да похваля Цитросепта срещу бяло течение- при мен подейства!!

  • 52 326
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27
Добре, миличка, какво да правим тогава? Май е по-добре да не си давам паричките напразно?  Rolling Eyes  Хм... не вярвам, че трябва да се пие постоянно, за да има ефект.... не знам, не мога да си го обясня... явно не помага за бяло течение, знам ли...  newsm78

# 61
  • Мнения: 204
Уважаеми страдащи и търсещи избавление, предните 3 поста ме предизвикват да попиша тук още.Не съм медиц. лице, но бях с такъв проблем миналата година от февруари до август #Crazy,като до юли бях в ръцете на лекарите: гинеколог,микробиолог,дерматолог и джи-пи-то като посредник.Те изписват(антибиотици през устата,свещички,мазила)-- аз купувам,пия,пъхам,мажа-- ефектът клони към нулата.В един момент ми писна и реших да приложа самолечение.Събрах малко книги с народолечение.Използват се предимно отвари от билки.Но е трудно да се реши кое би подействало, при условие,че организмът ми беше натъпкан с химия.
После порових в интернет и открих подобни форуми,откъдето си клъвнах необходимата информ-я.
От книжарница "Пингвините" си закупих книгата "Преодолей кандида и други микроби и паразити" с автор,диетолог Walter Last /издадена от НАНОКОМ ООД/.Отдавна я четох,та няма да съм подробна, но основното в лечението е цялостно очистване на организма от болестотворните микроби.Лечението е комплексно.Налага се изключване на цели групи храни.Разбирайте,че трябва да минете на диета  Cry,но за рахатлъка на Д-то си струва.Пък и се получава релакс на цялото тяло. Hands Clap

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 03:51 от plamak

# 62
  • Мнения: 204
На стр.1 от тая тема съм описала как съм ползвала ЦИТРОСЕПТ.Заедно с това слагах във влагалището пробиотик Ентеросан SV,както е предписано в листовката на Цитросепта.Забраних си захар и захарни изделия.Ограничих кафето (щото неможах да го спра),тестените храни.
Без шоколад и биричка, а беше юли и август...Обаче сега- newsm03. Шшшт,да не събудя злото newsm17
Друго :на въпроса на  от: Eleonora_86 Публикувано на: четвъртък, 10 януари 2008, 17:17  НЕ!- отговарям на първата част до "или". ДА!-отговарям на въпроса след "или".
... и спря докато го пиех, но 2 седмици по-късно пак се появи, видях по-нагоре, че някой е написал същото за съжаление Sad
Като си болна от грип или настинка, лекуваш се,симптомите изчезват.ОК.Но акослед 2 седм.-пак се появят,тогава? Ситуацията е същата.Причината е,че организмът ни е податлив на атаката и когато няма какво да му помогне да се справи с вирусите и бактериите се появяват същите симптоми като реакция.Значи или лечението трябва да е продължително,или трябва да се смени с друго.
... не знам, не мога да си го обясня... явно не помага за бяло течение, знам ли...  newsm78
Бялото течение не е болест,както кашлицата и хремата,а са реакция на организма,когато има някакъв възпалителен процес.Принципно трябва да се знае причинителя на проблема и лечението да е адекватно.За гинекологичния проблем,за който говорим, е редно да се вземе секрет,да се изследва,да се предпише средството(медикаментозно или не),да се приложи,да се направи контролно изследване,което да покаже нормална бактериална флуора и тогава вече да се смята,че пациентката е излекувана.Обаче това не знам защо не им се удава на повечето лекари и затова ние с вас пишем тук и се мъчим да открием топлата вода.Нещо се разгорещих EmbarassedХайде спирам, пък дано съм била полезна на някого-това ми е целта.

