На каква възраст започнахте да водите децата на куклен театър?

  • 3 322
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Таткото я заведе на 2г. на "Приказка от приказки" (говоря за Пловдив). Привиквали за участие деца от публиката и тя била цветенце (еквивалент на трето борче в декора Laughing). Оттогава не пропускаме ново представление. Лятото ходим и на откритата сцена в театъра.

# 16
  • Мнения: 8 917
В детската градина им водили театър и беше много очарована.

# 17
  • Мнения: 8 999
На 4 г., но мисля, че им беше рано.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 261
На около две и половина.Това беше преди близо година,все още има спомени от театъра и все подпитва"Кога пак ще отидем на "Пинокио"? GrinningТази година ще сме по-сериозни и ще го водя по-често.Иначе и в яслата, и в градината са имали представление и много му харесваха.

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На 2 я заведох, в един ужасно дъждовен неделен предиобяд, от липса на какво друго да се прави.

Определено й хареса изживяването, от пиесата разбра отделни детайли, в цялост със сигурност не я е схванала.

Сега, всеки път като минем покрай Кукления театър ме пита кога ще ходим пак!

# 20
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 422
на 1г и 9месеца на "Косе Босе" много и зимно време ходим редовно /май не пропускаме събота или неделя/

# 21
  • Мнения: 545
Беше навършил 3 г., ходеше на ДГ - от там прояви интерес (веднъж месечно имаха представления) и започнахме да го водим. Много е важно какво ще е първото представление, защото има такива футуристични, че дори и аз не разбирам за какво иде реч, камо ли едно дете на 2-3 г.

# 22
  • Мнения: 5 362
Ходили сме два пъти на куклен театър.Хареса й Peace
Щом се заглежда толкова време по филмчетата на компютъра-може да пробваш с театъра.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 687
На година и половин.
От работата имаше организирано коледно тържество, което включваше куклен театър, дядо Коледа и похапване. Седнах на първия ред с идеята, че на петата минути ще си тръгнем. Амиии, къде ти - пляска, радва се, много и хареса, и дядо Коледа изчакахме, та и подарък и даде.
Гледахме Обувки за щастие на Валери Петров, което си беше за по-големи дечица.
После почнахме всеки уикенд да я водим, но май прекалихме, защото почна да и омръзва.

# 24
  • Мнения: 485
На две години

# 25
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Момичета,благодаря,значи ще пробваме вече да разнообразим ежедневието с някоя постановка.

# 26
  • Мнения: 952
Виктор още не съм го водила а е на 2г 7мес. Rolling Eyes единственото което ме спира е че той няма да стои и да гледа а ще почне да става че може и да си излезе. Но мисля да пробвам все пак не е вече малък  може  да му хареса и да стои.

# 27
  • Мнения: 4 406
на 2 г 3 месеца гледахме Приказка за Тигърчето Спас. беше очарован малкия. след месец го заведох на друг театър и той ,безкрайно разочарован, поиска да си тръгне- очакваше пак да гледа за тигърчето.  Laughing Laughing
ходим на куклен театър, когато постановката е за най- малките, другите ги пропускаме

Общи условия

Активация на акаунт