МАРТИНЕЛИ

  • 110 422
  • 222
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 880
Aurora  -след като толкова ги хвалиш,дай поне снимки да оплакнем око и ние. Wink

момичета, намерих малко снимки, които съм правила, когато се нанясахме за Нова Година, но тогава не е напълно обзаведено. обаче лампите, за които говорех ги има затова пускам малко снимки, а скоро ще направя повече, обещавам.

http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home

# 121
  • Мнения: 6 039
също и дизайнерските ми лампи, които имам в хола, мога да ги снимам да ги видите...моите са китайски, защото не можах да си позволя оригинала...моите 3 осветителни тела са 4000 лв.,

кои са трите лампи за 4000лв? би ли показала на снимките?

може би става въпрос за трите лампи с цветни стъкла, защото за миг си помислих, че говориш за теси над масата за хранене

# 122
  • София
  • Мнения: 3 880
да, тези с цветните стъкла. аз обясних, че моите са имитации и са със стъкла, а оригинала е с камъни Сваровски.


п.п. ето, тази вечер снимах и кухнята, направих и нови снимки на стаите. добре дошли вкъщи! Wink

http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home

за дивана в хола да кажа също, че е супер добра имитация на висок клас, само че е китайска радост Mr. Green на Martineli Economy Style, но повярвайте ми това е най-удобният диван, на който съм сядала. оригиналът струва 17 000 лв.  и честно казано не бихме дали толкова пари за диван Confused нашият е плат, а оригиналът е целият от кожа. оригиналът още се подвизава в шоу-руума на Мартинели на бул. България Wink

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 21:02 от Aurora

# 123
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Aurora -разгледах снимките ти,добре си се справила в обзавеждането,браво.Искам и аз такава фитнес заличка. Heart Eyes

# 124
  • Мнения: 2 259
Май си фен на Мартинели?
Личи си ,че си пазарувала от там.Поздравления.
Харесаха ми много  снимките!

# 125
  • Мнения: 4 187
Aurora, чудесен дом  Grinning!
След една година, аз все още стоя зад думите си за Мартинели !

# 126
  • Мнения: 3
А аз почти година по-късно съм все по-недоволен от Мартинели! Добре, че са служителителите на многобройните офиси да понапишат и някой добър отзив!!!

# 127
  • Мнения: 3 397
И аз да поздравя Aurora с прекрасния дом!  Simple Smile

# 128
  • София
  • Мнения: 3 880
И аз да поздравя Aurora с прекрасния дом!  Simple Smile

момичета, много ви благодаря! Hug
сега обзавеждаме апартамент на родителите ми, отново в голяма степен мебелите са от Мартинели и скоро ще пусна снимки (до месец ще го довършим). продължавам да съм все така доволна! да не говорим, че и за най-малката драскотина идват, снимат и след месец-два най-късно ми сменят изцяло въпросният артикул, към който имам забележки (досега един шкаф за банята, един шкаф в хола, някои аксесоари за баня). и всичко това за наистина незначителни забележки, но винаги са много коректни.

# 129
Не съм си купувала, а само съм ги разглеждала. Но за моите стандарти е доста скъпичко. Например -гранитогрес около 100 лв/м2, май е скъпичко, а?
Това е широко-разпространена заблуда!Плочките на мартинели са от 13.00лв. до над 300.00лв. / м2. Зависи къде търсиш. Има и други скъпи плочки,не само тези на "Мартинели". Поглеждай на www.savagrup.co.cc ,скоро ще включим и техните,както и много други не по-лоши.Сава Груп е място където се работи на заводски или доставни цени,и където се събират производителите и вносителите в родната България. 

# 130
  • Мнения: 4 300
Рекламата не е позволена тук Tired

# 131
  • Мнения: 637
На мен ми е още много рано да мисля за ново обзавеждане, но надникнах за малко. Aurora, страхотен дом! Да си живеете със здраве и в любов сред новите придобивки Hug

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
А аз почти година по-късно съм все по-недоволен от Мартинели! Добре, че са служителителите на многобройните офиси да понапишат и някой добър отзив!!!


Аз също  Twisted Evil но се радвам, че все повече хора се убеждават в това какви боклуци продават на невероятни цени и магазините им намалят прогресивно като бройка /поне в Бургас/  Mr. Green, което още повече ме радва. Никой няма право да получава трудно изкараните ни пари с подлъгваща реклама и невярна информация на продуктите си.

# 133
  • София
  • Мнения: 3 880
нямам нищо общо с магазините Мартинели, освен че съм им редовен потребител за обзавеждането на 2 апартамента. скоро ще пусна снимки на втория.
винаги има недоволни от една или друга марка. и обратно, за да си доволен не е задължително да имаш печалба (както е в моя случай)...има чудесни неща, цените са високи (това пак е относително, всеки спрямо доходите си), но ако човек не може да си позволи нещо не е нужно единственото, което да прави да оплюва.
и в Мартинели, както и навсякъде (в повечето случаи) евтините продукти са некачествени.

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Не оплювам защото не мога да си го позволя, напротив Мога и Го направих, но се оказа, че това което плащам за италианско след втората ми рекламация ми казаха в очите че е Китайско, а все още го продават в магазина като италианско производство. Което според мен е неправилно  Tired. Но аз приключих с тях, останаха ми само нервите и направата ДВА пъти на баня с техни плочки в рамките на месец и половина и сега ми предстои може би лятото ТРЕТИ път с др. плочки.

Общи условия

Активация на акаунт