Чакаме нашето АПРИЛско мъниче да ни поздрави с ритниче

  • 12 162
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 70
Добро утро и от мен  Hug

Емма, успех на прегледа  newsm10 и после да докладваш.

Момичета, наистина ли ФМ не е с коремен ехограф както пише reiana?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Добро утро  bouquet
С коремен е, няма с какъв друг newsm10

# 17
  • Мнения: 25
здравейте момичета и аз да се отчета не знам какво ми става напоследък но ми се струва че при мен даже започва да се влошава и засилва  повръщането първо повръщах само на гладно и през деня нямах оплаквания а сега редовния номер е да си изповръщам закуската че и вечер да ми е малко кофти!тия хормони  4uu
е сега разбирам колко ви е било  гадно! Щастливки че вече сте добре, но и ние растемс бебо и нетърпеливо  вече очакваме спокойния четвърти месец!
и аз следващата седмица съм на ФМ и на мен сега ми стана интересно дали ФМ с задължително с вагинален ехограф??? Аз си мислех че той е по подходящ само в първите месеци на бременността . и честно да ви кажа само веднъж са ми правили и малко ме е страх(той не е ли по опасен? Thinking)Но сега си мисля че ще може и с коремен ехограф да го огледат бебо? кажете на вас с кой ви правиха ФМ че мен ме очаква другата седмица. newsm78
Весел ден  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 751
hrispi, моят д-р вече в 12та седмица ме гледаше с коремен ехограф.
Аз, ако ходя на ФМ, ще ходя в 20 г.с.

# 19
  • Мнения: 200
hrispi опитай корнфлейкс с прясно мляко, аз само него не връщам, всичко друго заминава. От тези Chocapic са много лекички и засищат доста, а и млякото е много полезно Simple Smile

# 20
  • Мнения: 912
Мен май нито нухална транслуценция ме очаква нито фетална морфология...какви са тези гинеколози, на които все попадам, не знам..всъщност знам- такива, които без да им бутнеш пари не се 'сещат' за някои такива изследвания, които им влизат в работата...отново съм разочарована, но какво да се прави-като не искам да им пълня гушите. Като я питах за тези неща, тя ме гледа учудено, сякаш й се меся в нейната работа и не би трябвало да съм чак толкова осведомена, а после се сети да изръси едно "е, на първото какво му имаше като не си правила тези неща? ще те пратя на биохимичен скрийнинг в 18 г.с." и това е.

# 21
  • Мнения: 3 116
Момичета, извинявам се за ОФФ !

Едно момиченце има нужда от нашата помощ, след като институциите се обърнаха срещу него, а медиите не го подкрепиха.

Вижте кампанията "ТЪРСЯТ СЕ: 7000 българи!" на http://www.save-darina.org/.

Темата във форума е http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222629.0.

Бъдещите и настоящи майки от този форум не веднъж са доказвали че са сила и че заедно могат много. Нека и този път го покажем.

Благодаря ви   Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 97
Момичета, извинявам се за ОФФ !

Едно момиченце има нужда от нашата помощ, след като институциите се обърнаха срещу него, а медиите не го подкрепиха.

Вижте кампанията "ТЪРСЯТ СЕ: 7000 българи!" на http://www.save-darina.org/.

Темата във форума е http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222629.0.

Бъдещите и настоящи майки от този форум не веднъж са доказвали че са сила и че заедно могат много. Нека и този път го покажем.

Благодаря ви   Heart Eyes


Преведох паричките през ипей, много удобно да го направили. Дано да помогнат.

