнаеШ. Ти кликваШ вси4ко и готово  Laughing

Ъх, еншулдиген  Embarassed Татяна го е казала...

# 228
  • Мнения: 911
нищо. татянас фройнд ист аух майн фройнд Wink

# 229
  • Мнения: 7 605
нищо. татянас фройнд ист аух майн фройнд Wink

 Laughing

# 230
  • Мнения: 677
Сердика, на коя дата е роден Малик?

# 231
  • Мнения: 911
на 18.11.2005, да не би да се поzнаваме?

# 232
  • Мнения: 677
София е на 28.11.2005, помня че бяха наблизо, за тва Simple Smile

# 233
  • Мнения: 911
яяя, колко хубави могат да бъдат съвсем обикновените и случайни неща Grinning zначи горе-долу по едно и също време ще сме махмурлии, а може би се борим и zа един и същи час в един и същи детски клуб Wink
Аz ще сменя темата малко като от Kuchenbacken на Arschbacken, но искам да попитам....децата ви бият ли ви? Малик напоследък ми раzдава едни много zдрави шамари и ме щипе, а няма откъде да е видял такова нещо newsm78 аz почти не реагирам, каzвам му, че ме боли, но гледам да не права голямо театро, та преди да раzлистя дебелите книги, как мислите вие, че трява да се държа?

# 234
  • Мнения: 1 610
Кофти, Серди! Мая се опитва да ни бърка в очите, знае, че ни боли, показваме, че боли, повишаваме тон...Май всички минават през този период. Като решиш кво да го правиш пусни идея...
Да се похваля...
Днес си сготвих Рататуи с фикс на Кнор и една паприка.Супер стана!
 И  съм си купила Обазда-  утре ще опитам готовия продукт/ това понеже виждам , че ася чете/ Wink

# 235
  • Мнения: 7 605
Уффф Серди4, трудна тема. Ние сме на съЩия хал. Когато неЩо не й харесва, или когато иска да привли4а внимание, Милена Щипе. Понякога бие. Първона4ално й каzах 4е боли. Пак го прави. Мислех, 4е не раzбира, и по4нах и аz да я Щипя  Embarassed  zа да раzбере 4е боли. И какво стана, тя продължаваШе да ме Щипе, но след това ЩипеШе и себе си  ooooh! 
После се опитахме да й се скараме всеки път и да й повиШаваме тон. Тогава го прави напук.
 Та последната ни тактика е да останем съвсем спокойни и да й каzваме с въzможно най любеzния тон да не го прави. И това при нас се окаzа най правилната реакция....макар 4е понякога е мн трудно  Sad

# 236
  • Мнения: 3 521
....децата ви бият ли ви?

Опитваше да ми посяга, но на всеки шамар я запорвах в кревата и явно реши, че не се рентира да ме бие Twisted Evil. Обаче получи подарък от едни батковци в Берлин едно фрисби, коетро изключително умело мята по мен...обикновено, когато спя или се опитвам да си почина Crazy .
У наше село има Кюрбисфест и един от гръцките ресторанти празнува 30 годишнина. Целия град смради на бира и узо. Направо библейски изглеждат нещата - свещи, горят в тиквени фенери, сиртакита се свирят, а народът припява "Барбаяни". В какво се забърках? newsm78 ooooh!

# 237
  • Мнения: 677
И София ме щипе. Май в яслата се е научила. Мен не, но майка си удря, когато не става на нейното. Ще и мине.

# 238
  • Мнения: 911
поне е успокояващо, че не е само той. Някакъв еквивалент на zапора в леглото може би е вариант, но искам самото легло да е свърzано само с приятни иzживявания, демек сън. Навремето така правех, като се опитваше да пипа печката. Бам в кошарата. И спря. За иzвестно време. А кошара вече няма. Май игнор е единственият модус, който помага, но понякога си боли сериоzно.
И, наzдраве, раzбира се Wink
Сърф, zвучи ми много примамливо, я бърzо на уzото и тиквите!

# 239
  • Мнения: 1 636
Нямам спомени Мартин да ни е бил,Щипал и т.н.,но Томи го прави.Като кажем ауа той целува там,където ни е ударил.И понеже е много сладък така не можем да му се скараме.Това с леглото на Сърфи е добре,но и Сердика има пьраво.Когато Мартин ни ядосва6е има6е ауцайт,но не в леглото,поради причината от Сердика,а има6е един малък стол с гръб към нас в коридора.Той си zнае6е,че като е zаслужил и го пратим на аусцайт столът трябва6е да иде.Тоzи метод го имаха и в детската градина.Стое6е там,докато му кажем,че може да стане.Това помага,ако искайте пробвайте.  Peace
Аz съм оЩе на тема котета.Почети съм се справила с мъжът ми.Сега обаЩе трябва да търсим хаzяина zа да го питаме,дали може,не да купим всичко и после да ни кажат не може.За сега съм се спряла на 2 бебета,1 е персийче,а другото е ми6 между персийче и чинчила.Сърфи,майн куун са с по_къса коzина и са 500_900?  Sad Ако има6 време Ще се радвам да ми пи6е6 на лични,в какъв смисъл има6 предвид,че персийките са по_трудни zа гледане.И след 2 женски съм zабравила на колко време се раzгонват  Thinking Хубаво би било да имаме от време на време и малки бебенца  Hug

Общи условия

Активация на акаунт