''Дневникът 27'' - нека вталяването започне сега

  • 20 085
  • 599
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 6 958
Не ме ядосвай допълнително,Миранда,достатъчно го направи. #Cussing out
Китикат нямам какво да коментирам повече , някой трябва да премълчи и това ще съм аз...  Peace Казвам само едно - спри, помисли и се успокой  Peace

Миранди,не се сърди  bouquet



...

Хартбийт и Не съм ще отбележа по късно вашите гласове  Peace

Честит 1 сняг и от мен на Софиянки   bouquet

# 526
  • Мнения: 4 195
  33uu  33uu Стана ми много неприятно,когато каза:
Китикат, един въпрос - Защо РИДИК да е ''преписвала'' това е абсурдно,  Naughty не допускаш ли, че просто е станало съвпадение  Peace Мисълта й, не може да се съобразява с твоята и да знае какво си измислила ти  Laughing

РИДИК идеята ти ми хареса, на 100% съм ЗА с двете ръце, пиши я тук в темата и благодаря, че се съгласува с мен, но всички сте свободни да давате каквито идеи искате и решава булшенството от нас  Hug  bouquet Hug

Sad 
Отново ти казвам:
Миранди всеки може да си изразява мнението. Crossing Arms Живеем в демократична страна все пак. Laughing Ридик,наистина може да не е преписвала,ама аз откъде да знам.Това си помислих и това написах. Crossing Arms Защо аз трябва да съм виновната. Close Close Close Какво толкова...

# 527
  • Мнения: 498
Ето ме и мен прегрешила и виновна Embarassed Embarassed Embarassed
Всичко оплесках,но така се ядосах,че нищо не съм свалила,но сама съм си виновна,няма такова нещо като вкусна диета(банани и мляко).Момичета няма да казвам какво ядох,но беше много недиетично и максимално калорично.

Радик,много е добра идеята за номинации,аз във някои ще съм първенец #Cussing out

Галка,ще ни липсваш,връщай се по-бързо!!!

Миранди,за табличката целта ми е 60кг(грешно съм ти писала на ЛС)

Честит първи сняг на всички!!! Hug

# 528
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здравейте милички, как сте? Много ми липсвате, но имам много работа през деня и нямам много време да се включвам.

Вчера на рожденния ден ядох супер много, ужас направо ooooh! За капак на всичко като се прибрах в къщи се сдърпахме нещо с половинката, отделно ме гони много депресивен ПМС и цяла нощ плаках Cry Днес ядох много неорганизирано, преди малко даже изядох поне 10-на бисквити с шоколад Cry Имах нужда да ви се оплача, сори Confused

Ле Плезир, пращам ти много целувки, аз съм на същия хал в момента, само се чудя какво да си навра в устата Hug

Миранди, шоколад ли си яла пак Naughty Hug

Момичета, много ми харесват идеите ви за заглавие на тема, аватар и класации, звучи много сплотено и оригинално  bouquet

Вале, да ви е жива и здрава малката Ана!!! Честито!

Софиянки, честит първи сняг! Милото много ще се зарадва като му кажа, че вече е почнало да вали сняг в БГ (нали ще се прибираме за няколко седмици по Коледа) Simple Smile Миналата година бяхме само за малко и точно веднъж заваля в София и той много се трогна, душицата hahaha

Обичам ви Heart Eyes

# 529
  • Мнения: 1 263
Здравейте! Hug
Мога ли да се присъединя към вашата темичка?
Как мислите на каква диета се подлагат холивудските звезди,за да се подържат постоянно толкова слаби?
Каква е диетата на Опра Уинфри,с която успя да постигне такива резултати относно фигурата си?
А тази на Ан Никол Смит-толкова време не успяваше да отслабне и изведнъж намери верният начин? newsm78
Тук по телевизията в едно предаване от тази седмица старира един проект-събраха група от 15 човека над 100 кг да живеят и да се опитат да отслабнат заедно.
На мен винаги големият ми страх е бил,че като спра да работя и си остана у дома няма да имам силата да контролирам теглото си ефективно.Този страх се оказа малко преувеличен и все пак не отслабвам така както,когато ходя на работа.
Кой е този мотив,който подтиква другите да не се изкушават да надничат в хладилника?   

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 22:22 от mummy

# 530
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 412
Здравейте дами!
Честит ни първи сняг! Grinning хем му се радвам, хем не му се радвам на снега, много му е рано още, а аз се надявах на малко циганско лято.)

Аз вече си изядох вечерята от 1,5 ябълки и приключих успешно (поне за сега) плодовия ден   Grinning. Всъщност той ми е от лесните, че не го мисля какво да ям и какво не, пък и на всеки 1-2 часа мога да дъвча нещо...

Това е за сега от мен, лека и успешна вечер на всички! Порадвайте се на снега и на спокойствието което носи. Сега е момента да помечтаем за пухкави преспи, схлупени къщурки, заскрежени прозорци, горещи камини и гъсто червено вино...

