имали мами омажени за африканци

  • 2 848
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 043
Simple Smile ох много ви благодаря. при удобен слу4аи 6те говоря с него. ох така се бях притеснила

Не знам какво очакваш от такъв разговор. На думи нещата винаги изглеждат красиви. Отиди в неговата страна и виж как живеят хората и най-вече семейството му. Там е истината, според мен.

# 16
  • Мнения: 2 804
Женена съм за африканец , мюсюлманин от Мароко !
Това не ми пречи да живея добре , да не съм забулена , да си ходя на плажа по бански и тем подобни .
Зависи от човека до теб , не толкова от религията .
Съпруга ми има 4 сестри само една от тях е покрита , а също така и майка му .
Най важното според мен е да седнете и да говорите за всичко което те вълнува , не се вслушвай само в глупави приказки .

# 17
  • далечно
  • Мнения: 1 029
и аз смятам, че трябва да посетиш страната му и да се запознаеш с семейството му, за да придобиеш поне някаква представа. освен това образование (къде, какво), как се държи с жените, цялостен мироглед, ценностна система - за опознаването на тези неща обаче си трябва време.

# 18
  • Мнения: 1 334
И аз подкрепям да отидеш в Африка и да видиш как живее семействтото му. От човек до човек има разлика. Не мога да разбера дали те притеснява повече факта че е черен или мюсюлманин.
Аз имах колеги черни в едно от следванията си, да ти кажа и от тях има различни. Имаше 2-3 дето само боята им беше кусура, много интелигентни, възпитани, одухотворени момчета. Израстнали в богати домове, от 10 годишни пратени да учат в елитни училища в Кралството. Имаше и други които бяха обикновени.
Искам да кажа, че и там зависи социалната прослойка от която идват.

Може би да изчакаш с женитбата, поне докато разбереш дали наистина си заслужава.

# 19
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
само да добавя, има подводни камъни дори да отиде и да види, знам за какво говоря, ако реши да пиш? за коя държава става въпрос, за да можем по-пълно да дадем инфото, съответно от ли4ен опит!ако е северна африка насреща съм за целия регион с инфо, ако иска и на ли4ни!

# 20
  • Мнения: 1 503
Аз така и не разбрах от къде е момъкът и от колко време сте заедно?
Зависи от човека според мен.Не е задължително да е африцанец или мюсюлманин ,за да стоиш поробена вкъщи.
А за това "какъв е по-добре да е" нямам думи.Ако човек се избира само по местонахождението му ,много жалко!
Иначе,сред африканците ,с които съм контактувала не съм забелязала някой побойник или тиранин,но не съм и тръгвала да се омъжвам за някой от тях Thinking.Гаджетата им не са били забулени(на мюсюлманите) ,ама може ли да се гарантира за всеки Thinking
А това ,че  е ревнив нищо не значи.То почти всеки човек изпитва подобни чувства Naughty

# 21
  • Мнения: 240
само да добавя, има подводни камъни дори да отиде и да види, знам за какво говоря, ако реши да пиш? за коя държава става въпрос, за да можем по-пълно да дадем инфото, съответно от ли4ен опит!ако е северна африка насреща съм за целия регион с инфо, ако иска и на ли4ни!

за марси гарантирам, че е много компетентна по въпроси свързани със Северна Африка  bouquet

# 22
  • Мнения: 249
Моят съпруг има 2 братов4етки, женени за африканци, мюсюлмани. Единият от Мароко, другият от Алжир. И двете са женени от доста години, вси4ко изглежда добре, те помагат в къ6тната работа, с децата, с вси4ко. Родителите им са много доволни със зетьовете си съ6то, а това е голяма работа. Все пак норвежци - араби, не е комбинация за предпо4итане. Така 4е с две думи, зависи от 4овека и семейната среда. Зависи и от теб до колко може6 да се промени6, а и той съ6то. При смесените бракове винаги е необходима степен на промяна, и при двамата.

# 23
  • далечно
  • Мнения: 1 029
освен това, ако/когато се ожените къде смятате да живеете по принцип? вероятно не е без значение...

