Гласуване за колаж в стил "Ким Андерсън"

  • 4 776
  • 137
  •   1
Отговори
# 105
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Еми, страхотно! Честита победа и на теб /Наталина вече я поздравих на лични/
А за теб наистина трябва да има някакви ограничения, не може така... Crossing Arms Laughing

Мимиту, нали ти казах, ужасно е да коментираш своите си неща...  hahaha

# 106
  • Мнения: 2 271
Хайде честито на Еми(знаех си,че 31 и 32 са твои,а казваше,че ще се оклепаш на финала) и Наталина!
Мира,как ме заблуди само със снимките на Наталина и Калина Laughing

# 107
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Мира,как ме заблуди само със снимките на Наталина и Калина Laughing

Нали?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 108
  • София
  • Мнения: 2 079
Мира,как ме заблуди само със снимките на Наталина и Калина Laughing

Нали?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И мен Grinning

# 109
  • София
  • Мнения: 2 079
Хайде честито на Еми(знаех си,че 31 и 32 са твои,а казваше,че ще се оклепаш на финала) и Наталина!
Мира,как ме заблуди само със снимките на Наталина и Калина Laughing
Благодаря!  GrinningИсках да участвам и в ретуша и обличането. А за колажа имах още две да пускам Mr. Green

# 110
  • Мнения: 1 408
Мжмичета, поздравления за победителите, както и за всички участници!   bouquet  bouquet  bouquet За мен беше голямо удоволствие да се наслаждавам на нещата ви! Grinning И макар че не разбирам от колажи/както и доста други/, гласувах...А сега седя до това време, макар че утре съм на работа...Празникът, който създадохте, е по-важен от крайното класиране! smile3525
И   newsm51 newsm51 newsm51 за  MiRa_55, SheDevil и Emi_jamie, за чиито колажи гласувах!

# 111
  • Мнения: 2 271
Благодаря!  GrinningИсках да участвам и в ретуша и обличането. А за колажа имах още две да пускам Mr. Green
Хайде сега,спокойно можеш да отиваш в родилния!  bouquet

# 112
  • Мнения: 2 270
Е Еми-страхотна си браво Hug  bouquet
Честито и на Наталина
За мен другата победителка е МИРА-бРАВО  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes.Как можа да не махнеш стъпалото под Дорка-сега като разбрах,че си ти и ме е яд още повече,и тази кола #2gunfire

Моите са Ретрото/както повечето от вас предположиха newsm78-защо ли -с какво се издадох ooooh!/Другите ми колажи са-любов,малкия ромео и младоженците/тях не можах да ги довърша,но ги пуснах защото исках да зарадвам понякакъв начин родителите им/
Мира-стана ми смешно вчера като коментира за Ромеото,че му бил голям костюма, Joy JoyпРОСТО РОДИТЕЛИТЕ МУ ТАКА СА ГО ОБЛЯКЛИ ,НЕ АЗ Joy Laughing
Сега ще спретна оригиналите и ще ги предоставя,заедно с пояснение,как съм ги направила колажите.
Надявам се всички да го направите,защото е много полезно за всички ни

# 113
  • София
  • Мнения: 4 031
Чесито на победителите!
Еми, на втори конкурс гласувам за твои неща Laughingдето се вика абонирана съм.

# 114
  • Мнения: 11 607

И на теб, и на Мимито - горещи благодарности! Като имам време ще ида до фотото и ще си ги извадя на хартиен носител снимките и ще се фукам с тях.........Ани, Ани............

Сигурно всички вие се забавлявате страхотно докато правите тези красоти?????????Завиждам ви на всички благородно!

Като публика - чакам следващият кОнкурс! Hug

# 115
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Хайде бе, направете й на мама цоцоланка една лентичка за най- верен и върл фен на фотошопските ни конкурси - ентусиазма й е заразен!!!!!!!!!

# 116
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
За мен другата победителка е МИРА-бРАВО  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes.Как можа да не махнеш стъпалото под Дорка-сега като разбрах,че си ти и ме е яд още повече,и тази кола #2gunfire
Мира-стана ми смешно вчера като коментира за Ромеото,че му бил голям костюма, Joy JoyпРОСТО РОДИТЕЛИТЕ МУ ТАКА СА ГО ОБЛЯКЛИ ,НЕ АЗ Joy Laughing

Когато написах, че костюмът е голям на момченцето, ми мина през ум, че може и да не е "обличан" с ФШ  Embarassed. Притесних се да не обидя майката на детенцето. Но в крайна сметка оставих коментара си така.

А когато ми каза за колата в колажа "Малка принцеса" ми идваше да се гръмна - въобще не бях видяла тази кола  #2gunfire... За Дорка - по-долу съм обяснила - наблегнах на обличането на детето, че беше с едни розовки летни дрешки. И от обувките как станаха не съм много доволна...

Ани, почти веднага познах, че Ретро-то е твой... Незнам защо - интуиция.
Имаш уникален стил и той те издава  Laughing

 emi_jamie, можеше и другите два да пуснеш. Видях в условието, че можехме да направим по четири. Е, познах, че поне единят от колажите ти е твой... Laughing

# 117
  • Мнения: 1 884
Хайде бе, направете й на мама цоцоланка една лентичка за най- верен и върл фен на фотошопските ни конкурси - ентусиазма й е заразен!!!!!!!!!
Ще и направя - обещавам, доказа че е голям фен!  Grinning
Еми, честито, наистина си свършила чудесна работа!  bouquet

# 118
  • Мнения: 466
Първо , Честито на победителите! Прекрасна работа на всички !

Второ, да си призная, че колажите  №10 и 11 са мои.

Трето, по принцип започнах с рамкирането на снимки, но бързо ми омръзна. За  мен по-лесни винаги са били колажите отколкото рамките. Но, този път разбрах, че всъщност няма нищо лесно, защото се убедих, колко време ти отнема търсенето на материалите и след това сглобяването със снимката. Бях се наканила да правя още колажи, но тъкмо си избера едно дете и имам  някаква идея как да бъде то, и някой вече се появява със същото дете и реализиран колаж. След, което тотално се отказах.

Браво на всички и благодаря на тези, които са оценили  моите работи.

П.П. Забравих да напиша, че SheDevil, коментира за червените очи на №10, често казано толкова си играх специално тях да ги оправям, понеже съм все още със стара версия на шопа, но явно повредата е в моя телевизор, защото до последно си ги гледах оправени. Чак след това, когато качих снимките и я разгледах голяма видях, че наистина червенеят, но ако се доближи оригинала, мисля, че ще се види разликата. Просто е трябвало още да ги потъмня.

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 09:59 от veri

# 119
  • Мнения: 2 270
veri -дефекта се е получил като ефект,аз си помислих,че нарочно са така защото се връзват с цвета на шапката и цветчетата Laughing

Общи условия

Активация на акаунт