# 531
  • Мнения: 1 092
 smile3511 smile3515така отново се намахах,че нещо се ядосах на скъпия и ииии....сега пък ме е яд на лакомията си  #Cussing out

# 532
  • Мнения: 936
Леле, тоя дневник е станал супер готин! И томахавките се заровиха, в час сме и с новините! Честит първи сняг и от мен!
След малко отивам да вечерям, ще бъде салата и бира, нали знаете че не мога без нея. Embarassed Марулката е накъсана лично от дъщеря ми, добавям домат, сиренце и зехтин и готово!
Да ви разкажа колко съм разсеяна! МисКаприс, ще ти правя конкуренция!Нали реших да правя баница с майонеза,слязох до магазина, взех натрошено сирене и сода, и се прибрах. Изкарах яйцата да се постоплят. След половин час се сетих, че не съм купила майонеза. След още половин час се сещам, че не съм купила кори за баницата!!!На това моето какво му се казва? Много се чудех дали тази вечер или утре да творя баницата, но явно не е било писано за днес да стане! Laughing

# 533
  • Мнения: 4 195
Момичета,чао от мен,повече няма да участвам в темата,защото причинявам дразнене с грозните си и тъпи постинги.Успех! Peace  newsm49

# 534
  • Мнения: 1 092
Момичета,чао от мен,повече няма да участвам в темата,защото причинявам дразнене с грозните си и тъпи постинги.Успех! Peace  newsm49

kiticat аз като страничен наблюдател ти казвам ,че не трябва да се обиждаш,а най-малкото да напускаш компанията   bouquet

# 535
  • Мнения: 4 195
Момичета,чао от мен,повече няма да участвам в темата,защото причинявам дразнене с грозните си и тъпи постинги.Успех! Peace  newsm49

kiticat аз като страничен наблюдател ти казвам ,че не трябва да се обиждаш,а най-малкото да напускаш компанията   bouquet
Не се обиждам аз а Миранда.Питайте и нея.Ама както и да е,повече няма да пиша това вече е за последно. Mr. Green

# 536
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
mummy, добре си ни дошла, имаш нашата подкрепа  bouquet Холивудските звезди ги остави, те си имат екип от хора, които се грижат за тях. Ние сме по-силни от тях- сами се оправяме Mr. Green

китикат, я стой тука, не се излагай. Мир Peace

Теди Joy hahaha Вие с Мис Каприс верно ще си поделите този месец титлата 'Заплес' Joy

пипи, ма*ната му, утре си пак в строя Naughty

# 537
  • Мнения: 6 958
Ай стига с детски глупости, моля Ви  Peace

Китикат казах ти пиши, като ти се пише, аз нямам какво да коментирам повече по въпроса, нека не разводняваме темата... тук НЕ е спамо-чат Клюкарник!!!  Peace Попита ме на ЛС, кога си писала само с 1 ред, върни се на зад и си виж постовете в темата и стига си проявявала харакер... Казах ти, че няма какво да коментирам повече, престани да повдигаш темата отново и отново, още следобед ти казах ок' и точка по върпоса, защо продължаваш да навиваш манивелите незнам, и с това чао и т.н. големи манипулации гоялмо нещо... Нямам думи и тук сме една сплотена общност и различни характери, а това някой да се прави на жертва е глупаво... Сега аз съм виновна ми хубаво, но другия път мисли, когато пишеш... Аз защитих РИДИК по рано, защото знаех, че не е способна да препише от теб и може би всичко започна от там защото и друг път си нападала някак по тънката линия някои от нас, което като човек който попива всичко написано от всяка една от вас ми прави впечателние... Междудругото, правиш го за 2 път! Преди около 3-4 месеца пак се случи, сега е 2 път. Аз може всичко друго да съм, но не и глупава в това отношение, ако ти си забравила, аз не съм... И стига си питала повече ама това може ли, ама онова може ли, тя Миранда това, тя Миранда онова... тя Миранда пак ти казва - ако искаш да пишеш пиши! КРАЙ  Peace

Пипи днеска и аз се излоших, цяла седмица диета отиде на кино  ooooh!

Ле Плезир и ти ли, оххх Hug

Мими   bouquet

Не съм успешен диетичен ден  bouquet

Тедъ ама и ти си една  Laughing Wink Hug

Шоки  bouquet

Момичета извинявам се, ако ако някой намира думите ми за груби, но ако още нещо такова се случи, аз ще съм тази която ще си тръгне от тук, защото с всяка случка от този род, аз съм виновната, в което няма лошо естествено, но правиме сеир на цял форум и темата се разводнява и т.н. и сега кой знае колко време още ще мине докато нещата се скрепят и сполят отново... заради ей такива случаи... Хич незнам, но това е грозно  Peace Май прекалено хабя енергия за ''тук'', но го правя защото ми пука, да видим обаче дали си заслужава всичко това или не...  newsm78

Гушкам ви всички и се омитам  Heart Eyes

# 538
  • Мнения: 1 130
Тъмън съ връщам пу тъмно и гледам темиту  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Мацки, туй темичка за кеф бе - да не ни й толкоз зор слабеенето  Heart Eyes "Правете любоФ, а не война"  HugОт мен това  Heart Eyes
Сега да кажа, че мойто нежно тяло го немаше цял ден тука щтото беше ако си спомня някой по рожденнически пътеки, а те едни......  Crazy Crazy Crazy Добре че тази вечер ми беше вечерта по желание само дето във вечерята по желание не пишеше торта  Whistling ама аз мойто парченце си го разрязах на половина и другата я дадох на мъжО - ми нека качи малко и той  Mr. Green
Иначе другото ми е тип топ!
За тема и лого глас имам даден - но виж новите конкурси баш ми Аресаха - тва за най-голем плюскалник и най-голем хаптара демек заплес - направо ми легнаха на сърцето  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Аз съм леееекинко чукнала се - в смисъл с чашки нали  Whistling Whistling Whistling та затуй може и да не съм се изказала много изискано ама не ми се връща назад да се чета и да се преиздавам наново  Crazy Crazy
Толкоз за таз вечер - утре по подробно ще отговоря на всички - ама успях да прочета всичко биля и за снега  Laughing Отивам да видя дали на мъжО много му се спи  Wink Crazy Crazy Whistling Whistling Whistling

# 539
  • Мнения: 936
Хе хе, Скорпи, супер си.
Аз покрай моята гореспомената салата си ометох и пакет кубети, и 1 бира. Тях поне не забравих да си купя, нищо че слязох за продукти за баница.

Общи условия

Активация на акаунт