Лунна диета -11.10. /четвъртък/ от 08.01 ч.

  • 5 328
  • 156
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 149
Къде къде без мен.И аз съм с вас момичета Hug

# 121
  • Мнения: 1 092
Стягайте се ,момичета  Hug Утре да му мислим  ooooh!

# 122
  • Мнения: 4 195
Как сте?Издържате ли? Hug Аз за сега се контролирам. Peace

# 123
  • Мнения: 330
Нещо много малко сме се отчели днес, че сме започнали лунната. Да не е още ранно утро?  Mr. Green
Е, да се отчета аз, че и аз съм в отбора и до тук добре (вечерта да му мисля). Упех на всички лунуващи!  Hug   bouquet

# 124
  • Мнения: 105
лелее вие сте голяма работа - как издържате на толкова глад?
а каква е тази Страхотна диета,, за която стана въпрос

# 125
  • Мнения: 6 958
Здравейте   bouquet

тук съм издържам, но довечера май ще наруша леко нешата, че един повод се очертава  newsm78 #2gunfire Ще доладвам пак, но 1 малък домат, ако мога да излъжа лунатъ, чи се едно е доматен сок примерно, дали ша успея  Joy hahaha Joy

# 126
  • Мнения: 6 958
лелее вие сте голяма работа - как издържате на толкова глад?
а каква е тази Страхотна диета,, за която стана въпрос

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226879.0

# 127
  • София
  • Мнения: 618
И съм от групата, за сега без прегрешения, но още е твърде рано  Grinning

# 128
  • София
  • Мнения: 1 635
Аз сутринта изядох една ябълка, че ми остана от вчера.
Преди малко направих каната с чай. Иначе до тук имам около литър вода и едно кафе.
Утре съм на профилактични прегледи от работа и таман няма да има никаква захар в кръвта. Mr. Green
После съм на басейн и след това трябва да не се поддам на изкушението да хапна нещо сладко.

# 129
  • Мнения: 1 092
Ама съм гладнаааа newsm45 smile3514

# 130
  • Мнения: 4 195
И аз. ooooh! Сега пих лимон с вода ама и това не ми помогна.Струва ми се ,че няма да издържа. Sad

# 131
  • София
  • Мнения: 618
Дръжте сеееее  Hug Един топъл чай ще оправи работата , че и студено стана  cold
чуствам се като ходещ бидон с вода  Crazy

# 132
  • Мнения: 1 092
чуствам се като ходещ бидон с вода  Crazy

И аз така,чува се едно клок-клок  rotfImbo rotfImbo

# 133
  • Мнения: 552
Браво, лунички   bouquet
Удържайте фронта, за да можем утре да сме доволни от резултата. Аз днес съм на кафета и чай. Водата не ми върви и не смятам да се мъча. Ако много огладнея (все още не съм озверяла, само леко ми се вие свят от глад  Sad), съм решила да си правя фреш от грейпфрут и да си легна мнооооого рано, за да не се изкуша.
Бях се пообъркала, че вчера е луната и съм я изтървала, но тъй като цял ден не ми остана време да хапна, май уцелих момента  Grinning.

Успех на всички "бидончета" и дано утре се похвалим със страхотен резултат. Усилията винаги са възнаградени  newsm10

# 134
  • Мнения: 4 195
Преди малко прегреших с айрянре и филийка с топено сирене. Blush Стана ми едно топло,приятно..... hug Laughing

Общи условия

Активация на акаунт