Карате ли се на дечицата си?

  • 3 220
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 213
Когато говоря с нормален, спокоен тон - не ме чува...
И затова викам и после ми е гадно, после пак спокойно с нормален тон..., настъпва опасна ситуация - викам, чува ме и т.н.
И таткото казва: "Искаш ли да те пратя на Хисаря да си починеш малко?", в смисъл, че вече съм зле с нервите щом крещя на детето и трябва да ходя да се успокоявам с бабите. Shocked

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
На края на майчинството си бях много изнервена и имаше един период, в който й се карах за щяло и нещяло.
Сега разговарям с нея като с голям човек и рядко се случва да повиша тон. Имаме хубави отношения, като приятелки сме.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Случва се.Гледам да се сдържам и обикновено ми минава,но се случва и да си изтърва нервите.В повечето случаи се извинявам,защото веднага осъзнавам че тя е още малка,а очакванията ми са големи.

# 18
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Още не, но скоро вероятно ще започна. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 715
Естествено, че се карам. То иначе мога да си повтарям нещо до второ пришествие и пак никой няма да ме чуе. А  когато и скарването не свърши работа, ги пошляпвам. Не се чувствам гузна, не изпитвам ни най-малки угризения - всяка лошотия заслужава наказание.
Peace

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Карам се!Не вярвам, че има родител който не се кара на детето си!

# 21
  • Мнения: 753
Карам се!Не вярвам, че има родител който не се кара на детето си!
Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 40
Карам се на големия, даже понякога мисля че прекалявам и съжалявам  Sad

# 23
  • далечно
  • Мнения: 1 029
Мдаа, деликатна тема - ама какво разбираш под каране - повишен тон (сериозна забележка, даже повторена 5 пъти все по-'сериозно') или крещене? Няколко пъти съм крещяла  Embarassed, тон повишавам  често Confused Амам таткото ни е много търпелив, той и сто пъти ще повтори същото спокойно. Има време съвсем да ни се пилнат нервите, де  Thinking

# 24
  • до канала
  • Мнения: 518
На големия понякога на малкия не,защото е още бебе.

# 25
  • Мнения: 3 360
За съжаление-да.Понякога и аз си изпускам нервите/даже напоследък повече/ ,а  после се укорявам и  съжалявам....

# 26
  • Мнения: 8 917
Рядко, но се случва.

# 27
  • Мнения: 620
О да! Е, само на голямата де:) Колкото по-голяма стама, толкова по-рядко се случва. Моята рецепта е повече почивка и глезене за мама. Когато съм спокойна и отпочинала имам нерви да се обясняваме спокойно, каквото и да направи. Затова винаги съм приемала помощ - на роднини, баби, приятели.

# 28
  • Мнения: 867
Карам се, че и бия отвреме навреме.

# 29
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
по-скоро повишавам тон за да обърне внимание ..... , май още не съм се карала  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт