малко по темата ... Невероятно, но факт

  • 3 886
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
Вес
ама вЕрно обра точките  Mr. Green
На Марица и Juturna бабите им са държали големи аса в ръцете си  Mr. Green - става въпрос за по нататъшното развитие на рода Crazy Grinning
Аз като видях малката буболечка за пръв път, си казах че е цялата бащичко, и много бях учудена после като се почнаха разните посещения, как всеки вадеше различна теория на кого приличала, само ние с бащата гледахме в недоумение, и не разбирахме как така, не вижда очевадното  Mr. Green

Майка
ама моля ти се не забравяй, да извикаш и твоя приятел чеха  Mr. Green

# 16
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Хехе, много весела темичка!
Важното е, че всичките истории са с щастлив край!
Моите няма начин да са объркани. И двамата бяха доста по-едри от останалите бебета, добре ги бях охранила Wink А малката и за секунда не е била отделяна от мен  Crazy

# 17
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Преди няколко дни казаха на наши познати , че бебето им е починало , но .... труп няма ! Няма разпознаване , няма нищо - потресени сме...  и това в София  и те не искат да ровят , не знам да са предприели нещо , притеснявам се да питам ... главата не ми го побира как е възможно и защо са такива , че не разтръбят по медиите . Ако ви е интересно , ако разбера повече ще ви пиша пак .Аз лично се моля да е живо , пък макар и при други хора , не че е честно , чакаха 10-тина години за бебе .

# 18
  • Мнения: 3 880
Важното е, че всичките истории са с щастлив край!

То не се знае Simple Smile като чета сега се чудя, колко ли бебета са разменили навремето, без майките им да са се усетили Wink

Преди няколко дни казаха на наши познати , че бебето им е починало , но .... труп няма ! Няма разпознаване , няма нищо - потресени сме...  и това в София  и те не искат да ровят , не знам да са предприели нещо , притеснявам се да питам ... главата не ми го побира как е възможно и защо са такива , че не разтръбят по медиите . Ако ви е интересно , ако разбера повече ще ви пиша пак .Аз лично се моля да е живо , пък макар и при други хора , не че е честно , чакаха 10-тина години за бебе .
При раждането ли е починало?
Чакали са десетина години и сега не искат да ровят newsm78. Вярно, че всеки различно се оправя с мъката си, но все пак е нормално човек да иска поне да може да погребе детето си, а не да го захвърлят някъде (или каквото там правят с труповете в такива случаи).

# 19
  • Мнения: 1 294
А, стига бе, това е крайно. Как така не искат да ровят. Ами ако наистина има не6то нередно, или най малкото не е погребано, както Биба каза, като хората. Сега може и да им е тежко, но след време 6те стане и по зле, когато запо4нат да се питат, дали не можеха да направят не6то.
Но от друга страна може да е някаква ли4на трагедия и просто те самите да не искат да се знае пове4е. Кой знае...

# 20
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Преди няколко дни казаха на наши познати , че бебето им е починало , но .... труп няма ! Няма разпознаване , няма нищо - потресени сме...  и това в София  и те не искат да ровят , не знам да са предприели нещо , притеснявам се да питам ... главата не ми го побира как е възможно и защо са такива , че не разтръбят по медиите . Ако ви е интересно , ако разбера повече ще ви пиша пак .Аз лично се моля да е живо , пък макар и при други хора , не че е честно , чакаха 10-тина години за бебе .

много съжаявам, че се е случило подобно нещо, но твоите познати трябва да се борят!!!! трябва да получат обратно тялото Rolling Eyes
как така няма труп?

в Германия даваха журналистическо разследване точно за подобно случаи в Украина.
бебетата биват давани за осиновяване или за трансплантация на органи #Crazy

Господи, дано не е това.... направо незнам, това е ужасно Confused

# 21
  • Мнения: 353
Цитат
в Германия даваха журналистическо разследване точно за подобно случаи в Украина.
бебетата биват давани за осиновяване или за трансплантация на органи


това ме потресе...

Боже, Praynig,нека са ги осиновявали.



# 22
  • Мнения: 4 111
Другарче, потресе ме. Не може да има смърт без труп, има нещо нередно, те трябва да търсят и да се борят. Това е подсъдимо, това е престъпление. Боже, дано детенцето е живо  Praynig ! Не знам аз как бих постъпила в такъв момент, защото не ми е на главата, но като страничен човек казвам - нека се борят! С тях сме!  Cry

По темата - в клиниката, в която родих имаше само едно родено бебе преди моето - румънче беше - дебеличко и беличко, много приличаше на майка си. След това се роди моят човек - приличаше много на баща си. На другия ден се роди една мома. На третият ден (на изписването) се бяха родили още 2 и моето си беше в стаята при мен, че да не настане суматоха.  Crazy

# 23
  • Мнения: 1 187
Свекърва ми и до ден днешен се съмнява, че детенцето й не е починало.  Cry
Ражда в края на 8 месец момченце. Идват роднини честитят и т.н. След два дни съобщават че бебенцето е починало, защото е родено осмаче. Не дават да видят трупчето. Казват им че са го кремирали  Crazy Нямало смисъл да я травмират, тя щяла да си роди друго.
И така радостта се е превърнала в траур.
Но съмнението си остава - защо не са им дали да си видят рожбата?
След много години се разкрива, че точно в тази болница има вероятност децата обявени за мъртви да са продавани на осиновители.  ooooh!
Но доказателства - няма.

# 24
  • Мнения: 1 294
Абе направо ги хва6там и ги разкатавам... вие ако знаете какъв проблем направих в болницата като раждах Мартин заради една сестра, която непрекъснато се песте6е и въпреки лекарската забрана ме накара да ставам за разни процедури... А това е абсолЮтно ни6то в сравнение да не ти дадат да види6 детето и да ти кажат, 4е са го кремирали хей така на своя глава. Направо 6те ги побъркам от скандали, заплахи, полиция и адвокати...
И то4но както кламер4е казва, после 6те се съмняват цял живот.
Оба4е представете си 4е, детето се е родило с някакво много сериозно увреждане... и родителите са ре6или да го оставят в институция. Много е вероятно да кажат то4но това, 4е е по4инало и толкова.  4е, не искат да се рови пове4е. С цел да не стане ясно, 4е са реШили да го оставят.

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 11:31 от palachinka

# 25
  • Мнения: 3 461

Оба4е представете си 4е, детето се е родило с някакво много сериозно увреждане... и са ре6или да го оставят в институция. Много е вероятно да кажат то4но това, 4е е по4инало и толкова и 4е, не искат да се рови пове4е.

Дори и с увреждане да се е родило, никой няма право да не уведоми родителите, решението е тяхно. Едни сливици като  махнат, после ги дават в буркан да  ги видиш.

# 26
  • Мнения: 3 880

Оба4е представете си 4е, детето се е родило с някакво много сериозно увреждане... и са ре6или да го оставят в институция. Много е вероятно да кажат то4но това, 4е е по4инало и толкова и 4е, не искат да се рови пове4е.

Дори и с увреждане да се е родило, никой няма право да не уведоми родителите, решението е тяхно. Едни сливици като  махнат, после ги дават в буркан да  ги видиш.

Палачинката имаше предвид, че може родителите да са взели това решение, а не лекарите....или newsm78

# 27
  • Мнения: 3 461

Оба4е представете си 4е, детето се е родило с някакво много сериозно увреждане... и са ре6или да го оставят в институция. Много е вероятно да кажат то4но това, 4е е по4инало и толкова и 4е, не искат да се рови пове4е.

Дори и с увреждане да се е родило, никой няма право да не уведоми родителите, решението е тяхно. Едни сливици като  махнат, после ги дават в буркан да  ги видиш.

Палачинката имаше предвид, че може родителите да са взели това решение, а не лекарите....или newsm78

Съжалявам  Peace, не го схванах правилно. Напълно е възможен и такъв вариант.

# 28
  • Мнения: 1 294
Да, то4но това имах предвид... Simple Smile Ште взема да поправя малко изре4ението за по ясно Simple Smile

# 29
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
В клиниката където родих можехме да си даваме бебетата за през ноща на сестрите, за да можем да се наспим. Една сутрин сестрата ми води бебето да го кърмя и 2 минути след това нахълтва с гръм и трясък и по4ва да ми се извинява 4е е сменила бебетата  ooooh! Оказва се 4е докато е отивала да остави и второто бебе при майката е забелязала мартени4ката, която бяхме поставили в кош4ето на Тони.
Е, така или ина4е щяхме да се усетим 4е не е нашето бебе, защото е одрал кожата на баща си, а и от 45 бебета, само нашето е било русо  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт