Кой какъв телефон ползва?

  • 21 179
  • 247
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 233
iPhone фръц , фръц...

# 196
  • Добрич
  • Мнения: 193
Нокиа N76 Peace

# 197
  • Мнения: X
Sony Ericsson K750i, много съм довона, батерията издържа по седмица и отгоре, като си говоря естествено, иначе може и повече да издържи. Падал е и нищо му няма, става за самоотбрана  Peace

# 198
  • София
  • Мнения: 5 752
Sony Ericsson K750i, много съм довона, батерията издържа по седмица и отгоре, като си говоря естествено, иначе може и повече да издържи. Падал е и нищо му няма, става за самоотбрана  Peace

Само да допълня .... не е тежък,що пък за самоотбрана Mr. Green

# 199
  • Мнения: X
Sony Ericsson K750i, много съм довона, батерията издържа по седмица и отгоре, като си говоря естествено, иначе може и повече да издържи. Падал е и нищо му няма, става за самоотбрана  Peace

Само да допълня .... не е тежък,що пък за самоотбрана Mr. Green

Не е от най-леките, но само си представи ако някой тръгне към теб и ти си метнеш спокойно телефона...еми ще реши, че си куку и ще избяга, а после си имаш здрав телефон  Joy

# 200
# 201
  • София
  • Мнения: 3 789
От една седмица съм с този Сони Ериксон , подарък ми е, а преди 4 месеца си купих този Самсунг 
И двата ме кефят много, доволна съм.! Peace

# 202
# 203
  • Мнения: 3 457
а къде е темата с недоволните от Гет -искаха да хвърля едно око пак преди да поръчам Simple Smile

# 204
  • Мнения: 5 026
Sony Ericsson  v 630 i. Доволна съм  Peace

# 205
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
NOKIA 6120 classic

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 11:37 от ka_te_to

# 206
  • Мнения: 409
Аз сега съм с панасоник V3 с него съм от както го пуснаха на пазара много съм доволна ,работи си без спиране с много падане по стълби и т.н.,доста е ожулен вече и мисля за смяна.Все се заглеждам по LG SHINE ,споделете мнението си за него!?

# 207
  • Мнения: 824
Аз съм с един Samsung,вече не си спомням, колко годишен е,но е доста старичък.Не страдам от скрупули и ще го сменя,когато вече не ми върши работа.Засега е ОК.

# 208
# 209
  • Мнения: 3 641
Вече 1 година.Nokia 6280-Доволна съм

Общи условия

Активация на акаунт