# 24
здр. извинявам се 4е 4ак сега отговарям но сега се вра6там от работа.
зна4и тои е от ангола.
за свадбата 6те се 4ака.
проблемат ми е 4е преди години сам йивяла за малко в либия и от там сам си добила представа за muslims, което знам 4е не е правилно да сада само за6тото някаде сам го видяла, тои е 4удесен сас мен имаме си на6ите проблеми но не са ни6то сериозно. не ме кара да се забулвам.
а и са6то до колкото знам тои не си исповядва религията, не се моли не спазва рамадани.

# 25
  • Мнения: 1 334
Пишеш така все едно пишеш смс-и. Пускай по една проверка правопис, да не се дразнят колегите тука Peace.

Иначе, по темата, пак да кажа че много зависи от човека. Успех ти желая.

# 26
  • Мнения: 3 804
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227349.new#new

ако искаш вклю4и се в тази тема можеш да задаваш всякакви въпроси  свързани с исляма и ислямските държави

# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
малко ми е дале4ко ангола, но за либия мога книга да напиша! била си за кратко и не си била женена за либиец или не си му била любовница, надявам се! определено си била в пъкъла на криворазбрания ислям, ама нейсе! твоят е непрактикуващ, както го описваш! това е добре! разберете се за приоритетите на религията в неговия живот, как ще живее  и какво иска от живота си с  тебе, от децата си! поставя ли граници, ограни4ения, забележки, изисквания! ревността не е  критерий за мюзлим! това от опит! много е важно иска ли да си сменяш религията, какво о4аква от тебе и на какво е готов  за да се живее мирно и без конфликти , освен битовите!познаваш ли родителите, роднините, как те приемат? мюзлим са семейни хора по родови признак ,на4ело с майката като мозъкът на организацията и баща изпълнител!
десито ти е дала арабската тема предполагам! но мисля, 4е пре4упен през призмата на националните особености - ако е раснал в ирландия и според това  кое поколение бежанец е, ще бъде и мирогледът  му - зависи как гледа  на живота!

# 28
  • Мнения: 3 423
питам за6тото приятелят ми е от африка и много ме напла6иха хората какви били за религията и ре6их да попитам
Simple Smile ами 4е е muslim. хората които ми ги казаха са йивеели в арабска държава която исповядва са6тата религия, не6та като много си биели жените 4е е ревнив ревнив е но никога ме сме се карали сериозно заради това. незнам толкова сам обаркана незнам какво да мисля.
Simple Smile ох много ви благодаря. при удобен слу4аи 6те говоря с него. ох така се бях притеснила
здр. извинявам се 4е 4ак сега отговарям но сега се вра6там от работа.
зна4и тои е от ангола.
за свадбата 6те се 4ака.
проблемат ми е 4е преди години сам йивяла за малко в либия и от там сам си добила представа за muslims, което знам 4е не е правилно да сада само за6тото някаде сам го видяла, тои е 4удесен сас мен имаме си на6ите проблеми но не са ни6то сериозно. не ме кара да се забулвам.
а и са6то до колкото знам тои не си исповядва религията, не се моли не спазва рамадани.

Последно. Той не си изповядва религията
или той не е мюсюлманин. И още. "Доколкото
знаеш", тоест, вече сте говорили, но и "при
удобен случай ще говоря с него", тоест, не
сте говорили още и ти си в пълно неведение.
Бейби, напиши си основните точки в биографията
и ги следвай неотлъчно, противоречията издават
лоши писателски умения и обиждат читателя!!!

# 29
  • Мнения: 3 638
Живяла съм 3 години в Ангола като малка и имам още прекрасни спомени за държавата и за хората, най-вече! На първо място Ангола не е нито арабска, нито мюсюлманска държава, не знам кой ти е дал подобна информация. Аз не си спомням да е имало мюсюлмани, сигурно има общонст, но съм виждала само католически църкви за джамии въобще не се сещам  newsm78 А и за забулени жени също... Иначе страната е бедна и след дълги години гражданска война е и доста разрушена сега, но това е друг въпрос.

Аз имах колеги черни в едно от следванията си, да ти кажа и от тях има различни. Имаше 2-3 дето само боята им беше кусура, много интелигентни, възпитани, одухотворени момчета. Израстнали в богати домове, от 10 годишни пратени да учат в елитни училища в Кралството.

 #Crazy newsm78 без коментар

Общи условия

Активация на акаунт