''Дневникът 27'' - нека вталяването започне сега

  • 20 036
  • 599
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
Добър ден красавици  Flutter Flutter Flutter

Моя милост се тегли днес няколко пъти, вижда се 7 на кантара, това е добре... Следващото хубаво теглене както се казва с простия кантар, който имам ще е следващия понеделник... Нямам търпение да си се видя на електронния колко съм  Praynig За плодовата диета имам прегрешение в събота с шоколадови неща, а вчеря ядох зеленчуци (ако това се води прегрешение), продължавам си по моята си система до колкото и както мога...  Peace

А за таблицата възможно е да съм пуснала някоя стара таблица, защото във файла в който правя темата имах 3 такива  Crazy и не знаех, коя е най-актуалната, ако има грешка - да знаете, че аз съм виновна и ще я коригирам следващия път  Blush

Шоколадке повтарям от предната тема, ако не си прочела - нямам никакви твои мерки, а ти ми споменаваш да запиша само кг. ти  newsm78

Мис Каприс относно талията и аз меря под пъпа - най-възможно широката част, за да знам там колко е и да се опитам от там да свалям някакви см., защото си е бая широк корема ми  Mr. Green

Не_съм малко съм те позабравила ( а не е в мой стил принципно )  newsm78 дай малко инфо за себе си и каква е тази диета за Идеално тегло и т.н.  Rolling Eyes

Абирена извинявай, обясних по горе какво явно се е случило с табличката тази седмица  Embarassed И други ще се оплачат явно по късно...  Crazy

Ирка приятна тренироевка  Hug И аз се запътвам към кроса  Tired

Клеми   bouquet

Искам да пожелая още веднъж успешна диетична седмица на всички Ви  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 406
Здравейте мацки!
Аз пак от университета пиша... Цяла седмица съм на лекции и ще съм с лаптопа, така че и ще ви чета и ще ви пиша...
Искам да ви се похваля  Laughing Днес успях да шашна колежките с промяната във външния си вид Grinning Забелязаха свалените килограми и много ми се радват  Party

Миранди, темичката както винаги е страхотна!

# 17
  • Мнения: 861
 Hug
От мен пак само едно здрасти, че днес ми е първи работен ден и се е струпала работа  ooooh!. Надявам се довечера или утре да имам вече време и да изчета последните страници от старата и тази тема. Успех на всички през новата седмица и   love001!

# 18
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Привет, слабеещи мацки, само наслука идната седмица и повече радости!  bouquet

Миранди, много ти благодаря за новата темичка! Понеже нямам възможност сега да се измеря се надявах, че може да ме впишеш в таблицата само с килограмите ми от преди и сега и другите полета да оставиш празни до следващия път newsm78 Но няма значение, не е задължително да съм в таблицата, за да съм една от вас, нали така? Simple Smile

Каприсче, талията се мери в най-тясната част на торса, над пъпа или около два пръста под гръдния кош Peace Другото, което го мериш под пъпа са ти паласките Joy

Много диетична седмица и целувки от мен на всички дами  bouquet

# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ами за тази става въпрос http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211734.0 , написах името така защото тя всъщност още си няма име, но се надявам скоро да измислим нещо подходящо.

Миранди, аз диетувах още пролетта и бях на диетата с кисело мляко и пиех чай от Инхуа. Тогава свалях само вода въпреки зверския глад на който се бях подложила и накрая се отказах. Общо взето по това време за 2-3 месеца зверски глад нищо не свалих. Падало се е Май месец най-вероятно.

# 20
  • Мнения: 117
Здравейте, милички, как сте?
Аз и тоз път не успях да се вместя в таблицата с мерките, ама бяхме на село, при свеки Grinning
Та пак падна едно яденееее и пържоли и бухтички и палачинки, е с мярка ,но пухтях по едно време или по-точно грухтях Animal Pig
Обаче кантара си показва същите кила newsm78 и мерките и те същите. Май ще се замисля за електронен кантар, дето не съм по тях ама #Crazy
По цяла седмица съм на диета, по - точно ям много ограничено и не мърда пустия, пък като почна да ям не качвам, чудна работа newsm78
Виждам, Миранди, още се тормози с кантарите и аз на там отивам Joy
Успешна седмица на всичкиииии Hug

# 21
  • Мнения: 352
Здравейте!Да се запиша в новата тема и аз!
Мами 73 аз това с бананите съм го правила по 7 дни.Само банани ,мляко и кафе до насита.Резултата в края на седмицата беше -5 кг.Ама това на фона ,че имам да свалям минимум 10 кг.
Сега каквото и да опитвам е без резултат. TiredНещо не мога да ги спазвам,толкова стриктните режими вече!
В петък ще ми пускат хормоналните изследвания.Надявам се ако се установи от какво е проблема,да почвам да виждам скоро положителни резултати.
За неосведомените ще поясня.
Проблеми с кожата,цикъла ,косата, космите и килограмите= хормонален дисбаланс!Честито!
 лек ден мили момичета!

# 22
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Силваната , не се притеснявай. Щом се установи от кои хормони идва проблема, ще се регулират и всичко ще си дойде на място. Ще започнеш и да сваляш! Аз имам проблем със щитовидната жлеза и щом не си пия лекарствата веднага почвам да качвам главоломно, косата ми изтънява, почва да пада и т.нт. Но ако си ги пия редовно, всичко е наред и успявам да свалям кг. Така съм вече 12 години! Confused

Миранди, как беше тренировката? На мен бат Били Бланкс ми взе здравето направо! Crazy Ама така си трябва де! Wink

И аз талията я меря май при паласките, ама карай! Важното е да се смъкват сантиметри! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 958
Относно статията за измерване:

"Бедро - от стоеж, краката са разтворени на нивото на раменете. Метъра минава непосредствено под седалищната гънка. Мери се в стегнато и отпуснато положение.''


Бедрото си го меря не под седалищната гънка, я някъде ориентировъчно 5-10 см. по на долу, където ми е най-широко и съответно образуващо ''лоена възглавничка'' част. Вие как си мерите бедрото? newsm78

За ханша значи го меря правилно, но за талията, значи и аз меря корема си, защото ми са адски фрапантни там мерките... Да вземе да вкараме мерки за ''корем'' в таблицата и така всички да започнем да се мерим правилно, май повечето бъркаме с измерванията - сещам се сега, че и Смайл каза че си мери областта около пъпа за талия... Как мислите момичета или тази нова колона, която предлагам е излишна?!? И друго, колко ли трябва да е нормалното число за корем, който да се води слабичък и в нормални граници се чудя аз  newsm78

Irka направих 66 минути крос (22 км. и 503 кал.), 66 преси, 5х20 гири, малко произволни упражнения за около 2-3 минути и приключих за днес  Tired Това с хормоналните проблеми е ужасно, но в днешно време за съжаление доста често срещано явление и аз съм така, но незнам дали в кг. насока или се отнася само за окосмяване и т.н. каквото и да е НЕ пия никакви лекарства... стресирах се от факта, че при приема на Диане (такова ми казаха) има вариант за първоначално покачване на кг. в порядъка на 10-20 кила и това ме  Shocked съответно аз казах м*...  #2gunfire и се спасявам по природосъобразен и естествен начин за сега...  Rolling Eyes

Chokolata не съм те разбрала какво си имала в предвид с това за кг. преди и след, трябвало е да ми пишеш на ЛС и може би щях да зацепя, иначе няма проблем да си записана само с кг., но мисля че не ми го каза това нещо или както казах аз не съм те разбрала явно  newsm78

Roseto имало е голямо пиршество при теб  baby_neutral но мила няма лошо, след като си била с близките и любими за теб хора, не върви да спазваш диета точно в този момент Crazy А за кантара, незнам защо казваш, че не си привърженик на електронния, не съм чула до сега някой да не ги обича, нали ние жените сме ''дребнави'' по отношение на сваленото и каченото по време на диета, което можем да видим най-добре от електронния кантар...  Rolling Eyes

ReGe, Smile! Hug  bouquet Hug

Силваната за банановата диета - прясно или кисело мляко консумираше, по колко на ден и как - т.е. отделно или мешено с банана или с редуване и т.н. Аз за това преди 1-2 теми попитах какво мислите за бананова диета и прясно мляко, но нямаше някой да изрази положителни отзиви за това и съответно не се хванах с това, иначе си е по олекотен вариант на плодолечението и с това мляко си е също близко до Страхотната диета и т.н. За хормоналните изследвания, след като имаш някакви съмнения за наличието на такъв проблем, направи си, хубаво е да си на ясно какво става с организма ти. За себе си казах по горе как стоят неюата в хормонално отношение, пишейки на Ирка... А ти как си Силвана, до къде я докара с кг. и каква диета спазваш сега или просто си се оставила малко в почивка?  newsm78

Не_съм разбрах за каква диета става на въпрос, аз я наричам Редуваща се диета - изглежда ми добра, но лично за мен ми  е трудна за изпълнение...  Twisted Evil Ти колко кг. си сега и от колко тръгна преди, не си спомням, успех   bouquet

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Здравейте и от мен! LaughingНе се вясвам често по простата причина че все още не съм се захванала с диета Embarassed,уж щях да започна с Японското чудо,а само оплесках нещата.....Та затова не пиша а само ви чета. Embarassed
Миранди,както винаги оформлението на темата е повече от красиво и много се радвам,че имаш толкова желание и амбиция Дневникът да изглежда винаги добре! Heart EyesРадвам се,че виждаш отново 7-чката на кантара и се надявам този път да я задържиш дълго и смело надолу PeaceИ аз като теб виждам това число обаче не е моето Naughty Whistling,на мен ми трябва 6-цата Hug
Силваната,това с бананките и кафето звучи много добре,аз полудявам за банани и общо взето това е любимия ми плод+портокала Peace.Останалите плодове не са ми много по вкуса и аз затова никога досега не съм се навивала да правя плодуване,доколкото знам от банани се дебелее newsm78
Мис Каприз,и аз като теб май съм мерила корема а не талията,ама няма нищо тъкмо да се мотивирам каква огромна каца съм и трЕбЕ се отслабва Joy.По този повод миналия ден казах на приятелка че много помага въртенето на обръч за корема,паласките и и така наречените любовни дръжки Crazy.Мисля и аз да си купя,още повече че нямам никакъв фитнес уред у дома,а няма кой да ми гледа детето,за да отида до най-близката зала затова съм принудена да правя нещо в домашни условия Wink
После ще се включа пак,че съм с маска на лицето и вече много ме упъва ooooh!,а и малката си иска папото........ Crazy

# 25
  • Bulgaria
  • Мнения: 46
здравейте и аз искам да се запиша но моля ви помогнете ми с някаква диета

# 26
  • Мнения: 4 176
Хубава нова тема. Peace Още два дни ми остават от Скарсдейл,но не издържам повече.Май от утре я спирам.
krasi_tv ти колко кг. искаш да свалиш?

# 27
  • Мнения: 352
Здравейте пак!
Миранди до никъде не съм я докара с килата.Страхувам се ,че ако почна някъква диета ще повлияе зле на изследванията в петък.Не знам от къде така съм решила,но се старая и да не прекалявам.Последната ми диета беше пълен провал.Поради силен зъбобол не  бях се хранила като хората 10 дни и дори 100 гр. не свалих. Tired
За Диане 35 ,аз пък чух от мамите във форума и положителни резултати.Една от тях сподели ,че свалила много килограми благодарение на тях.На всеки организъм се отразяват различно!
Относно бананите,неограничено количество мляко и кафе + 4 банана.Тази диета е на принципа на "моно диетата" и няма как да няма резултат.Само прясно мляко пих!
Аз лично я харесвам,защото бананите засищат и не чувстваш постоянно глад!
Krasi tv кажи нещо за себе си.Колко кила искаш да свалиш?Какво си пробвала като диети?

# 28
  • Мнения: 1 130
Здравейте бандата  Heart Eyes
Най-сетне успях да се намърдам пак в темичката  Mr. Green Тези дни не само, че ме гони работа в къщи и в службата ами и глава ме цепи ужасно  Sad Sad Sad Старая се да съм режимна - успявам, с леки прегрешеня  Crazy
Мис Каприз като ти чета писанията честно казано и аз досега съм си мерила шкембето вместо талията  Joy Joy Joy няма значение - важното е да сме в играта  Peace
Не съм от известно време и аз я обикалям тая диетка, само дето ми се види доста хапване след предишните диетки дето ги правих, но за сега съм на мнение като захване лютата зима да мина на тази диета  Whistling
Миранди стискай я мамка й и 7-ца, стискааааааай  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Smile! браво - ха така- нека се шашкат колежките ти от новата ти визия  Peace
Силваната стискам палци всичко да е ок и да се стягаш на линия !!!!!
irka нещо пиеше ли за косопада - напоследък и при мен се забелязват такива неща и доста се чудя не е ли от диетите - момичетата тук споменаваха че някои са пиели елда ама не знам  newsm78
Миранди не зная за графата корем - ама ако има такава аз ще съм ударничка тук - от нова година насам съм свалила около 15 см  от това което съм мерила - шкембе ли талия ли и аз вече не знам  newsm78  - въпреки че си мисля че май май ще да е бил шкембо  Joy Joy Joy
abirena,  ReGe , Chocolata , Roseto ,  valeria81  Hug Hug Hug Hug
krasi_tv прочети малко от диетките и си избери нещо по твой вкус в зависимост от това колко искаш да свалиш за колко време и т.н - не зная ей тъй без никаква информация дали някой може да ти препоръча нещо  Peace
Мацки бягам да слагам вечерята, че домочадието наддава вой  Laughing Аз обаче се изхитрих - омахах 2 големи ябълки - стана ми тежко - нека ми - дано това ми е спасението от вечерното опустошаване на масата  Crazy Crazy Crazy
 

# 29
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Добър вечер, прекрасни Hug Hug Hug

Аз днес си хапнах за обяд онова парче торта, за което споменах вчера в миналата темичка. Много вкусно беше Heart Eyes

Миранди, ще е интересно да следим прогрес както за талия, така и за корем, така че съм 'за' вписването на новата графа в табличката. Мен коремчето ми точно там му е слабото място Embarassed

Смайл, как няма да ги шашкаш колежките- я се виж к'ва мадама си Heart Eyes

Скорпи, хубаво си удържаш фронта, браво, хайде дано споделиш и ти хубави резултати скоро Peace

Силванка, ох стискам палци каквото и да ти има да е лечимо, леко и безпроблемно, за да можеш да си сред нас и да си хапваш режимно.

краси, добре дошла! Ние няма как да ти препоръчаме диета, почти всяка от нас се храни по различен начин-може да прочетеш назад в темите да видиш горе-долу как. Избери си и ти нещо и се захващай с нас Peace

Ирче, коя серия на Били Бланкс играеш? Аз имам Бооткемпа за начинаещи.

Росе, Не съм, Реге, китикат, Валерия   Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт