помощ

  • 1 373
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 9
здравейте,не съм си мислил че някога ще пиша в такъв форум.приятелката ми е бременна във втория месец и има страшни проблеми със нервите.не може да спи ,постоянно й е напрегнато и тн.
има ли нещо нередно в това ,знам че в началото е трудно и хормоните й бушуват .
да пие ле нещо не знам.дайте съвет .
благодаря Ви предварително

# 1
  • Мнения: 510
Обгради я с любов  Peace Ще й мине - спокойно.

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Да пие фолиева киселина, ако не е започнала.

# 3
  • Мнения: 865
Нормално състояние за бременна.Помагай и много.Разбирай я.Глези я.Успех!

# 4
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Peace
Честито - ще и мине бързо, подкрепяй я за всичко и слагай розовите очила  Whistling

# 5
  • Мнения: 4 296
Успокояващ чай от лайка и разни такива да пие  Laughing Наистина има жени, които в началото бременноста трудно им понася на нервите. Има и големи лигли   Laughing които обичат да се възползват от своето състояние. Какъвто и да е случая обаче, просто бъди търпелив, наистина ще мине.  Wink

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Peace
Честито - ще и мине бързо, подкрепяй я за всичко и слагай розовите очила  Whistling
Peace

# 7
  • Мнения: 8 242
След 7 месеца ще й мине  Mr. Green
Ама после ще ви стане още по-весело  Crazy

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 973
Обгради я с любов  Peace Ще й мине - спокойно.
И честито, това е само временен период  Grinning!

# 9
  • Мнения: 27 524
Няма какво да пие. Разхождайте се заедно или тя сама максимално на чист въздух, разпитвай я как се чувства, прегръщай я, повтаряй й колко я обичаш, прави мили планове за бебето, дрешките му, купувайте бельо, играчки и си мечтайте. Няма да ти е лесно, но помага  Hug

# 10
  • Мнения: 3 069
И аз минах през страшно безсъние...
Постепенно нещата ще се оправят.Трябва да има много търпение.Да си пие Фолиевата киселина, после витамините и така.
Пожелавам и на теб да си много търпелив и я обгрижвай с много любов Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 590
Нормално състояние за бременна.Помагай и много.Разбирай я.Глези я.Успех!

 Peace

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Ами търпение само,занапред ще е така.Обгръщай я с внимание,така определено ще и е по-леко.Поздравявам ви за хубавото събитие,което ви предстои     bouquet

# 13
  • Мнения: 2 047
   Нормално, и аз бях така. Изкарвах си нервите на горкия ми мъж, после съжалявах и се чудех дали ще ме изтърпи докрая  Laughing

# 14
  • Мнения: 9
невероятни сте.Благодаря ви.
е пак ще ви досаждам занапред

# 15
  • Мнения: 753
   Нормално, и аз бях така. Изкарвах си нервите на горкия ми мъж, после съжалявах и се чудех дали ще ме изтърпи докрая  Laughing
Peace

хей да не се уплашиш, рано рано...стискай зъби, не и забелязвай, ще и мине, няма вечно да е така...успех Hug

# 16
  • Мнения: X
И правете повечко секс, ако тя има желание, разбира се. Wink

# 17
  • Мнения: 4 447
Няма какво да пие. Разхождайте се заедно или тя сама максимално на чист въздух, разпитвай я как се чувства, прегръщай я, повтаряй й колко я обичаш, прави мили планове за бебето, дрешките му, купувайте бельо, играчки и си мечтайте. Няма да ти е лесно, но помага  Hug

Именно, подкрепям! Peace

Аплодисметни, за това, че си се сетил и искаш помощ. Малко мъже мислят по този начин за половинките си! Браво!  Grinning

# 18
  • Мнения: 43
Аплодисметни, за това, че си се сетил и искаш помощ. Малко мъже мислят по този начин за половинките си! Браво! 

и аз така мисля...

# 19
Аз мога да я посъветвам да са запише на курсове за бременни,там ще се среща с други бъдещи майчета и ще обменят опит и притеснения и така ще и бъде по-леко.Освен това ще играе гимнастика за бременни,която е много разтоварваща.Аз лично по време на бременноста си посещавах и психолог,който много ми помагаше да се отърва от нервите.Нека пробва и това,много помага.

# 20
  • Мнения: 674
Нормално е за бременността , не се отчайвай ,а я обгръщай с много любов и внимание както всички са ти казали!
Успех !

# 21
  • Мнения: X
О, забравих!
И да се регистрира  във форума.

# 22
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз също те поздравявам за загрижеността!
Опитвай се да проявяваш повече търпение към нея, обгради я с внимание, топлина и разбиране. И не забравяйте, че най-трудното тепърва предстои. Което не го казвам, за да ви плаша, а за да свикнете още от сега да споделяте един с друг и да си помагате. Приеми, че на нея й е по-тежко, вероятно тепърва ще забелязваш още промени в поведението й, но за повечето жени това е едва ли не задължително в такъв период. Grinning
Успех ви желая, много любов и здраво бебче! Hug

# 23
  • софия
  • Мнения: 636
Да пие фолиева киселина. Бъди до нея, прощавай й, не се впрягай!Направи й приятни изненади - води я на разходки, на кино, по разни места!Помагай й вкъщи, говори си с нея - не е лесно, но си заслужава. Аз направо се възхищавам на нервите на съпруга ми, който от самото начало на бременносттта ми беше винаги ама винаги до мен, приемаше изблиците ми спокойно и т.н. Щото до към деветия месец доста понатежава - аз чак се чудя как ме е изтърпял човека, защото аз бях развила и едни страхови фобии - не исках да оставам сама изобщо след 7мия месец, дето се вика и в тоалетната ходех с мъжа ми. Абе не е никак лесно и на мъжете, така че спокойствие, горе главата ти трябва да си упора и честито бебче!  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 621
Peace
Честито - ще и мине бързо, подкрепяй я за всичко и слагай розовите очила  Whistling
Peace

