Торта!

  • 12 477
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: tedi_b
Нашата торта беше поръчана в "100 грама сладки".
Ето снимка. Беше много вкусна и естествено съвсем прясна  Grinning

Теди. тортата ви е разкошна, знам ги тези торти от "Кой е по - по - най" обаче има нещо, което ме притеснява.
Значи дават я Силвето от това предаване ще реше торта агънце. Хвана тя един голям нож и направо го закла, в следващото предаване момченце футболист -  е това за мен си беше убийство...
Иначе са много красиви тези торти, но не мога Confused

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Сватбената ни торта преди 3 год беше от Гаврош.
Ами какво да кажа....избрахме торта с хубави материали и прочие, от Downtown ни ги препоръчаха, работят с тях и т.н., ами ....изобщо не ми хареса, нищо особено.
Сега 3 год по-късно може да са по-добри, не знам......а това, че се помещават в трафопоста в Овча купел ми беше много смешно. Още ли са там? Имат големи каталози, вярно, ама от сватбата ми насам съм предубедена.

Изобщо според мен -  #Milti тортата на Mamma #Milti  е номер 1, който има време да я направи. Изобщо тези готови торти са като произведение на изкуството, ама на вкус.....рядко ми се харесват. Спестяват хубави материали и т.н.
Тези последните 2 торти от Лагуна горе-долу ми харесаха, добре бяха на вкус, ама пак не мога да кажа, като за тортата на Mamma, че тя просто няма друга като нея.

Ама да не говоря за торти, че трета седмица съм на строга диета (не, че ми прави някакво много силно впечатление вече), но все пак... #Silly

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Lio, то да ти кажа има значение и разликата във вкусовете. Затова сега ние пишем, бришем, ама може на майката дето е попитала хич да не й харесат в Гаврош тортите на вкус. Аз имам приятелка, дето е вманиачена на тема торти и ходи в много прехвалената сладкарница в Симеоново, и каза, че не са нищо особено тортите като вкус. Аз например тортите на Неделя нещо не ги харесвам, много са ми тежки и с едни адски блатове. На "Двете фукли", на "100 гр. сладки" и на "Гаврош" са сходни като че ли като вкус. По-леки кремове, по-нестандартни. Може би това също трябва да го казваме, щото има хора, които харесват по-сладки и тежки торти.
 Grinning Примерно на братята ми тортите за сватбите бяха от Маркрит и страшно ми харесаха. После съм яла пак в Маркрит, но нямаха нищо общо. Не знам...

# 18
  • Мнения: 698
Цитат на: tedi_b
Ето снимка. Беше много вкусна и естествено съвсем прясна  Grinning


Ауу, страхотна е!!!  #Milti
Тортата на Борис за 1вия РД беше от "Неделя" на "Плиска" - много прясна, вкусна и красива...  Grinning

# 19
  • Мнения: 6 472
Ето я наща торта от Росита Grinning Беше много вкусна:)

# 20
  • Мнения: 411
Цитат на: Adelle
Цитат на: tedi_b
Ето снимка. Беше много вкусна и естествено съвсем прясна  Grinning


Тортата ви наистина е красива.
 Аз още се чудя къде да отидата да поръчам "удоволствието". Все пак имам още близо 3 седмици.
Разпитвам, защото за първата годинка на Алекс взехме торта от един нашкомшия които има сладкарски цех но ..., какво да кажа много-много не ми хареса . Затова за втория рожден ден искам нещо по-така.
Преди няколко дена минах по бул."Мадрид", там след М-тел има една сладкарница  мисля че се казваше мистър Бибмо или нещо такова , та на витрината бяха изложени разкошни торти подобни на изложените тук. Направо очите ми останаха, бяха като малки градчета с хора и т.н. , но незнам защо не влязох да ги огледам по-добре и да попитам за цена. Но има време така че ще ги проверя и тях.

Разгледах страниците на някои от следкарниците  - има интересни торти , но не открих никъде ориентировъчни цени, така че ако можете да ми споделите  за ориентация и цена която сте дали за торта ще съм ви благодарна.

# 21
Ние миналата седмица взехме торта от сладкарница Лъки в ЦУМ.Останахме много доволни. Взимали сме и от 100гр. сладки 2 пъти.Първия път торта беше много красива и вкусна, но втория път нямаше нищо общо с избраната от нас торта. И повече от там не бих поръчала.

# 22
В "Лъки" беше 3 лв. на парче, като тортата трябва да бъде най-малко от 8 парчета.

# 23
  • Мнения: 411
Какво значи че се паща на парче - тортата нарязана ли е или просто така определят големината и . На нас ще ни трябват приблизително 16 парчета и да ви кажа ако парчето е 3 лв. това значи че аз трябва да дам  минимум 50лв. само за торта.  Crossing Arms Та сватбената ми торта струваше  горе -долу толкова а пък беше на 3 етажа

# 24
Разбира се, че не нарязана. Казвам ти цената в "Лъки", защото от там я взехме миналата седмица. По-нататък ти си преценяваш.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: Anonymous
Разбира се, че не нарязана. Казвам ти цената в "Лъки", защото от там я взехме миналата седмица. По-нататък ти си преценяваш.


Току що идвам от Лъки. Поръчах торта за събота. Много красива изглежда на картинката - една буца кашкавал и едни мишоци пъплят по нея Laughing
Дано я направят така както е на снимката !

# 26
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: Anonymous
Разбира се, че не нарязана. Казвам ти цената в "Лъки", защото от там я взехме миналата седмица. По-нататък ти си преценяваш.


Току що идвам от Лъки. Поръчах торта за събота. Много красива изглежда на картинката - една буца кашкавал и едни мишоци пъплят по нея Laughing
Дано я направят така както е на снимката !


Ей, Додо, такива с кашкавал на дупки и мишки имаше и в Гаврош. Наистина са много красиви. Аз много ги харесах, ама на моята щерка още няма да й направи впечатление...
Аз за друго го написах това - те като по калъп май ги правят тия торти. И тигърчето от 100 гр. сладки го имаше в Гаврош  Confused

Хайде, да ви е вкусна тортата в събота!  Grinning

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: Vache
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: Anonymous
Разбира се, че не нарязана. Казвам ти цената в "Лъки", защото от там я взехме миналата седмица. По-нататък ти си преценяваш.


Току що идвам от Лъки. Поръчах торта за събота. Много красива изглежда на картинката - една буца кашкавал и едни мишоци пъплят по нея Laughing
Дано я направят така както е на снимката !


Ей, Додо, такива с кашкавал на дупки и мишки имаше и в Гаврош. Наистина са много красиви. Аз много ги харесах, ама на моята щерка още няма да й направи впечатление...
Аз за друго го написах това - те като по калъп май ги правят тия торти. И тигърчето от 100 гр. сладки го имаше в Гаврош  Confused

Хайде, да ви е вкусна тортата в събота!  Grinning


Аз преди години съм виждала и в 100 грама сладки подобна с мишки. Като идея беше същата, но и доста по-различна на вид. Тази специално е на три етажа, като най-грния е по скоро буца сирене Laughing  И е в ярко оранжево и жълто, а онази на 100 грама беше в мръсно бяло.
Егати описанието направих Twisted Evil
Благодаря за пожеланието, дано да е и вкусна. Ще я филмирам и ще я покажа.

# 28
  • Мнения: 4 390
Аз пък ви завиждам, че можете да поръчвате такива торти в България.
Днес поръчахме торта за рождения ден на детето. Като я сравнявам с вашите, ще ме е срам да я покажа. Rolling Eyes   Cry

# 29
Dodo от коя  сладкарница "Лъки" поръчахте тортата? Ние я поръчахме от ЦУМ и останахме доволни.

Общи условия

Активация на акаунт