Ютията - искам мнения !

  • 15 631
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 285
Пропуснала си добра марка (според мен) Taurus Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 17:55 от ЗЕЛЕН0 Ч0ВЕЧЕ

# 16
# 17
  • Мнения: 6 164
Нашата е Акваспийд на Тефал и съм много доволна. Не знам как са другите марки, затова мнението ми не е обективно, но наистина нямам забележки.Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 461
Моята е Делонги .

А от анкетата ,мисля ,че на ТЕФАЛ са добри.

# 19
  • Мнения: 147
Нашата ютия е Moulinex и съм страшно доволна от нея!Ползвана е с години и не е правила проблем нито веднъж!

# 20
  • Мнения: 753
аз съм за Филипс  Peaceот личен опит

# 21
  • Мнения: 237
Делонги Peace
основа Inox;
- 1900W
- анти-капкова система;
- специална анти-скейл система премахваща котления камък
- супер пара 80 гр./мин.;
- спрей;
Имам я от една седмица и за сега съм много доволна.
Цена-48лв.

# 22
  • Мнения: 1 254
Роуента  Peace с много фини дупчици за парата, изключително доволна съм. Като онази от рекламата дето гони гънките е само дето няма функция самоизключване около 85 лв беше

# 23
Моята е Taurus Adria с плоча със закалево тефлоново покритие и 3 г. гаранция - вече е на почти 5г. Супер доволна съм. Около 30 лв., мисля, от Технополис. Ами студенти бяхме, цената беше важна. Ама е много добра.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Ако Careeza на Филипс е онова жълтото покритие - много съм доволна. Един Тефал го одрах целия с циповете, но това жълтото не мърда.
Само и досега не съм схванала как работи антикалк самопочистването. Четох упътването, ама тц, не схващам. Трябва ли да има вода като натискам копчето или не трябва?

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 08:05 от Янтра

# 25
  • Мнения: 189
Гласувах за Тефал!Доволна съм!Май беше примаглис или нещо подобно.

# 26
  • Мнения: 5 539
Моята е Taurus Adria с плоча със закалево тефлоново покритие и 3 г. гаранция - вече е на почти 5г. Супер доволна съм. Около 30 лв., мисля, от Технополис. Ами студенти бяхме, цената беше важна. Ама е много добра.
И аз имам същата, но никак не съм доволна.
Много е слаба, не се нагрява добре, дори на макс. мощност можеш да пипнеш плочата с наплюнчени пръсти. Съответно не глади добре.
Плочата не се плъзга леко.
Единствения плюс е, че не се е развалила за 4 години.
Всъщност това ми е първата ютия, подарък ми е за сватбата и преди да пробвам един Филипс на приятелка, си мислех, че всички ютии са такива като Тауруса. Blush Да, ама не. Разликата е от небето до земята. Сега се каня да си купя истинска ютия и се колебая между Филипс и Тефал.
И задължително ще търся модел с над 2000 вата мощност /Таурусът е с 1400 - напълно недостатъчни/.

# 27
  • София
  • Мнения: 289
Гласувах за Филипс. Преди два месеца и аз бях пред същата дилема. Избрах Филипс.

# 28
  • Мнения: 5 362
Моята е Филипс,и понеже съм много доволна,гласувах за нея Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 687
Моята е Филипс, купувана е преди девет години и няма кой знае какви екстри, но работи безотказно (пупу).

Общи условия

Активация на акаунт