# 25
  • Мнения: 421
Simple Smile И много яко! Имаме си загрижен мъж! Бравоооо!

   Аз ще кажа... - прегръщай я много! Аз имах нужда всеки път като изпадна в ненормалните си настроения от прегръдки. Ей така - да дойде милото до мене и да ми каже "Ела батко да те гушне"  Да си призная...май си останах само с нуждите  Rolling Eyes  За сметка на това,обаче нервната ми криза продължи до 8-ми месец! Та по-добре си я гушкай за да ти е мирна и на теб главата.И знай,че въпреки всичко - тя е двойно по-изплашена от теб ... Успех и на двама ви  Hug

# 26
  • Мнения: 9
хора аз и предлагам да я вода в Париж тя не иска,страх я е.ще се оправим няма начин ,но ще ви я прехвърля на вас относно светите.А тя има нужда определено.

# 27
  • Мнения: 4 447
хора аз и предлагам да я вода в Париж тя не иска,страх я е.ще се оправим няма начин ,но ще ви я прехвърля на вас относно светите.А тя има нужда определено.

Божеееееееееееееееей! Коя майка те е възпитавала тебе! В Париж! Малелеее, майкоу! Ти си за медал бе!  Hug Hug Hug Hug

Е, не знаех, че има и такива мъже, честно.   bouquet

п.п. Заведи я в Гърция, че е по-близо да не се шашка толкова. Ако пък искаш на Френската ривиера да я завдеш, почакай да стане на 3м бременна, че да не е опасно за бебето и се мятайте на самолетО!

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
Заведи я на разходка, на кино, обиколете бебешките магазини, все има нещо, което да и носи удоволствие. Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 250
А говорили ли сте за брак?

# 30
  • Мнения: 9
да след 2-3 месеца ще я направим.

# 31
  • Мнения: 111
Няма какво да пие. Разхождайте се заедно или тя сама максимално на чист въздух, разпитвай я как се чувства, прегръщай я, повтаряй й колко я обичаш, прави мили планове за бебето, дрешките му, купувайте бельо, играчки и си мечтайте. Няма да ти е лесно, но помага  Hug
Така е!А като дойде малкото човече пак не е лесно, затова наистина има нужда от много подкрепа и любов!!! Peace

# 32
Ей браво,моите поздравления,рядко се срещат такива мъже.

# 33
  • Мнения: 421
Мисля да дам на милото да почете тука какви мъже има  Laughing   bouquet  Свалям ти шапка!

# 34
  • Мнения: 9
мерси за комплиментите ама найстина съм се видял в чудо.дано и мине до месец-два това с нервите.
другите проблеми ще ги мислим в последствие.

# 35
  • Мнения: 421
ами...има вероятност да и мине...има и такава да не и мине. Но при всички положения я подкрепяй колкото можеш.И...може някой път да седнеш и да и обясниш,че ти се чувстваш също уязвим от малкото човеченцее.Когато рабере,че не е сама в страховете си - 100% ще и бъде по-добре Simple Smile ( такива сме си ние психясали бременни )

# 36
  • Мнения: 4 447
мерси за комплиментите ама найстина съм се видял в чудо.дано и мине до месец-два това с нервите.
другите проблеми ще ги мислим в последствие.

Опитай се да я милваш с думи, ако мога да се изразя така. Аз от нерви и много зор по дипломна и ремонт взех та се тръшнах на легло в 6м и половина за задържане, та чак до 8-мия. Поговори с твойто  мило и й обясни, че от много нерви полза няма. Както се чувства тя, така се чувства и бебето.  Peace

# 37
  • Мнения: 872
И не се опитвай да я откажеш да ходи на работа,разбира се,ако тя има желание за това и ако работата й позволява.Ако е сред повече хора ще се чувства по-добре

# 38
  • София
  • Мнения: 17 592
Прегръщай я, обичай я, казвай й колко е хубава и какво прекрасно бебе носи... и не й обръщай внимание, когато се нерви.

# 39
Браво И ОТ МЕН !!!!
Н Е СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ, ЩЕ И МИНЕ. НАРИЧА СЕ ПРЕДРОДИЛНА ДЕПРЕСИЯ И Е СЪВСЕМ НОРМАЛНА ДИАГНОЗА.МЕН МЕ ХВАНА В 8 МЕСЕЦ И СЕ ОСЪЗНАХ НА ПЪРВАТА СЕДМИЦА КОГАТО СЕ ИЗПОКАРАХ СЪС ВСИЧКИ ОКОЛО МЕН, НАЙ-ВЕЧЕ С ПОЛОВИНКАТА - ВБЕСЯВАШЕ МЕ НЕПРЕКЪСНАТО, КАКВОТО И ДА НАПРАВИ БЕШЕ ВИНОВЕН. ВИДЯХ, ЧЕ НЕЩАТА НЕ ИЗГЛЕЖДАТ НОРМАЛНО И ОТИДОХ ПРИ ДОКТОРА, КОЙТО КАЗА  -НОРМАЛНООООО! АЗ НЕ ВИЖДАХ НИЩО НОРМАЛНО, НО ПОНЕ ОБЯСНИХ НА МЪЖО, ЧЕ ЩЕ ТЪРПИ!!! И СЕ ПОЗАКРЕПИ ПОЛОЖЕНИЕТО.
 ТА, ЩЕ И МИНЕ, НО Е СУПЕР ГАДНО. 
  УСПЕХ В ТЪРПЕНИЕТО.

Общи условия

Активация на акаунт