Как се лекуват бактерии в урината при бременност?

  • 18 904
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 802
glen, дано детенцето ти НЯМА ВУР! Желая ти го от цялото си сърце!
Ако искаш можеш да се включиш във тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216349.msg5126720#msg5126720

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097

И аз ти желая скорошно избавяне от тези проблеми  Hug
glen, и аз в края на бременността имах бактерии и също гинекологът не ги отчете като нещо притеснително, но когато Калина се роди имаше левкоцитоза /силно завишени левкоцити/ и беше на антибиотик в продължение на 7 дни. Освен това се наложи да я сложат на кислородна палатка, защото почти не изплака и дробчетата й не се бяха разгърнали. Казаха ми, че това е вследствие от тези бактерии  Rolling Eyes А можеше и да е още по-зле.
Честно казано, не свързвам заболяването на Калина с това, защото при нея причината за рефлукса беше стеноза на уретрата, а тя няма как да се получи от бактериите при мен. Поне така мисля, де...
Успех още веднъж и стискам палци   bouquet

# 17
аз също имах бактерии и на мен лекаря ми обясни,че било напълно нормално при бременните,но нищо не ми даде ,за да ги лекувам.така си премина цялата ми бременност.

# 18
  • Мнения: 144
И аз имах бактерии по време на бремеността-Echerihia coli.Повярвайте ми -няма спасение!Лежах в болница,пих куп лекарства и антбиотици след много изследвания и пак нищо.Много ме беше страх,защото ми казаха,че е възможно да преминат и в бебчето, с много лоши последсвия.Така си останах до края,тъй като внезапно се наложи да родя със секцио.След раждането отново си направих изследвания,с цел много по-сериозно лечение.Но......вече ги нямаше.Незнам как се случи това.Ако има някой тук,който би могъл да ми обясни,ще съм му много благодарна.Не подценявайте гадните бактерии!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
След раждането отново си направих изследвания,с цел много по-сериозно лечение.Но......вече ги нямаше.Незнам как се случи това.Ако има някой тук,който би могъл да ми обясни,ще съм му много благодарна.

Ако си пила някакъв антибиотик след секциото е възможно да са се повлияли.

Аз също имах бактерии в края на бременността /писах по-горе/ и се опитах да ги лекувам след раждането, но кърмех и зарязах лечението, нямаше как да кърмя и да приемам антибиотици. След като спрях да кърмя се изследвах и също нямаше и помен от тях.

# 20
  • Мнения: 413
oh, i az imah sastia problem, pih hapcheta na dr.toshkov ME4E GROZDE, ne mi pomognaha, ve4e biah v 5 mesez, i zapochan da pia biseptol................. izcheznaha, no tova e mnogo seriozno, i ne se podavai na mnenia, dori na moito, ginekologa ste ti kage kakvo tochno ste e nai dobre da napravish.

# 21
  • Мнения: 57
И на мен ми казаха,че имам бактерии в стерилната урина и доки ми изписа Нелидикс и Неоренал.Някоя от вас пила ли ги е ,за да ми каже има ли ефект.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
И на мен ми казаха,че имам бактерии в стерилната урина и доки ми изписа Нелидикс и Неоренал.Някоя от вас пила ли ги е ,за да ми каже има ли ефект.

Дъщеря ми пи Нелидикс и имаше ефект, но те съветвам непременно да се изследваш отново след като мине курсът на лечението.

Общи условия

Активация на акаунт