дайте координати на д-р Минев в Пловдив

  • 8 472
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 195
Благодаря ти Крисчън, ти не се тормози за това кой, какво говори.

Намерила си своя доктор - успяла си.

Другото няма никакво значение.

# 16
  • Мнения: 4 700
1. Държа да подчетая, че силно негативното ми мнение се баzира на личен опит. Радвам се, че има и доволни.

2. Аz само посъветвах се да се прочетат и други мнения zа въпросния човек.

3. ИzобЩо не е ставало дума zа Селена. Там работят много кадърни лекари. Това никой не го отрече.

За едно сте прави. Нека всеки сам си реШава и нека не обръЩаме темата zа пореден път в ЗА и ПРОТИВ Минев.   bouquet

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аз също винаги съм говорила от ЛИЧЕН ОПИТ,относно негативизма ми.
Всеки сам решава за себе си.Успех,Симфони!

# 18
  • Мнения: 1 143
krisc4an,  желая ти спокойна и изпълнена с радост бременност! Успяла си, това е най-важното. Винаги ще има поне две мнения за едно и също нещо, мисля, че това са нормални неща.  Нека това да са най-сладките притеснения, които ще изпиташ и още по-голямата радост, която те очаква. Hug

# 19
  • Мнения: 150
 GrinningБлагодаря за милите думи!Втози форум има и свясни и мили момичета макар и рядко да се срещат!За жалост тук се натъкнах на много злоба .............

# 20
  • Мнения: 1 143
krisc4anNaughty  Сега трябва да мислиш само за хубави неща!

# 21
  • Мнения: 1 715
И аз бях пациентка на д-р Минев!Правих при него оперативна лапароскопия.Доволна съм от операцията,но относно проблемът ми с незабременяването,не може да ми помогне,затова ве4е не го посещавам!Може да е добър специалист,може,и знам,4е на много е помогнал,дори и на моя позната,но в моя слу4ай ,не!Направи ми лошо впе4атление това,4е всеки път му напомнях коя съм и какво сме правили,прегледите минаваха бързо за около 2,3 минути,аз имах винаги много въпроси,но от бързане все неуспявах да си ги задам!Може да съм изклю4ение,незнам!
Успех на вси4ки!
И на теб Крисчан,пожелавам ти успех,мисля,4е никой не изпитва злоба към теб в този форум,но всеки си има мнение за даден доктор,не всеки е доволен от него.Радвам се ,4е при теб се е полу4ило!Успешна бременост!  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 324
Като прочета думата „злоба” и лошо ми става. Крисчан, това че някой не е на твоето мнение, не означава че е злобен ... Мога да продължа, но от уважение към състоянието ти, в никакъв случай няма да го направя.
Наистина и от сърце ти пожелавам възможно най-леката бременност и още по-леко раждане на здраво и красиво бебешорче Simple Smile

# 23
  • Мнения: 150
неговоря за това ,че някой е на различно мнение а че в този форум имаше хора ,които ми обясниха ,че лъжа затова че съм бременна!За такава злоба говоря!Инак всеки има право да казва и да ходи където иска. Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Хайде стига вече,разбрахме какво искаш да кажеш и най-вече аз!Лека и безпроблемна!

# 25
  • Мнения: 150
Ти да не си говорител на форума?Ще казвам каквото си пожелая!!

# 26
  • Мнения: 4 700
Ти да не си говорител на форума?Ще казвам каквото си пожелая!!

 Я да видим сега кой бълва zлоба???  Thinking

Мила krisc4an, много се радвам, че си успяла и ти желая лека и беzпроблемна бременност.    bouquet Освен това те моля да престанеШ да се zаждаШ с всеки, които не е доволен от Минев. ИмаШ над 60 публикации (като не броим иzтритите),  които си писала САМО И ЕДИНСТВЕНО в теми zа Минев. Ако толкова много искаШ да помогнеШ на други момичета, престани да се zаяждаШ, а пиШи и в други теми zа това, как си zабременяла, колко време е минало, какви са били проблемите ви, какви медикаменти си вzемала, какви иzследвания си правила. Така може би Ще помогнеШ. Вече целият форум научи мнението ти. И недей да говориШ zа zлоба, да не ти иzкарам пак личните дето си ми ги писала и където ме наричаШ какво ли не.

# 27
  • Мнения: 150
 Joy Joy Joy JoyКога ще пиша и ще разкажа всичко е моя работа! GrinningМоже би когато родя ако изобщо желая да разкажа! GrinningИ Милепетрова ако за теб е нормално и не е злобно кажеш на някои ,който 13 години се е борил затова ,че лъже че ще има дете и то защото си защитавам доктора както правят много други тук Ок!!!

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 14:55 от krisc4an

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ще си позволя да цитирам Лали:"Усмихни се и ще успееш" Grinning

# 29
  • Мнения: 4 700
krisc4an, моля те не ми слагай в устата думи, които никога не съм иzрекла. [b]НИКОГА НЕ СЪМ КАЗАЛА, ЧЕ ЛЪЖЕШ, ЧЕ СИ БРЕМЕННА[/b].

Общи условия

Активация на акаунт