За 90 дни - фиданка стани

  • 37 463
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 910
Добро утро!
Pinpina, и на мен днес ми е въглехидратен ден,аз по принцип за обяд си хапвам от полуготовите спагети с гъби или зеленчуци,а за вечеря-суха паста,вафла или сладолед. Мисля че можеш да си хапнеш кроасан,но нека и другите момичета да кажат.

# 271
  • Мнения: 45
Привет и от мен!
Аз днес съм на белтъчен,и си похапнах вкусничко с кашкавал eat
Относно бульоните-аз въобще не пия!

# 272
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте момичета!

Аз днес съм на картофена супа и малко ориз.

pinpina , мисля, че може да си хапнеш кроасани за вечеря. само да не са с кашкавал или сирене!

# 273
  • София
  • Мнения: 515
Мацки,исках да питам дали през белтъчния ден може да се яде млечна салата-Снежанка? newsm78

# 274
  • Варна
  • Мнения: 780
Мацки,исках да питам дали през белтъчния ден може да се яде млечна салата-Снежанка? newsm78

Може  Grinning

# 275
  • София
  • Мнения: 515
Мацки,исках да питам дали през белтъчния ден може да се яде млечна салата-Снежанка? newsm78

Може  Grinning

Супер! HugМного благодаря!  bouquet

# 276
  • Мнения: 1 765
Здравейте фиданки и кандидат-фиданки... Hug

Отчет за първия ми ден - белтъчен:

Закуска: 1 голяма ябълка + кафе с посладител;

Обяд: Среден домат + печен свински шницел ( чисто месо, а  не от онези от кайма )- изядох и една малка филийка хляб - 21.6 калории ( пия силен антибиотик и лекарство, което ми дразни стомаха )

Въпроса ми е, трябва ли за вечеря да ям абсолютно същото и мога ли да смесвам сирене и месо или кисело мляко...

Благодаря предварително   bouquet

# 277
  • Варна
  • Мнения: 780
Здравейте фиданки и кандидат-фиданки... Hug

Отчет за първия ми ден - белтъчен:

Закуска: 1 голяма ябълка + кафе с посладител;

Обяд: Среден домат + печен свински шницел ( чисто месо, а  не от онези от кайма )- изядох и една малка филийка хляб - 21.6 калории ( пия силен антибиотик и лекарство, което ми дразни стомаха )

Въпроса ми е, трябва ли за вечеря да ям абсолютно същото и мога ли да смесвам сирене и месо или кисело мляко...

Благодаря предварително   bouquet

Абе не знам дали може, ама аз понякога смесвам  Embarassed

# 278
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте фиданки и кандидат-фиданки... Hug

Отчет за първия ми ден - белтъчен:

Закуска: 1 голяма ябълка + кафе с посладител;

Обяд: Среден домат + печен свински шницел ( чисто месо, а  не от онези от кайма )- изядох и една малка филийка хляб - 21.6 калории ( пия силен антибиотик и лекарство, което ми дразни стомаха )

Въпроса ми е, трябва ли за вечеря да ям абсолютно същото и мога ли да смесвам сирене и месо или кисело мляко...

Благодаря предварително   bouquet

Абе не знам дали може, ама аз понякога смесвам  Embarassed

И аз ги смесвам, за доказателство днес обядвах  около 3 бъркани яйца с кашкавал, кисело мляко и бульон, а закусих една чепка грозде. За вечеря ще хапна около 2 яйца и кисело мляко.

Ако някой се чуди какво значи около/почти 2 яйца, около/почти 1 ябълка и тн., това е понеже детето винаги ме подяжда независимо колко повече и по-вкусно, и тн. е яденето в неговата чиния, та затова всичко което ям е окло или почти

# 279
  • Мнения: 45
Аз също ги смесвам сирене,яйца и т.н. Каквото е позволено за определения ден.
Мисля че не е проблем,все са белтъци. Hug

# 280
Здравейте,от днес съм с вас! Hug
На обед хапнах зелева салата с хлебче и бъркани яйчица,даже пих и едно фрапенце без захар!
В началото ще хапна повече докато свикна,да се храня умерено,и ще спазвам всичко стриктно,надявам се да има резултат!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 281
  • Варна
  • Мнения: 780
Добре дошла!  Hug

# 282
  • Мнения: 10 758
Аз се опитвам с монодиетата.10 дни ще съм на нея.Ако няма ефект, си се връщам тук.
За сега кантара не мърда Close

Време е за нова тема, девойки Wink
На 15-та страница сме.

# 283
  • Мнения: 68
да се отчета и аз за днес:
закусвах една чепка грозде,обядвах бобче + салатка от доматки и мисля да вечерям сащото,но на половина.Нали така трябва?
имам едно вапросче:може ли пуканки??нали е царевица newsm78

# 284
да се отчета и аз за днес:
закусвах една чепка грозде,обядвах бобче + салатка от доматки и мисля да вечерям сащото,но на половина.Нали така трябва?
имам едно вапросче:може ли пуканки??нали е царевица newsm78
Само за белтъчния е на половина!А за пуканките сигурно може! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт