Сраствания след секцио

  • 4 099
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Виктория, това звучи като потрепване на мускулче по-скоро... Peace

Да, точно такова е усещането, но понеже продължи доста време и беше почти постоянно, се замислих. Thinking А най-интересното е, че съвпадна с идването на цикъла. Пък може и никаква връзка да няма, знам ли...

# 16
  • Мнения: 331
Според моя гинеколог срастванията се откриват само след гинекологичен преглед. На ехограф за съжаление не могат да се видят. Пак според неговото мнение, секциото е, цитирам: "чиста операция", която рядко води до опасни сраствания и затруднява функцията на важни органи... Не съм чувала да се проявяват някакви симптоми, но ми се струва невъзможно някакси да нямаш никакви сраствания - лекуват се оперативно - на сестра ми например й 'излекуваха' страстванията от първото секцио по време на второто. Виж, тези от второто не знам как ще й ги излекуват  Grinning

# 17
  • Мнения: 431
Здравейте !Аз имам срастване вследствие на друга операция-апендицит,но предполагам,че няма голяма разлика.
Наистина не може да се установи чрез ехограф.При мен усещането е за болка в областта на отстранения апендикс,нещо като придърпване Sad.Естествено,не се проявява постоянно;например,случва се при определени пози по време на полов акт-това е в състояние да ти развали удоволствието  Tired.Казаха ми(не знам доколко е вярно),че срастванията може да се избегнат,ако започнете да се движите възможно най-скоро след операцията(да се разхождате в коридора на болницата например).На мен лекарят не ми го беше казал това #2gunfire

# 18
  • Мнения: 1 919
Винаги има някакви сраствания след секцио, въпроса е да са в границите на нормалното. Доколкото знам се откриват с преглед с ехограф Peace

# 19
  • Мнения: 6
mamma mia тъй като този въпрос ме вълнуваше и мене преди теб бях пуснала една тема със абсолютно същото заглавие, ако я намериш може да я прочетеш и да видиш мнения и на други мами. Аз незнам как трябва да го вмъкна линка, прикача към съобщението си затова, ако ти се търси. 

# 20
  • Мнения: 6
Ако помогне от 26 септември е темата

Общи условия

Активация на акаунт