Реакциите на родата

  • 1 707
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
При първата раздяла всички обвиняваха мен(защото тогавашният ми мъж много умело правеше всички скандали когато си бяхме само двамата).За почти всички(включително и родиотелите ми)аз бях лошата и виновната. Twisted EvilОставих нещата така (кой каквото иска да мисли),аз за мен бях взела правилното решение.Не чаках разбиране от никой,след време нещата си дойдоха на място,но баба ми така си и отиде,срамувайки се от моят развод. Rolling Eyes
Вторият път никой не ме обвини в нищо(поне не и гласно).Но мен това не ме интересува,важното е аз как се чувствам след взетите решения ....

# 16
  • Варна
  • Мнения: 440
Не търси подкрепа-те си мислят ,че ако ти кажат "НЕДЕЙ" няма да се стигне до развод.на доста по късен етап осъзнават ,че така е било по добре за теб.Но дай им време.Първата реакция е чисто и просто неосъзнат егоизъм-сега ще трябва да ти помагам.
Много си права за съжаление  Cry... Баща ми почти веднага реши, че става въпрос  за пари и че пак ще трябва да ме издържа. Определено се е объркал и му го казах, но той продължи да настоява newsm78

А да не говорим баба ми как се опитваше да ме убеди да не и говоря простотии и как да съм се метнела на врата му  #Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт