"Всеядно бебе"?

  • 1 604
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
В тази връзка, днес хванах Криси с голямо настървение да дъвче обувката на сестра си, както й беше още на крачето. Сега преди лягане упорито гризеше нашето одеало (оставам ги за малко в нашето легло, докато оправя техните), а то е доста космато - задавяше се, кашляше и продължаваше. На Еска пък от устата й успях в последния момент да извадя една панделка - не можех да намеря панделката от шапката и в един момент усетих, че тя дъвче нещо (беше я налапала цялата, а тя е доста дълга и не знам как не се беше задушила). Все по-страшно ми става.

# 16
  • Мнения: 532
Много сте сладки всички newsm10 .Тук всички  smile3524  , а аз се  Grinning  на глас.Сега ми е смешно , ама и на мен след няколко месеца ще ми се  newsm45  сигурно.Поне знам какво ме чака. #Shocked

# 17
  • Мнения: 955
Моя е на 11 месеца и също много, много не подбира - мазилка от стената, картон, хартия, а най много обича да си смучи мръсните буйки. Като е седнал на шезлонга му е доста удобно защото е огънат и докато се обърна - си е захапал обувките.
Внимавай нищо желязно да не остава подръка за бебчо. Много е опасно - ще го глътне и като не си видяла, току виж го лапнал и ако не е неръждавейка ще ръждяса в него. Мъжът ми все това ми набива в главата - да внимавам.

Общи условия

Активация на акаунт