За 90 дни - фиданка стани

  • 37 473
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Хаха  Joy
Аз мисля да пропусна и бульоните, защото не е ясно през всичките дни ли..или само през така наречения БЕЛТЪЧЕН ден
и се чудя в деня за сладкиши /празничния ден Party / дали може да хапвам от тези кексчета на Браво..предпочитам тях пред торта или пред соления сладкиш..
така ще правя пък каквото стане Simple Smile
за момента май няма друго неясно..изчетох всичко  smile3529 направих менюто за 1-вите 4 дни  smile3523  eat
сега тормозя приятеля ми да започне с мен..ама той си изпълнявал "своя си диета"  Joy не е пълен..по-скоро е едър..ама има какво още да се желае  Hug
последния път като прави "авторска" диета   food002  newsm55 тежеше 98кг. и след края на диетата беше 103  Whistling  newsm22
  #Crazy  Joy hahaha
сега ще комбинирам диетата и с малко спорт  jump running newsm39
ще помрънкам на един познат да ме потренира малко   ruporuu   animal085 пък дано има ефект..
това ми е плана..както казах ще пиша през около 4 дни..
Късмет  newsm18

# 16
  • Мнения: 1 731
А някоя ще напише ли едно примерно нейно меню за 4 дни ? newsm78
Как се съобразявате и с исканията на близките си /

# 17
  • Мнения: 910
Честита нова темичка и само да се хвалим с намаляване на килограмите! Peace

# 18
  • Мнения: 10 758
Хаха  Joy
Аз мисля да пропусна и бульоните, защото не е ясно през всичките дни ли..или само през така наречения БЕЛТЪЧЕН ден

Само през белтъчния ден се пият бульоните Peace


На мен па сладкия ден ми е най-труден Cry

# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Честита ни нова темичка!

Аз днес реших и пих бульон, не знам колко е редно защото е от тези готовите, но пък бях много жадна, а ми писна да се наливам с вода, та си направих. Сега имам още около чаша, но май ще си го изпия и за вечеря ще пия чай. Абе страшна жажда ме гони, да се чудя от какво?
 Иначе днес съм сутринта на 1 ябълка, после чаша мляко и бъркани яйца със сирене, преди малко още една ябълка, че ми пристърга и една чаша мляко (която май не ми се полага ама...) и за вечеря мисля да ям салата и 2 яйца - дали може яйцата да са твърдо сварени, а не бъркани и сиренето да си го сложа в салатата или трябва вечерята да е по същия начин сготвена като обяда?
И още един въпрос - има ли проблем ако не закусвам сутрин? По принцип нямам навика да го правя, но ако е задължително ще се прежаля.
 И още - сега вечерята ми се пада на по-малко от 4 часа от предишното ядене, кое е по-добре - да вечерям в осем както е в диетата или да изчакам да минат 4 часа?

# 20
  • Мнения: 533
А някоя ще напише ли едно примерно нейно меню за 4 дни ? newsm78
Как се съобразявате и с исканията на близките си /
Белтъчен ден - сирене по шопски , яйца на очи , паниран кашкавал , кашкавалено суфле ,кавърма , кебап, кюфтета сос/кис. мляко/ пиле фрикасе /с бульон/,панирана риба , пържола с кашкавал ,дробчета по селски

Бобови храни-пълнени чушки ,сърми , ориз с праз и маслини ,гювеч ,варени картофи с праз , леща , боб чорба /на фурна/

Въглехидратен ден -пица със зеленчуци , лазаня , солен кекс със зеленчуци ,пица с лук и маслини.

Плодов ден - по вкус на всеки.
 

# 21
  • Варна
  • Мнения: 780
Честита ни нова темичка!

Аз днес реших и пих бульон, не знам колко е редно защото е от тези готовите, но пък бях много жадна, а ми писна да се наливам с вода, та си направих. Сега имам още около чаша, но май ще си го изпия и за вечеря ще пия чай. Абе страшна жажда ме гони, да се чудя от какво?
 Иначе днес съм сутринта на 1 ябълка, после чаша мляко и бъркани яйца със сирене, преди малко още една ябълка, че ми пристърга и една чаша мляко (която май не ми се полага ама...) и за вечеря мисля да ям салата и 2 яйца - дали може яйцата да са твърдо сварени, а не бъркани и сиренето да си го сложа в салатата или трябва вечерята да е по същия начин сготвена като обяда?
И още един въпрос - има ли проблем ако не закусвам сутрин? По принцип нямам навика да го правя, но ако е задължително ще се прежаля.
 И още - сега вечерята ми се пада на по-малко от 4 часа от предишното ядене, кое е по-добре - да вечерям в осем както е в диетата или да изчакам да минат 4 часа?


Е че ти кога обядваш?
По-добре вечеряй в осем... след това не е добре да се яде.

# 22
  • Мнения: 649
От сутринта не съм писалa и що да видя – пълна промяна. Не сте си губили времето през деня, страхотна е новата тема и табличката.  Добре дошли на новите момичета! Hug
Ирка, благодаря за идеите за спагети – ще ги пробвам следващия път. Днес си поръчах спагети болонезе само с гъби, а тази вечер ще хапна само салата.
Ла бомба – резултата ти е впечатляващ – стриктно ли спазваш диетата хапваш ли хляб, пиеш ли бульони и най-вече спортуваш ли  нещо?

Честита ни нова темичка!

И още един въпрос - има ли проблем ако не закусвам сутрин? По принцип нямам навика да го правя, но ако е задължително ще се прежаля.
 И още - сега вечерята ми се пада на по-малко от 4 часа от предишното ядене, кое е по-добре - да вечерям в осем както е в диетата или да изчакам да минат 4 часа?

По принцип е хубаво да се закусва не само при тази диета, защото по този начин се подобрява метаболизма и се дава старт за деня. Ако пропуснеш закуската организма минава на по-икономичен режим през целия ден.

# 23
  • Мнения: 10 758
Ла бомба – резултата ти е впечатляващ – стриктно ли спазваш диетата хапваш ли хляб, пиеш ли бульони и най-вече спортуваш ли  нещо?
10х
Изобщо не я спазвам стриктно.10 дни я спазвах стриктно, после нещо олабих и от утре мисля пак да съм стриктна.
Хляб хапвам много рядко.Бульони пия, не спортувам изобщо.

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте!За сефте ви пиша.Изчетох всичко и да ви кажа съвсем случайно съм на тази диета от днес.Обединих почти всичко,което съм чула или прочела плюс фитнес от време на време.
ръст-167см
тегло-62кг
цел-54-55кг
това за табличката...
...пък да видим

# 25
  • Мнения: 1 731
А някоя ще напише ли едно примерно нейно меню за 4 дни ? newsm78
Как се съобразявате и с исканията на близките си /
Белтъчен ден - сирене по шопски , яйца на очи , паниран кашкавал , кашкавалено суфле ,кавърма , кебап, кюфтета сос/кис. мляко/ пиле фрикасе /с бульон/,панирана риба , пържола с кашкавал ,дробчета по селски

Бобови храни-пълнени чушки ,сърми , ориз с праз и маслини ,гювеч ,варени картофи с праз , леща , боб чорба /на фурна/

Въглехидратен ден -пица със зеленчуци , лазаня , солен кекс със зеленчуци ,пица с лук и маслини.

Плодов ден - по вкус на всеки.
 



Една голяма прегръдка за теб Hug Hug Hug.

# 26
  • Мнения: 649
Щях да питам по-рано, ама забравих  не ми стана много ясно каквае тази порцедура ако може да ме светне някой newsm78
Цитирам Рен
Спазвам  я стриктно и се "мудря" а масажчето на корема е страхотно

Ла бомба също го спомена в предишната тема та се зачудих

# 27
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз процедирам като La Bomba. Две основни хранения на ден, а м/у тях плодове ако огладнея, като спазвам часовете.

Бульони не пия.

И аз се чудя какво е мудря? newsm78

# 28
Има тема "Медитация и отслабване", но не съм сигурна дали точно така се казваше,та там е обяснено.

# 29
  • Мнения: 10 758
Има тема "Медитация и отслабване", но не съм сигурна дали точно така се казваше,та там е обяснено.
Точно така се казва.
Ето я

Общи условия

Активация на акаунт