Лунна диета -11.10. /четвъртък/ от 08.01 ч.

  • 5 321
  • 156
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 635
Каква луна е сега нарастваща ли? #Crazy
ДА

# 91
  • Мнения: 478
И като е нарастваща по -бързо ли се слабее Blush newsm78

# 92
  • Мнения: 523
И като е нарастваща по -бързо ли се слабее Blush newsm78

Неее дебелее се мнооого лесно и се слабее изключително бавно! #Crazy ooooh! #Crazy Crossing Arms Crazy #Cussing out #2gunfire Twisted Evil

# 93
  • София
  • Мнения: 1 635
При мен зора е между първа четвърт и пълнолуние.
Тогава имам мини йо-йо ефект. Колкото сваля с луната качвам двойно.
Добре, че тогава не свалям много. Laughing

# 94
  • Мнения: 478
И като е нарастваща по -бързо ли се слабее Blush newsm78

Неее дебелее се мнооого лесно и се слабее изключително бавно! #Crazy ooooh! #Crazy Crossing Arms Crazy #Cussing out #2gunfire Twisted Evil
Ауууу ужас SadДобро време съм избрала да почна пак диета Wink

# 95
# 96
  • Мнения: 105
Запис и от мен. Четох-четох и реших и аз да почна, но ще чакам пълнолунието, че нали сега нямало ефект

# 97
  • Мнения: 6 958

И аз съм с вас цяла седмица плодове и подготовка за Лунна и същинска Лунна от мен  (дано успея) Peace

# 98
  • Мнения: 1 130
Запис и от мен. Четох-четох и реших и аз да почна, но ще чакам пълнолунието, че нали сега нямало ефект
Няма ефект за някои - като мен например  Mr. Green, но за други има и то доста голям - не можеш да знаеш как ще е при теб без да си проверила в действие  Laughing Peace

# 99
  • Мнения: 4 195
Аз започвам диетата още утре.Успех на всички,които ще лунуват!  bouquet

# 100
  • Мнения: 1 092
От утре съм на доматки и така ще се подготвя за петъка  Sick

# 101
  • Мнения: 1 149
И аз се подготвям за лунуването.Тоя път няма да я изпусна smile3508

# 102
  • Мнения: 6 958
Момичета кога пак е Лунната диета и Пълнолуние ли е? Някой ми каза, че не било пълнолуние и била в четвъртък, аз знам че е пълнолуние и е петък - последно  #Crazy newsm78

# 103
  • Мнения: 1 092
Момичета кога пак е Лунната диета и Пълнолуние ли е? Някой ми каза, че не било пълнолуние и била в четвъртък, аз знам че е пълнолуние и е петък - последно  #Crazy newsm78

Започва в петък от 11,33ч.,но фазата на луната не я знам Sad

# 104
  • Мнения: 6 958
Момичета кога пак е Лунната диета и Пълнолуние ли е? Някой ми каза, че не било пълнолуние и била в четвъртък, аз знам че е пълнолуние и е петък - последно  #Crazy newsm78

Започва в петък от 11,33ч.,но фазата на луната не я знам Sad

Да и аз така знам от тази тема, но ще видя дали са се объркали като са ми казали това по горе...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт