Към мамите с юридически опит

  • 1 687
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
donna2,много грубо !!!
Е,всеки си има характер и самочувствие за професионализъм !

# 16
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
На мен лично "професионалистът" би ми вдъхнал повече доверие, ако пише грамотно  Joy

# 17
  • Мнения: 624
На мен лично "професионалистът" би ми вдъхнал повече доверие, ако пише грамотно  Joy

Затова ли ходиш по -форумите да караш на аванта и да намираш кусури , наистина мн. бих се поинтересувала кой е тоя прокурор и коя е питащата -коя е питащата лесно се открива по ip
Трябва да си мн. нагъл да напишеш такова нещо  Mr. Green

Да ти кажа за питащата -и аз да бях и аз щях да прехвърля всичко ,щото ако ми се нататрузи едно такова на главата пази боже ,това ,че някой е родил едно дете нищо не значи ,в случая сама си е виновна да не се е съгласявала ,но и без нейния падпис сделката е валидна и не може да се атакува .

Нямям намерение да вдъхвам на никоя доверие ,аз клиенти си има бол , та дали няква си "АКЪЛИЙКА" ще ми има доверие майната и  Mr. Green

Факт е клиента да е доволен ,а не някаква си авантажийка по форумите-предвид факта ,че зададе въпроса по най-различни начини и най-различни вариянти -защо ли ?
Едно е да помогнеш на човек в нужда ,но тая е нещо друго .......тука ми мирише на някоя дето сама ще си пише нещата и после ще реве по едни други форуми  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 148
Не очаквах такава реакция от теб.Да,не съм с юридическо образование и задавам въпросите си неясно,вече се извиних.Второ не съм "авантаджийка" по форумите,нито пък рева по тях.А и не можеш да разбереш по IP,защото не пиша от вкъщи Wink И не съм се "натрузила" на никой,не съм  родила просто дете,а съм майка на детето на съпруга ми и неговите родители.Ако обичаш по-леко с епитетите,а ако желаеш си прати банковата сметка,да ти пусна превода за "авантаджийската " консултация.Наистина накрая стана мн. груба и не можах да се въздържа!

# 19
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
На мен лично "професионалистът" би ми вдъхнал повече доверие, ако пише грамотно  Joy

Затова ли ходиш по -форумите да караш на аванта и да намираш кусури , наистина мн. бих се поинтересувала кой

Слава Богу, от твоите услуги нямам нужда, а и да имам - последния човек, до който ще опра, ще си ти.
Егати агресивното същество, някой клиент може и да си изяде боя, ако с нещо не те кефи  Laughing

ПП ВариАнт, а не вариЯнт, айде малко аванта и за тебе  Joy

# 20
  • Мнения: 2 655
Мисля, че от така описаната ситуация може да се направи следния извод:
Цялото семейство са се консултирали с адвокат и предварително са обмислили всичко. Справили са се добре, а ти си действала неразумно.
Не е трабвало нищо да подписваш или преди да поставиш подписа си, да се консултираш с адвокат.
Чудя се защо разумни хора все избягват консултациите, една консултация струва от 20-50 лева, а така ти си загубила мноооооого повече, ако пресметнем наемите, които трябва да плащащ за в бъдеще.
Сега аз бих те посъветвала. Стой си на мястото, живей си при него и не тръгвай да се развеждаш, ама за нищо на света. Дори не отваряй дума за това, ако нямаш огромна заплата и жилище разбира се. Прави се на идеалната съпруга и майка, а ние ще се молим за теб, дано ти се размине.
А това да очакваш съда да те остави в жилището, завоси от много неща комплексно. Това е само едно твое желание, което никога може да не бъде осъществено. Да не пиша, че ако аз съм му адвокат ще го посъветвам веднага баща му да продаде жилището на трето лице и ти си пак на улицата. Предпочитам да си спестя писането на подробности и огурчението за теб.
Поздрави, мисля че историята ти ще е полезна за другите което четат тук.

# 21
  • Мнения: 148
Благодаря,Пела!

# 22
  • Мнения: 722
Това, което много дразни, е изтъкването на познанството с еди-кого, който пък ни бил и длъжен?! Ще го вкараш в беля човека, като едното нищо. А като ти е длъжен, да му беше искала правен съвет досега. И Пела, и Дона, са прави.

Общи условия

Активация на акаунт