Коралова гъба

  • 13 355
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 176
За лице съм пробвала, но не бях доволна, зачервявам се, твърдо ми е Mr. Green
Тялото си съм по-склонна да стържа. Според мен е хубаво да се ползват подобни гъби през някакъв период от време.

Гъбите са съвсем меки и в никакъв случай с тях не би могла да се стържеш. Да не би да говориш за Луфа.
Аз такава коралова точно, не съм пробвала.
Не знаех, че е мека Crazy
Моя е грешката   bouquet

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
И аз съм на това мнение - гъба като гъба  Thinking

# 17
  • Мнения: 624
Момичета,а знаете ли онлайн магазин,от който може да се купи гъбата.Нищо не успях да открия,а гъбата на детето е за смяна,иска ми се да купя коралова,единствената,която открих е http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1237
естествена гъба на Чико,но коралова никъде не намерих newsm78

# 18
  • Мнения: 13 769
Коралови гъби има по аптеките. В Ремедиум (София) със сигурност. Може и в Бонжур. Дали има точно на Чико не знам, но и другите са хубави.

Копринената ръкавичка само с доставка ли може?

Опс, обърках темите. Ама с тези препратки... Това за ръкавицата е от друга тема Laughing

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 16:41 от птица

# 19
  • Мнения: 4 435
Коралови гъби има по аптеките. В Ремедиум (София) със сигурност. Може и в Бонжур. Дали има точно на Чико не знам, но и другите са хубави.



Да,само с доставка.Аз току-що си поръчах 5,безплатна е доставката.

# 20
  • Мнения: 4 916
Според козметичката ми тази гъба е много ефикасна  Peace тъй като отделя колаген. След употреба се изплаква с топла вода и сапун (за да не се развиват бактерии), сменя се на един месец.

# 21
  • София
  • Мнения: 518
Аз имам такава гъба,донесоха ми я от Италия,ползвах я известно време, но не е нищо особено според мен Tired

# 22
  • Мнения: 884
Кораловите гъби са разкошни. Купувала съм си от къде ли не(освен от Бг) ,но никъде не съм попадала на такива ниски цени  newsm78. Хубав размер гъба е около20евро и нагоре.

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз съм ползвала такава гъба и наистина е корава преди да я намокриш, но после става като памук мекичка и наистина пуска колаген, но след няколко ползвания вече нищо не пуска Wink Ефект не съм забелязала някакъв да има от нея освен, че е по-приятна на допир.

# 24
  • Мнения: 76
Малките за лице са около 4лв.,а по-големите за тяло са към 9 лв.Има ги и в България ,даже във Варна мисля,че ги произвеждат.Почти във всеки козметичен магазин можеш да ги намериш.

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
само такава глупост нямам вкъщи. ще взема да си купя, да видим ще има  и ефект newsm78

# 26
  • Мнения: 3 695
не съм ползвала, но ще взема да си купя  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 708
Чувала съм че колагена външно (т.е. в кремове, гъби и т.н.) няма никакъв ефект.  newsm78

# 28
  • Мнения: 3 376
На мен пък ми дадоха да си я посадя,но ще дам на свеки,че в саксия на ставало.

Казаха ми,че е точно гъба за баня,естествена,растението расте нагоре и после си береш тия гъби.Ще видя какво ще стане.Изглежда като тези на Чико.

# 29
  • Мнения: 13 769
Кораловата гъба е това

Тази е растителната - луфа

Общи условия

Активация на акаунт