Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 821
  • 735
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 171
Асинка, не бях ходила там от 3-4 г..
И направихме един разточителен обяд там миналата седмица - опитахме няколко готвени "манджи" и ми беше вкусно.. и много топло също.. Peace
Сервизът е класика..
За мен си остава приятно място за обяд, но не го свързвам с излизане вечер..

# 481
  • Мнения: 2 218
Аз също съм положително настроена към Оливс.
Обслужването ми харесва, менюто също.
За Хасиендата... скоро видях, че вече правят и доставки.
Иначе поне от година не съм ходила и нямам впечатления.

# 482
  • Мнения: 2 171
"Асадо" коментирали ли сте го?.. бившата "Пчела"..?

На мен ми хареса - беше вкусно и обслужването беше добро..
Е, малко са се изхвърлили с наименованието аржентински - стековете са добри, но не и като в Аржентина.. Но пък суфлето, макар и да нямаше течна част във вътрешността - беше доста вкусно..
 Sunglasses

# 483
  • Мнения: 2 218
Cool place, на което вече ходя няколко пъти е One more на Шишман.
Много приятно място. В една къща е. Правят хубави коктейли и пускат хубава музика.

# 484
  • Мнения: 1 101
Ла пастария и ресторант Вратата. И двете са в Лозенец.

# 485
  • Мнения: 14 127
Новата "Мара" - много приятен бар (незадимен, светъл през деня, малко винтидж обзавеждане) на "Неофит Рилски" и "Раковска" (на гърба на СДС-то). Има и малко кухня.
Който е ходил в заведението с това име на "Цар Асен" преди 5 и повече години - е те на същите хора е. После там стана някакво друго, на други собственици, а това с известна пауза и нова физиономия се премести на Неофит.

"Вила Росиче"
- и тази пролет задължително в градината на припек! Качеството на тортите не е мръднало, имам леки забележки към кроасаните.

А случайно някой да има отзиви от Guest House вече?

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 16:24 от Параход

# 486
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

"Вила Росиче" [/b]- и тази пролет задължително в градината на припек! Качеството на тортите не е мръднало, имам леки забележки към кроасаните.

Oo чакам да се стопли, за да се закотвя там  Heart Eyes

Домашният сок от бъз е великолепен  Heart Eyes

# 487
  • София
  • Мнения: 1 742
Cool place, на което вече ходя няколко пъти е One more на Шишман.
Много приятно място. В една къща е. Правят хубави коктейли и пускат хубава музика.
До къде е близо?

# 488
  • зад парка
  • Мнения: 1 586
Новата "Мара" - много приятен бар (незадимен, светъл през деня, малко винтидж обзавеждане) на "Неофит Рилски" и "Раковска" (на гърба на СДС-то). Има и малко кухня.
Който е ходил в заведението с това име на "Цар Асен" преди 5 и повече години - е те на същите хора е. После там стана някакво друго, на други собственици, а това с известна пауза и нова физиономия се премести на Неофит.

 Peace

# 489
  • Мнения: 718
Новата "Мара" - много приятен бар (незадимен, светъл през деня, малко винтидж обзавеждане) на "Неофит Рилски" и "Раковска" (на гърба на СДС-то). Има и малко кухня.
Който е ходил в заведението с това име на "Цар Асен" преди 5 и повече години - е те на същите хора е. После там стана някакво друго, на други собственици, а това с известна пауза и нова физиономия се премести на Неофит.

 Peace

Отдавна го бях похвалила и аз. Наистина много приятна атмосфера и обслужване. Хубава музика, вкусно Peace Преди един-два месеца имаше чудна мусака с канела и патладжани и чаша червено вино бонус към нея Heart Eyes

# 490
  • зад парка
  • Мнения: 1 586
Да се оплача от "Егур,егур", снощи подгонени от глад и дъжд, понеже бяхме наблизо решихме да вечеряме там. Храната си беше на ниво, както обикновено, обаче ни обслужи най-намусения и най-крив сервитьор на света. Аз го питах някои неща за менюто, отговаряше с леден глас, на моята усмивка и "благодаря" ме гледаше като изкопаемо  ooooh! Като ми доливаше вода  ми бутна ръката няколко пъти и дори не му направи впечатление, камо ли да се извини. Принципно го харесвам това заведение, не бях ходила близо половин година, обаче след снощната случка няма да ида и след 2  Sick

Преди около 2 години дружно цялот осемейство се натровихме ужасно там. Много стара храна и ........ никога вече не сме ходили Sick

# 491
  • Мнения: 198
По скоро не ходете там..
Днес имах малко време преди откриването на изложба близо до УАСГ.
Отидохме в ''Старата липа" и сме много разочаровани.Порциите са малки ,в пилешкото панирано със сусам имаше кокал.Беше изпържено в старо олио, черните следи от което личаха,а отвътре бе сурово до кръв.Много мазно и със сланина.Отвратени сме!
Не ходете там!!!

# 492
  • София
  • Мнения: 7 966
"Вила Росиче" [/b]- и тази пролет задължително в градината на припек! Качеството на тортите не е мръднало, имам леки забележки към кроасаните.

Къде е това?
За похапване или само за сладки неща?  bouquet

# 493
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
На Неофит Рилски 26.

Ето и статия по темата със снимки  Laughing

http://www.capital.bg/light/moda/2009/07/29/762803_vila_rosiche/

# 494
  • Мнения: 5 255
Виждам само една

Общи условия

Активация на акаунт