имате ли сродна душа във форума?

  • 7 130
  • 177
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 524
И тити ми е сродна, ама много ме кастри и сдържа  Embarassed

# 46
  • Sf
  • Мнения: 808
поименно, поименно, както би казала мю

мойте сродни души са... въх, спря ми нетът  newsm78

# 47
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Все по-рядко пиша, но продължавам да чета и да водя задочни разговори.

Бройката хора, с които успявам да се срещна в реалния свят е много по-малка от тази тук. А и не мога с всеки срещнат да почна да обсъждам хиляда теми едновременно  Mr. Green
Форумът разшири кръгозора на контактите ми, стесни го от друга страна, но съм доволна, защото срещам и чета хора, които мислят като мен.
И това ме кара да се чувствам не сама (и други правят моите грешки  Whistling Mr. Green)

# 48
  • Мнения: 2 897
Доста такива открих и откривам Simple SmileА днес научих,че си имам и клонинг,към когото питая,хм,смесени чувства.

# 49
  • Мнения: 3 405
Аз поименно  Mr. Green

Дона (къде си?) и Де Ваня
Ламята НеСпаска и Василиса
за някои неща Блонди

Има и други, те са в Споделете, зависи от момента.
И аз ли съм към шизото?  Mr. Green

# 50
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имам си. Заради тях все още пописвам тук...

# 51
  • Мнения: 7 128
След като са минали Василиса или Лиса, оставам безмълвна. Така прекрасно и стегнато израдяват мисълта ми.  Grinning

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Имам разбира се . Това са потребителки, които изобщо не са харесвани, но на мен са ми любими.

# 53
  • Sf
  • Мнения: 808
А, имам нет... За какво говорех...

Моите сродни души са писали в тази тема  Mr. Green

# 54
  • под дъгата
  • Мнения: 630
По-скоро има хора, които чувствам близки, 'на една вълна', както и такива, които са ми интересни и колоритни.

# 55
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не се сещам за сродни , но много пишещи харесвам ....  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 2 401
аау поредната "Кой ви кефи" хихих.

нямам сродни души, щот съм единствена и неповторима  Mr. Green

Не ми беше идеята за кой  "ви кефи".  При мен има няколко мацки, с които сме на един акъл , ама не ме кефят, има и някои доста, ама доста различни, които ме кефят.  Та мисля си, че съвсем спокойно можете да казвате имената на сродните душици без да се свените.  Wink

# 57
  • Мнения: 2 032
Има хора, с които с удоволствие ще си разменя някой лаф. Това брои ли се за нещо?

# 58
  • Мнения: 1 299
Има само хора, които ми допадат, но чак сродна душа - не

# 59
  • София
  • Мнения: 6 743
Съвсем наскоро "открих" моята сродна душа - Лулуто.Имаме толкова общо, че чак ми е странно (изключая външния вид Mr. GreenShocked
А в цалата тема, само Анджелина и Блонди са се изказали качествено, другите само количествено  Crossing Arms Whistling

Общи условия

Активация на акаунт