Пак за храненето!

  • 2 761
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Цитат на: biliana333
Confused:  Sign Exclamation  Confused:  Sign Exclamation До сега не съм видяла в готово пюре да пише,че има мляко Confused:  Sign Exclamation Може и да съм пропуснала,но отбелязват на етикетите,че са само от зеленчуци Thinking

Наистина в доста на Хип има- даже е нарисувано на етикета

# 16
  • Мнения: 6 315
Значи правилно съм предположила!  Flutter  Flutter  Flutter

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За Ганчев не зная,не ги купувам.Имах в предвид зеленчуковите на другите марки.На Хип има много със сметана,пише го ясно на етикета.Туку-що дадах на детето едно плодово на Хип.Пишеше,че е от малини,боровинки и т.н.Но като миех бурканчето видях с малки букви написано,че има и кисело мляко!Дано не даде реакция от цяло бурканче Sign Exclamation

# 18
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Цитат на: biliana333
Пишеше,че е от малини,боровинки и т.н.Но като миех бурканчето видях с малки букви написано,че има и кисело мляко!Дано не даде реакция от цяло бурканче Sign Exclamation

А като е с малини- след 6-тия месец ли пишеше че е Thinking

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: mecho_puh
Цитат на: biliana333
Пишеше,че е от малини,боровинки и т.н.Но като миех бурканчето видях с малки букви написано,че има и кисело мляко!Дано не даде реакция от цяло бурканче Sign Exclamation

А като е с малини- след 6-тия месец ли пишеше че е Thinking

 Embarassed  Embarassed  Embarassed Не,пишеше след 12-та седмица.Мисля,че не бъркам. Confused

# 20
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Цитат на: biliana333

 Embarassed  Embarassed  Embarassed Не,пишеше след 12-та седмица.Мисля,че не бъркам. Confused

С кисело мляко и малини-тези хора прекаляват  Imp

# 21
  • Мнения: 6 315
Цитат на: biliana333
Цитат на: mecho_puh
Цитат на: biliana333
Пишеше,че е от малини,боровинки и т.н.Но като миех бурканчето видях с малки букви написано,че има и кисело мляко!Дано не даде реакция от цяло бурканче Sign Exclamation

А като е с малини- след 6-тия месец ли пишеше че е Thinking

 Embarassed  Embarassed  Embarassed Не,пишеше след 12-та седмица.Мисля,че не бъркам. Confused

 #Shocked не ги е срам!

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
малини,боровинки,ябълки и кисело мляко-така пише.Само,че киселото мляко е написано с дребни букви от зад на етикета.
   Абе...хората не прекаляват,те си въртят търговията.Прекаляват такива като мен дето спят и не четат както трябва като им купуват продукцията Sad

Общи условия

Активация на акаунт