ОТЗИВИ ОТ ПРОТЕСТА !!!

  • 13 660
  • 246
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 388
Много ми е интересно дали в сутрешния блок на Бтв ще има нещо..
За тях незнам,но в сутрешния блок по Канал 1 ще има, аз съм поканена,надявам се да имам време за всичко ,което трябва да се каже

от колко си в ефир? казвай да те гледаме, миличка

# 61
  • Мнения: 2 116
Viki i mama ти си нашата гордост!  Hug Heart Eyes  bouquet Само кажи в колко!  Peace

# 62
  • Мнения: 11 607
По принцип подобни събития се отразяват(и то почти реално) от по-малките телевизи......ББТ напр. са едни от най-активните в отразяването на подобни прояви, ТВ Европа - също(спомнете си коледния базар), лично аз винаги съм била възмутена от новините на Нова и бТВ.....Дори предпочитам тези по Канал 1! Само по Канала видях Роси и Вики и мама! Браво! На всички едно голямо БРАВО! С вас сме - имате подкрепа и извън София! Дерзайте!

А Вики и мама подозирам,че са от 8,30ч., защото тогава е часът за социалните събития.....

# 63
  • Мнения: 3 914


А Вики и мама подозирам,че са от 8,30ч., защото тогава е часът за социалните събития.....
Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 4 867
Току що е минал репортаж и по телевизия Европа. Свекърва ми се обади, че са показали моята дъщеря. Е, аз вече не съм пред телевизора.... По-важно ми е да следя какво ще се случва от утре!

# 65
  • Мнения: 1 924
Момичета,а кога започва късната емисия на БТВ,по която щяло да има репортаж?

# 66
  • Мнения: 1 895
Късните новини на БТВ са в 22ч

# 67
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
момичета, зная че много ви се събра тези дни, но нямаше да пиша, ако не сме на ръба. от няколко дена има акция за Симона - детето, което е в подписа ми! неговия живот зависи единствено и само от пари, които трябва да се съберат за невероятно кратко време. опитахме вече какво ли не...родителите са обезсърчени, системата ги мачка и се подиграва с тях.
моля  ви за подкрепа!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222629.0

# 68
  • Мнения: 4 392
Момичета, поклон пред вас!  bouquet
Роси, честит рожден ден! Heart Eyes

По Канала отразиха малко вяло и чак в края на новините Rolling Eyes.
Май за искането за оставка на Масларова въобще не споменаха. Thinking
Боже, пак почнаха да говорят за пари, някакви 10 млн. евро,.. които вероятно сега ще просят от ЕС... Crazy , а заместник- министърката Иванка Христова се беше разпалила да обяснява някакви неща, които все едно са нейни идеи... Stop
Ако не е наясно човек със ситуацията, съвсем други изводи би си направил.. Blush
Интересно, какво ще покажат БТВ,..след съгласуване с тук-там.. Sick

# 69
  • София
  • Мнения: 1 877
Браво за прекрасната организация!!! Браво на ДБМ.

И аз ще подкрепя последващи протести и действия с цялата челяд Mr. Green.

Ето и малко снимки от днес: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180853&photo=1

# 70
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Искам да кажа едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на всички,които днес бяхте с нас,които повярвахте в чудеса,и които показахте гражданската си позиция Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Децата в домовете имат нужда от всички нас - нека им покажем ,че чудеса стават,ВЪПРЕКИ всичко Hug

# 71
  • Мнения: 3 835
В новините на  7дни също имаше репортаж и интервю в ефир.

A, кажи моля те как мина интервюто на живо. изключително ме вълнува??? Моля те, че голяяяям зор видях да убедя участничката да отиде на мое място.

# 72
  • Мнения: 3 835
Сега се прибирам, и чета, чета, моите лични впечатления са, че протеста мина добре. като се има предвид изключително малкото време, всичко беше организирано импулсивно, за отрицателно време. Освен това нямаме опит в организирането на подобни неща. Но бяхме там, казахме това, което  трябваше, беше силно и истинско. Самата кауза е много трудна, тежка, трудно стига до хората, не ги засяга пряко. А за политиците и тяхната наглост и безхаберие, не искам изобщо да коментирам.

Момичета благодаря ви, обичам ви всички!

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 22:05 от teo7777

# 73
  • Мнения: 950
Поздравявам ви всички които организираха протеста ВИЕ СТЕ НЕВЕРОЯТНИ   bouquet  bouquet  bouquet
Поздравления и за всички присъстващи ,благодая ви много  Hug  bouquet 

Доколкото разбрах Роси има рожден ден ,затова и от мен една честитка и пожелание Ти се една невероятна жена ,затова ти пожелавам силата която имаш да е винаги с теб и да става по-силна ,много здраве на теб и твоето семейство и много късмет   bouquet

Относно отразяването по медиите явно са им спряли предаванията от самото минестерство ,защото просто няма друго обяснение как такъв сериозен проблем и няма да го отразят, а се чудят кви други глупости да дават  #Cussing out  Явно ще трябва да ги гоним до дупка ,то няма всеки ден Масларката да открива чужди домове и да си преписват заслугата  #Cussing out

Вече се опитват да ни замажат очите ; 
http://today.actualno.com/news_127767.html  - и да могат да приберат малко от паричките гадинките в минестерството  Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 1 924
Гледайте новините по бТВ-ще има за протеста

Общи условия

Активация на акаунт