Здравейте, бъдещи мамита ... Привет и на настоящите горди родители ...

  • 2 588
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 186
Не съм ползвала крем преди да родя,след като родих използвах няколко,но нямаше кой знае какъв ефек и затова даже и не ги помня вече!

# 46
  • Мнения: 5 362
Не съм използвала никакъв крем.
Но все пак гласувах Peace Човек не може да устои на тази анкета Wink

# 47
Привет отново от мен - благодаря на всички мамита, сподели опита си с мен.
Може би ще се доверя на повечето от вас и ще започна с крема на Авент след 8-мия  месец ...
А пък ако се наложи ... след като родя ще си взема друг, ако е необходимо.

Благодаря ви още веднъж!

Лек ден на всички !!!

 Wink

# 48
  • Мнения: 125
Привет! Аз започнах да използвам Лансинох 1 месец преди раждането (т. е. в 9-ти месец). Предимството му е, че е чист ланолин и не трябва да се измива преди кърмене. Не съм имала никакви проблеми със зърната и наистина ти го препоръчвам като продукт за превантивно мазане.
 Леко раждане ти пожелавам!

# 49
  • Мнения: 1 800
И Гармастан и Лансинокс ползвах от 7-8 месец на бременноста и при кърменето.

# 50
Къде мога да намеря повече информция за тези кремчета - Лансинокс и Гармастан.
Какво съдържат?

# 51
  • Мнения: 1 043
След като родих и започнах да кърмя, зърната ми се разраниха. Ползвах Дефламол за успокояване на кожата, както и на болкара и ми помогна  Peace

# 52
  • Мнения: 1 371
Имаме анкетка.  Peace
Вече предишното ми гласуване не трябва да се брои, защото съм ползвала кремче, а гласувах с усмихнатия емотикон. Явно е трябвало да избера тъжния.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 294
Ползвах от посочените Гармастан, предписан ми от лекар в болницата където родих малката.
Определено имаше ефект за успокояване на зърната, защото ми се бяха разранили от сученето на малката.
С голямата щерка не съм ползвала нищо и не съм имала проблеми.

# 54
  • София
  • Мнения: 4 294
А и забравих да пиша - не отговорих на анкетата
защото няма моя отговор  Wink
Ползвала съм един от изброените продукти, след което положението не беше трагично
както е писала авторката, напротив оздравително беше за мен  Laughing

И оше нещо такива продукти се купуват след лекарско предписание  Peace

# 55
  • Мнения: 598
Ползвах Лансинох. Той си е на практика пречистен ланолин. Определено ми помогна. Но го ползвах след раждането, не преди. Хубавото му е че не трябва да се отмива преди кърмене. Иначе оставянето на кърма по зърната също върши работа.

Общи условия

Активация на акаунт