едно голямо задружно семейство или любовта между бивша и настояща съпруга

  • 2 934
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165
И аз не мога да приема такова съжителство.Отстрани може да изглежда, че си живеят щастливо, но да не е така.Особенно пък ако са в едно жилище.

# 16
  • Мнения: 17 407
Извратено ми е на мен( ако е вярно). МАйка ми днес ми разказва за случая в Пълна промяна, но много не слушах, честно казано Mr. Green

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И кое му е толкова странното,странно ми е само че съжителстват заедно!!!
      именно

и аз съм бивша съпруга,И Не  виждам как може да съжителстваме заедно,колкото по-не се виждаме с бившия,толкова по-добри чувства имаме един към друг  hahaha

# 18
  • Мнения: 296
И аз съм чувала за такъв случай, да не е същият?  Laughing Не съм сигурна доколко е истина обаче.
Но пък знам за друг куриоз, съвсем реален - мъж живее с двете си жени, които са майка и дъщеря, спи и с двете, като и двете имат деца от него. Така и не мога да проумея децата какви се падат едно на друго...  newsm78
Това вече е извратено - даже не ми се ще да се пошегувам със ситуацията...

# 19
  • Мнения: 502
Много ви е хубава темичката момичета  bouquet.
 Та да си разкажа и аз моята   "сапунена история".Аз съм втората,Заедно сме от почти 8 г.,мъжа ми има син на почти19г от първия брак.В началото на връзката ни бившата много искаше да се запознаем,но аз нямах желание,мъжа ми също каза,че това е абсолютно излишно.Контакти никакви,малко напрежение.Оженихме се,пак така.Детето се премести да живее при нея.След като забременях и загубихме бебето,бившата се обади да изкаже съжаление - и то напълно искренно,което ме учуди наистина.
  Сапунката започна на 18 рожден ден на сина му.Аз бях инициатора до толкова,доколкото смятах,че детето трябва да отпразнува 18 си рожден ден с майка си и баща си.И така мъжа ми се обади на бившата и я покани с нейния мъж на вечеря по случай събитието.Жената се държа много добре /пак да не очакваш,всъщност тя не е и лош човек/,прекарахме много хубаво,а и детето също.Всички доволни.
   От тогава сме излизали поне още 3 пъти.Сега,ако има нужда например от пари - звъни на мен/е това ме уби/,не на мъжа ми.Даже като забременя ме помоли да й кажа някой друг д-р,който е по-добър,че се притеснявала.Съвсем човешко отношение от нейна страна.
   Да си призная в началото ми беше странно,но сега като се замисля - не ми е толкова.Мога смело да кажа,че приемам такива отношения,но до тук.По горе описаните случаи ми се струват нереални даже.
   Може да има поносимост и добри отношения,когато и двете страни имат желание и са свестни хора напримерно,но  всичко останало граничи с лудостта...Едната на първия,другата на втория етаж....Нямам думи...То прилича повече на мюсолманите - с по 2,3 или 4 жени,всяка на отделен етаж.Ужас
 

# 20
  • Мнения: 3 621
света е шарен и хората са много различни , лично аз не бих искала да попадна в такава ситуация

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Лошо няма, щом ги кефи- нека са щастливи Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 181
Убедена съм, че става въпрос за финансова зависимост. Ако и първата и втората съпруга са зависими финансово от мъжа - какво да правят. Ако обаче имат собствени жилища и средства да издържат себе си и децата си - в никакъв случай не биха живяли под един покрив. Според мен просто понасят създалото се положение.

# 23
  • Мнения: 474
Ох, след заредилите се тук теми за щастливото разбирателство и приятелство м/у бивша и настояща съпруга, започвам да си мисля, че аз съм нещо извън пътя- нито познавам бившата жена на мъжа си, нито ми е идвало на ум, че можем да делим нещо двете. Все едно аз да вкарам в семейния ни живот бившото си гадже.  Rolling Eyes
Не са ми ясни тези взаимоотношения, не желая излишни главоболия и стрес- имам си предостатъчно. Това е за мен. А пък за описаните истории- свят широк, хора всякакви!  Laughing

# 24
  • Мнения: 26
Вчера ми разказаха един случай мъж живее с втората си жена, с бившата си жена и децата от първия брак и всички са супер задружни и мъжът издържа и бившата и настоящата жена, но нямат никакви по-интимни контакти с бившата, просто живеят заедно заради децата, а децата много обичат и втората съпруга- не си го измислям, вчера ми го казаха! Стана ми много странно, пък и гледайки снощната Пълна промяна- как на представянето и бивша и настояща съпруга и деца от двата брака,  много се обичат,обядват, вечерят заедно, стана ми много странно!
  Аз ли съм много старомодна или вече и този начин на живот набира силии как първата и втората се обичат, в някои случаи съжителстват, няма ли известна доза ревност, омраза, съперничество и т.н???

Е айде няма нужда от подобни връzки.. ooooh!..Явно и аz съм от старомодните  Party

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз не бих живяла така с друга, независимо дали му е бивша, или аз съм бившата. Не и под един покрив ooooh! Абсурд

# 26
  • София
  • Мнения: 289
Аз такова съжителство не мога да приема.  Naughty След като има хора, който живеят така явно ги устройва. Не ми влиза в работата, затова и не се замислям за каква точно любов става на въпрос.

# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Чак съжителсвто ми идва в повече. Но приятелските отношения в Пълна промяна ме изкефиха максимално.

Общи условия

Активация на акаунт