# 63
  • Мнения: 27
 newsm12 Божееее, аз без ШОКОЛАД и КАФЕ НЕ МОГААА !!! Ако някой ми ги забрани още на другия ден съм умряла  newsm43 .... май е време пак да се тръгва по доктори...  smile3518

# 64
  • Мнения: 204
Е,то ограничението не е завинаги, а само докато трае експеримента и малко след това, за да не се създава благоприятна среда за развитие на гадюхите. Кофти е малко в началото. Ама като се отървах, как си наваксаааааах-ах!
Сега гледам,че в последното шише Цитросепт има останало малко, та си мисля, като го хвалите като имуностимулатор, да взема да се постимулирам ли?!? Дали няма да уплаша "соломонови острови"  newsm48 smile3508

# 65
  • Мнения: 27
Е,то ограничението не е завинаги, а само докато трае експеримента и малко след това, за да не се създава благоприятна среда за развитие на гадюхите.

Колко трая твоя експеримент и още колко е това "малко след това" ? smile3506

# 66
  • Мнения: 204
Ох, хич не ми е приятно да мисля за оня период, но ще ти кажа:
Значи с Цитросепт и Ентеросан се тормозех около два месеца, а ограничението на сладко,кафе,тесто... става навик и продължава по инерция.Целия ми експеримент финишира, когато оздравяла-неоздравяла трябваше да вляза в болница, заради мъничето, пък там ни крушка в банята, ни топла вода.С шише от минерална вода и с някакъв сапун, дето въобще не знам с какво ph е, се хигиенизирвах вечер, а малката само с мокри кърпи.На 5.ден измрънках да ни пуснат на домашен стационар, нали трябва витаминозна и разнообразна храна за детето.
Та след тоя спартански начин на живот, като се прибрахме вкъщи, съвсем не ми е било да нападам пикантни ястия.
Продължих да слагам капки Цитросепт във водата за миене (само външно) десетина дни.После минах на интимен гел на avon.

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 15:26 от plamak

# 67
  • Мнения: 27
Извинявай, че те връщам към лоши спомени,  Confused  но все пак знаеш в какво полежение сме повечето, които сме писали в тази тема, как ни притеснява това бяло течение и искаме да се "излекуваме" от него... и затова исках да разбера дали всъщност има смисъл от този Цитросепт.  newsm78

# 68
  bouquet Heart EyesЗдравейте момичета май няма момчета в тази тема но ако има здрасти и на тях искам да попитам случайно някой да е чувал за излекуване на псориазис с този цитросепт????много ми го похвалиха .А и др.искам да попитам за микиза по ноктите на моето истинско мъжле което е на 3год.и вече 2 от тях се борим с тази гадост дали случайно няма някой който да се е отървал поне от тях ?? baby_neutral Joy smile3511 smile3515

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз се излекувах от гъбички след куп лекарства които не ми помогнаха с Цитросепт и колоидно сребро.Не знам точно кое от двете е помогнало защото ги ползвах заедно.Пиех и пробиотици Бифилус и още един.И аз си взех книгата която е посочена по-нагоре и от нея научих за колоидното сребро и пробиотиците,колко е важно да се ползват за да заемат мястото на гадните гъби.

# 70
здравейте и от мен. Аз също имам проблем с гадните гъбички които са сапътствани със сърбеж който не е приятен на партньора ми
вече разбрах за цената на цитросепта но бих искала да науча каква е цената на интеросан s-v
и с какаво мога да се мажа за успокояване на сърбежа. newsm78
 Thinking
#Crazy

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Промивки с преварена вода и хлебна сода помагат много за сърбежа.

# 72
здравейте и от мен. Аз също имам проблем с гадните гъбички които са сапътствани със сърбеж който не е приятен на партньора ми
вече разбрах за цената на цитросепта но бих искала да науча каква е цената на интеросан s-v
и с какаво мога да се мажа за успокояване на сърбежа. newsm78
 Thinking
#Crazy
интеросан s-v е много ефтин към левче доколкото си спомням.Ситни хапченца колкото витамин Ц са и се поставят във влагалището .Съдържат лактобацили.Много трудно се намира обаче !(мисля че точно заради цената:)) А за мазане може да използваш Канестен или Клотримазол(канестена съдържа клотримазол)!
 

# 73
citrosepta se pie v priasno mliako,za da ne gor4i.

# 74
  • Благоевград
  • Мнения: 333
Загубих си листовката на Цитросеп. Много моля, който има възможност да я качи. Не я открих с търсачката. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт