как беше при вас-лесно ли захранихте?

  • 1 136
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 503
Нямах проблем,малкия е много лаком..

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Да, не съм имала изобщо проблем. Дори по едно време се наложи аз да я ограничавам в количествата.

# 17
  • Мнения: 1 672
ние днес започнахме захранване и с месните пюрета и бебка си хапна без проблем

# 18
  • София
  • Мнения: 4 589
И при нас нямаше проблем, като изключим картофеното пюре в началото, което не му се нравеше. Като започна да го смесвам с друг зеленчук, започна да му харесва и от няколко дни сме заместили напълно обедното ядене с пюре. Изяжда по около 200 грама. Simple Smile

# 19
ами ние сме вече на 7 месеца,аз започнах да захранвам на наваршени 6 и много се притеснявам,защото тя толкова е свикнала с това мляко че само него си търси

# 20
  • Мнения: 2 908
Лесно захраних-оливаше се много отначало,но го преудоля,за около 3 седмици.Лигавниците бяха ужас от началото Mr. GreenНе ,че сега не са ....

# 21
  • Мнения: 5 362
Много лесно захраних.Не съм имала никакви проблеми с това.

# 22
  • Мнения: 31


Mirial,и при мен нещата със захранването стояха по подобен начин.Мислих си,че никога няма да изяде цяло бурканче пюре или не в близко бъдеще.Ядеше адски бавно,мяташе ръце,плюеше,блъскаше и накрая стигахме до рев и прекратявахме "яденето".И така доста дълго време.Но наистина от един път детето се "отприщи",започна да проявява интерес към храната,която ядем ние с мъжа ми,да мляска на празни обороти и така явно просто и е дошло времето.Сега вече хапваме по цяло бурканче feeding.Та така де не се тревожи,няма непрояли деца,просто трябва да му дойде времето,детенцето ще си покаже eat

# 23
  • София
  • Мнения: 3 787
При нас захранването беше мноооого трудно,бавно и внимателно.Калоян изкара Еширихия коли като съвесем малко бебе,беше със силно раздразнени черва и много се притеснявах как ще се отрази твърдата храна на стомахчето му.
Започнах с безмлечна оризова каша.Давах само нея по 2-3 лъжички в продължение на 3 седмици.После въведох пюре от моркови,което пак давах 3 седмици по малко.До едно малко бурканче на Хип стигна чак след месец и половина WinkНо не съм и бързала ,де.Предпочитах всичко да става бавно,защото детето не приемаше много охотно всякаква друга храна,освен кърмата Crazy
Като цяло,захранвахме се чак до 10-ти месец с основните храни.После започна детска кухня и там прояде нормални количества храна Wink

# 24
  • Мнения: 1 483
Много лесно се захранихме.Не сме имали никакви проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт