Отговори
# 60
  • Мнения: 823
Poli, Пипи, АниК, Мечо, Съни, Иви, Ради, Марис, Кеми, Магде, Марче, Тайги, Еви, мамо_Роси благодаря ви от сърце Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Обикновено не съм тънкообидна и не се връзвам лесно на каквото и да било. Човек по една или друга причина има основание за казаното. Но след като нещо ми бе казано не веднъж, не дваж, а доста повече пъти, започнах да се замислям, че веротно грешката е в мен. Трябва да съм по-въздържана, а с нея повече от 10 години споделях всичко, добро и лошо...

СъниHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
На мъжо операцията я отложиха. Още изследвания ще правят. На Тео изследванията са идеални Simple Smile
За да е завършено всичко обаче и да не се деля от здравословните проблеми на семейството, вчера бях и аз в болница... Пуснаха ми системи, надупчиха ме добре и ме пуснаха следобеда да си ходя. Днес съм значително по-добре... Щом пиша  Laughing

Е, сега си пиква и т,ва е.Вчера таман за може би 1 час 4 пъти, честно/не му е било студено/.Гледаше ме в очите и казваше "Пиш" и после сам си задаваше въпроса "Защо" Crazy
Аз на това му викам луда работа Mr. Green
Joy Joy Joy

Кеми, и Тео е с памперс. Не иска да казва и това си е.
Но е и доста уморително, 2 год свобода са си казали думата, разсеяна съм още и полагам доста усилия да не забравя нещо когато не си го запиша Mr. Green
И аз така, и аз така, ако не запиша и смятай, че съм забравила на 100%  Joy

Пипи67, много са сладки щерките  Hug Hug Красавици големи!!! Те Вещи ни забравиха, та ще вземе да се преложим и ние като кандидат сетьове  Blush

И да ви пожелая здраве, много здраве преди всичко!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Мнения: 5 393
Пепа- Hug  А защо си била в болница?Какво ти е? Вирус? Оправяй се бързо       bouquet

# 62
  • Варна
  • Мнения: 3 280
Здрасти и от мен!
Хич не успявам да пиша напоследък, цялата седмица имахме едни гости, с които бяхме ангажирани, а в свободното от тях време пък трябваше да си свърша и служебната работа. Още малко остана, и пак ще се успокоят нещата..

Пепа, не успях навреме да се включа, но и аз споделям мнението на останалите, да стоиш тук и да пишеш всичко което те вълнува, както и ние също, защото сме си едно семейство  Grinning Оправяй се бързо  Hug

Днес водихме Мони на делфинариума  Grinning /заради гостите де, иначе кой знае кога щяхме да се наканим/. Въобще не очаквах толкова да й хареса, мислех че е малка още.. Но много се радваше детето, съответно и аз останах доволна  Grinning
Сега отивам да полегна малко, докато и тя спи.
Хубав ден на всички!

# 63
  • Мнения: 1 599
Е, а така Пепа  Hug Какво ти е на теб, че си била на системи? Аз пък вчера повръщах и хич не ми е добре. Ади и той повръща през нощта. изкарах си акъла. Това му е за първи път и миличкия гледаше едно стрестнато. Според мен повърна от кашлицата. доста кашля преди това и може би от някоя храчка. лично на мен ми се е случвало. Иначе днес си е добре. само хремата остана - една жълта,,,ужас, не знам какво да я правя. и малко покашля. А аз съм малко отпаднала. Естественно мъжо го няма и ще се върне довечера да се наспи само и утре сутринта пак заминава за 3 дена Sad нещо много съм изморена

# 64
  • Мнения: 5 393
Марис- някое вирусче сте хванали SadОправяйте се бързо Hug 

Алекс- почивай си HugКак е тумбачето? Heart Eyes

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 4 522
Марис-ка, Габи си повръща през ден. Днес напр.повърна малко от една храчка. Той от вчера кашля. Ти да се стягаш, ей  Naughty Никакви болести  Stop Кой ще ти гледа детето  Hug
Поли, ти ме беше питала защо не му давам имуностимулатор. Ами давам му  Mr. Green Саностол (Пипи беше споменала и него наред с Респивакс май  newsm78). Трябва да го давам всеки ден, но някой път пропускам, з'то е кисел (портокалов) и нещо Габи му се мръщи. Давам, когато всичко му е наред и той с охота приема всичко през устата  Mr. Green
Пепе, какво ти е на теб ?!  Sad
Наскоро си гледах бременските снимки ... абе не знам кога пак ще се наканя, нищо че Габи е готов за батко  Mr. Green

Вие какво готвите на мишоците? Аз все редувам ориз с картофи и зеленчуци/месо. Добре, че през седмицата яде друго в яслата, че нещо се изчерпвам. Нашият не признава суха храна (сандвичи, пици и т.н.), научила съм го на манджички  Mr. Green

Kemy, и аз съм на мнение, че стоенето в къщи изпива мозъка и майката трябва да се занимава и с друго, освен с детегледане  Peace

# 66
  • Варна
  • Мнения: 3 280
Мечо, добре е, благодаря  Grinning Расте, макар че никой не вярва че съм в 7мия месец. Определено досега съм качила много по-малко кг отколкото със Симона.
Ани, нали и Мони е на ясла, и ангажимента за готвене е за вечеря и събота и неделя. Ориза най-много й харесва, та яде пиле с ориз, картофи с пиле, картофено пюре с риба, някой път дробчета. Едната вечер ми се дояде супа, и всички ядохме пилешка супичка. Веднъж я пробвах, яде и спагети, но нарязани на ситно, също опита и от лазаня.

# 67
  • Мнения: 146
Добро ден и добър ве4ер от нас  bouquet
уххх мнооого жега тук ooooh!,хи4 не ми завиждайте,като ви казвам 41 не са като в БГ,влажноста е много голяма и не се диша ooooh!,прането ако не го прибера преди 5 4аса и е мокро Laughing,трябва да го проскам на другия ден пак да съхне Laughing,ей за такава влажност става въпрос ooooh!
Пепи,ти защо така?Вируси ли на вашия остров? newsm78
Тук в яслите не готвят Naughty,всеки ден си ходим с лан4 бокса Laughing,Итан яде само суха храна,нестига 4е съм скарана с готвенето ами и в къщи не ми яде манджите Sick.Свеки разправя,4е още по нейно време си е носила храна,в градината,на у4илище...И детска кухня нямат за бебоци newsm78,това ако имаш няколко деца трябва цяла ве4ер да мажиш сандви4и за дреугия ден Laughing,
Зна4и не сме само ние с памперси,гледам в яслата вси4ки"съу4еници" Laughingна Итан са с памперси,тук не ги насилват в яслите за памперса,казваш си,4е е на памперс и каки4ките(в наща ясла са само каки4ки)си го сменят.
Ме4о,итан без Панадол не заспива Laughing,всяка ве4ер пита за него,в на4алото се тръшкаше,и му намерихме на4ина,сега като иска Панадол,слагам в спринцовката вода,пие си "Панадола"и заспива hahaha hahaha
Роси,верен ли ти е термометъра,4е е 20? LaughingСега гледах по ТВ София 16 градуса Laughing
Лека нощ от края на света Heart Eyes  bouquet

# 68
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,


Ей ме на и мен Hug
Живо, здраво към някъде то да 2 - 2.30 по нощите се прибрах.Вечерях в "Яфата", после на пиано бар и така 1, 2, 3....мънинки обърнах Mr. Green
Беше много свежо и отпускащо! Peace

Пепа Добре Дошла отново сред нас! Hug
Какво ти е?Добре си, нали?
...Да не си ходила да ти прелеят малко ентусиазъм и ищах към нов харчлък  Laughing
marcheto Ама как не готвят, ама хич ли?И във всички градове?
b]Maris aniK[/b] Мъчно, че са болнички Confused
И Калоян много се плаши като повърне, така започва да плаче и се бърше ли бърше Crazy
Много мил Габчо.Наистина явно е време за бебе Grinning
KemyАааа не съм в групата на желаещите второ, ама хич даже Naughty

Хайде сега да спим.Лека и спокойна на всички!

# 69
  • Мнения: 823
Да, вирус съм хванала и падна яко  Sick

Марис, а ти от какво така? Да не би вирус и ти да си хванала? Да се оправяте бързо и двамата с Ади!  Naughty

Аааа, Марче, Кеми, Тео и той всичко само в памперс върши. Та и ние сме в кюпа...

Алекс, и на мен ми се прииска до отида на делфинариум. Радвам се, че на Мони и е харесало  Hug

Съни, ихааа, добре си разпуснала. А с кого ходи насам-натам по нощите, а  Mr. Green Откога се каним с мъжо да оставим Тео на ''младото'' семейство и да забегнем по баровете и ние, ма сме много несериозни...

Айде лека от мен   bouquet

# 70
  • Мнения: 5 393
Добро утро Hug




Сутринта слънцето се опита да се покаже, но сега пак е сиво и мрачно Sad

Пепа- ами хайде оставяйте го малкия и  отивайте да разпускате Party

Мъжа ми вчера излиза с приятели, пък моят ред е на 19ти с вас, после на 27ми пак, и евнтуално на 12ти на общофорумско събиране(ако се организира)Всеки има нужда да се разтовари Wink

Аз много искам второ, но мъжа ми смята,че е още рано.Пък и с тва бабе......Няма да стане, поне още 6-7 месеца няма да се правят опити.

Иво също плаче, след като повърне.Той повръща,само ако е лепнал тоя гадния вирус.Стряска се първите няколко пъти, след това свиква и не му е толкова страшно.

Всички болни да оздравяват. Hug

# 71
  • Мнения: 1 599
Ей ме на Simple Smile оцелях
При мен явно беше от храна, а Ади от кашлицата. Той е все по-добре, а на мен нишо ми няма вече.
Ади също всичко си прави в пампата  Mr. Green но знае къде какво се прави, но до там сме..ще го чакам да "узрее"  Joy
Тук нали са празници сега и е някакъв ужас по магазините, но аз успях да си чопна обувки, точно каквито искам и съм мнооого доволна. сега остава кафяви и ботуши за когато си затръгваме за Софето. Купува се масово палта, шлифери, пуловери и аз се чудя за тук ли си ги купуват, за някъде където ще пътуват ли  Thinking Казват, че до месец щяло да стане хладно тук, пък да видим...
И да ви се оплача - ходя по магазините и все искам това, искам онова  Embarassed какво е това чудо не знам...все нямам...
Марче, аз викам 34 градуса ама то това вечер без слънце. Макар че сега "застудя" даже днес открихме сезона. С Ади ходихме заедно с едни приятели на море, близо до Саудитска Арабия. Някъд ена 50мин от Доха. Виждаше се на другия бряг Simple Smile беше супер. водата плитка, топла, прозрачна...После се връщахме сами с Ади, но се оправихме.  Ади заспа в колата и ме хвана яд, че после го сложих директно да спи а не го изкъпах и не яде. ама какво да се прави... сигурно ще се събуди умрял от глад Mr. Green
Съни, ти с кого се шматколевиш така по нощите  Mr. Green
Пепа, поне вие имате на кой да го оставите Тео
Много нещо приказки за втори бебета започнаха да се въртят тука  Joy  Joy  Joy дела трябва

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 16:35 от Maris

# 72
  • Мнения: 817
Моичета здаравейте и от нас ,то май е Добър вечер вече Blush
Тази седмица имах страшно много работа ,но вчера се вдигнахме до Рибарица и Гложенскя манастир.Тръгнахме от тук на вятър и облаци , а там едно слънце и тихо време ,по обяд стана 18градуса дори ядохме на вън Laughing
Днес цяла сутрин подреждам детските стаи ,дрехи ,играчки.................,после като легнах на обяд ...........преди малко се излюпих.
Съни така ме разсмя с това как пишка дребния и пата "Защо".............. Joy
Ние с пишкането винаги сме имали късмет.В смисъл ,че не ни се е налагало на нас да ги отучваме.Преди години Боян го бяхме оставили при наште за десетина дни , а ние на море............връщаме се без памперс.Сега в началота на септември и Биба , я оставихе за две седмици ,връщаме се и тя без памперс FlutterДа са живи и здрави бабите  bouquet
За срещата какво се реши последно?
Мамо Роси и тук да ти благодаря  bouquet

# 73
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Здравейте от мен!

Аз пак зачезнах съботно-неделно, днес уж ходихме да гледаме състезание с джипки на Бистрица, ама то хем тъпо, хем студено, сутринта при нас беше 1.6 С  #Crazy, това специално за marcheto и Maris, през деня мах 4.6 С, абе дойде си зимата. Tired

Преди ден- два се чувствах направо болна, но два дни спах когато можех, даже единия почти цял ден, да ми е жива и здрава Йоана, че се заиграва с Тея, и се сафирясах.. Това ,умората, е страшно коварно нещо, изсмуква те до кости. Sick

Ани, Саностола са само витамини, Респивакса е май нещо хомеопатично и не са само витамини, но двете в комбинация са екстра. Peace

Миа, супер добре сте се разходили, ама защо няма снимки... Среща ще има, мястото явно ще е  Добро


ЖЕНСКА СРЕЩА  ПО ШЕВ И КРОЙКА-

ДАТА -19-ТИ ОКТОМВРИ

ЧАС -20.30 Ч.

МЯСТО- РЕСТОРАНТ Добро в ЛОЗЕНЕЦ - адреса и картата




Главни плетачки и кроячки- aniK, mama rosi,  mam4e_mia, Мечо Пух Пипи, Съни-?, pipiole ,eci 

Имам два въпроса-

1.пипиоле, какво стана с капарото и да запазиш датата и часа можеш ли?
2.Мечо, можеш ли пак да помогнеш с ЛС-та? Hug

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 22:57 от Пипи_лота

# 74
  • Мнения: 919
Здравейте мацки, преди малко се прибрахме от Стара планина - беше страхотно!!! Заредих се и за тази седмица Mr. Green А по повод температурите, да ви кажа, че днес се насладих на истинска снежна приказка. Бяхме на една хижа на 1500м и там си беше зимаааааа Laughing

За ресторанта не съм проверила, нито запазила. Утре ще го направя със сигурност.
Датата я знам, а за час - 20.00ч как е?
И за колко човека да попитам - 10???
И някой ще води ли дребосъчета, т.е да се съобразявам ли масата да е близо до детския кът?

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 23:08 от pipiole

Общи условия

Активация на акаунт