Аугментин-дозировка за бебе!

  • 7 496
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
Ние пиехме Аугментин....на 9 месеца давах му от 457 мг / на 12 часа по 2,5мл

# 16
  • Мнения: 261
И ние пием Аугментин от 156мг ,мисля .....3 по 5мл.
И ние  Sad.
От днес.
На 1.4 месеца е малчо и тежи 10,500 кг.

# 17
  • Мнения: 418
И при нас е така!Когато имахте температура приемахте ли много температуро- понижаващи-Панадол.Ефералган,Нурофен,Хексалгин.Аз и давах от всички и може да съм прекалила.А може и да е нормално след прекарана гнойна ангина!? newsm78

да,на всеки четири часа давах панадол......нормално е след такова състояние,ще се нормализира....

# 18
  • Мнения: 418
тонев,ти не ми отговори в друга тема за Тобрамицина.....какво искаше да кажеш с това "влошавате ли се?"...............................
ами за да включат парентерален антибиотик логично би било да сте се влошили. ако не сте, защо да го пишат, а да в пазарджик го пишат когато предполагат стафилококи, нищо че те така не се лекуват.... мускулната резорбция не е сигурна, не могат да се следят плазмените нива, много е токсичен, много е болезнен.... на щерката го бяха писали веднъж преди 5-6 г. естествено мина без него. тука /в заарата/ почити не го ползват. за посявка няма да питам... ако има нужда се слага венозно!

да,много е болезнен ....вчера ни беше 5 ден,добре че го спряхме...беше ни писан за 8 дни...лекарката ме убеждава как бил най-безболезнен от всички,но ние виждаме как да детето се схваща крачето и един час не иска да ходи....

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Много често след боледуване се установява по- ниска от нормалната телесна Т. Не се тревожи, нещата ще се нормализират, когато детето се излекува напълно.

# 20
  • Мнения: 455
Поздрави и благодарности на всички за успокоението и съветите!  bouquet
 HugНие вече сме добре и температурата ни се нормализира!
Бъдете здрави!
Целувки за малките сладурчета!

Общи условия

Активация на акаунт