# 23
  • Мнения: 6 713
hrispi опитай корнфлейкс с прясно мляко, аз само него не връщам, всичко друго заминава. От тези Chocapic са много лекички и засищат доста, а и млякото е много полезно Simple Smile

Aquariel, аз съм по същия начин. Първото нещо, което ям сутрин и не връщам (само един или два пъти, де Wink) е прясно мляко с Нескуик  Simple Smile Като децата... После след час-два мога да хапвам и други неща - сандвич и т.н. Вече съм така 2 месеца и май ще си продължавам така. Просто не мога да ям нищо друго на първа ръка сутрин Confused

msbilt, сигурна ли си, че не ти е погледнала гънката? Според мен това всеки гинеколог, който следи бременност би трябвало да го прави Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 410
добър ден и от мен.ясмина благодаря за темата newsm51.аз както писах вчера прегледа мина ок.таткото беше много развълнуван.опитахме се да видим пола ама засега не се вижда нищо между краченцата.аз си мисля че ще е момиче и затова не се вижда ама след месец ще видим пак.много се въртеше милото-като манекен се показа отвсякаде newsm32.доки мери главичката,крачетата........ но не питах за размери.следващия път ще вземам касетка да правим филмче.лек ден и много поздрави от слънчева африка sun

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Не знам колко теми пропуснах вече, но направо съм луднала напоследък Embarassed Днес бях на консултация, бебето е добре - доста диво Crazy, а аз съм качила само половин килограм. Сега сядам да чета какво се е случило тук напоследък, че съм доста назад с инфото Tired

# 26
  • Мнения: X
Уфффф сега ще ви се оплаквам, тъй че ако не ви се чете....Ама много ме е яд на мойта докторка! Всеки път като ида (вече четвърти) и се започва едно търсене на картона ми, едно пуфтене и все ме е забравила, все нещо е объркала.....както и да е! Аз днес отидох с такава надежда, като ви слушам за какви работи говорите, а тя-гледа ме на видеозон сигурно 2-3 минути, ама нищичко не казва, само си гледа!И накрая ме пита :"Ти кога ще раждаш?"-ХМ! ами аз ли да й кажа? Надявах се поне това да ми каже, защото аз само по калкулатора тук съм смятала и излиза 10.04! Както и да е -на излизане ми каза, че съм била за 12.04!И нищичко повече-нито как съм , нито как е бебето, нито дори и бегъл опит да каже какъв е пола му, нито ....нищо бе, нищо! Е аз с ченгел ли да й вадя думите от устата? Ако тя не ми обяснява-кой тогава? Моля ви кажете как са вашите лекари? И те ли са такива несловоохотливи като моята? И казвайте в коя седмица какво трябва да се прави, че то се е видяло, че сама ще се уча, ами.....Ох, извинявайте, че така се раздрънках, ама много ме хвана яд! Въпреки това весел ден ви желая

# 27
  • варна
  • Мнения: 147
Емма,смени си лекарката!
msbilt,и аз преди не бях правила тези прегледи,защото никой не ми беше казал за тях.Те обаче са допълнителни и се плащат.Ако не си доволна -смени лекарката.Аз моята я смених и от новата съм много доволна засега

# 28
  • Мнения: 2 751
Емма, защо не я смениш? или да ходиш и на частно?
Моят д-р винаги започва с "Как си?" и обсъждаме всичко.
Но и той не е от тея, дето МНОГО приказва.
Казва ми най-необходимото. Е, не ме пита кога ще раждам, това е смешно  Shocked
Но моят съвет е да правиш и контролни посещения при друг д-р.  Peace

# 29
  • Мнения: 371
Здравейте на всички  Hug Аз днес бях на лекар и видяхме бебчо така сладко си мърдаше ама май се засрами  Embarassed и спря не можахме хубаво да си го огледаме. Много съм развълнувана на последния преглед се виждаше само една точица, а сега си беше мъничко човече. Grinning
Емма наистиня трябва да си смениш лекарката, моята днес ми обясняваше и тя се радваше заедно с мен Simple Smile Щом не си доволна няма какво да му мислиш разпитай за някой добър лекар и се записвай при него
Приятен ден на всички останали  Hug

Общи условия

Активация на акаунт